Як підібрати стрижку за типом обличчя, зросту, фігурі

24.05.2015

Як урізноманітнити зачіску: накладне волосся


Не потрібно мучитися і відрощувати волосся тільки заради зачіски довгими вільними пасмами, якщо вам подобається ваша справжня довжина. Набагато простіше і швидше буде купити накладні пасма волосся, і змінювати свій образ за бажанням.

Історія повсті

Войлоковаляние — найдавніше текстильне мистецтво, яке в наш час переживає воістину друге народження, у чому перетворюючись з життєво необхідного ремесла в яскраву форму художнього вираження.

Основа будь-якої зачіски — стрижка. Мода весь час змінюється і дуже часто, пропонуючи все нові і нові форми стильних зачісок, а також різні техніки виконання цих стрижок. Щоб бути красивою і привабливою, потрібно зі знанням справи поєднувати не тільки елементи моди, але й індивідуальні особливості своєї особи і своєї фігури. Від того, наскільки грамотно виконана стрижка, залежить зовнішній вигляд голови.

Сьогодні в світі моди представлено неймовірну кількість моделей жіночих стрижок як довге, так і коротке волосся, тому ви без праці зможете підібрати таку зачіску, яка зробить вас стильною, модною і красивою. Складність може полягати лише в різноманітті моделей, але досвідчений перукар допоможе визначитися з такою моделлю стрижки, яка підійде до типу вашого волосся і обличчя, а також дозволить вам створювати модні жіночі зачіски без особливих зусиль.

Вибрати зачіску, щоб волосся давали додатковий плюс вашої зовнішності, завдання дуже непросте. Правильно вибрані стрижка і зачіска можуть дати приголомшливий ефект: приховати недоліки зовнішності, форми голови і обличчя, підкресливши достоїнства людини. Не зайве буде знати про деякі важливі моменти, які потрібно знати, вибираючи собі модель стрижки.


Підбір стрижки і зачіски

Змінити зачіску — найбільш простий спосіб змінити себе. Хороша стрижка здатна на багато що: вселити в вас впевненість, додати дерзкости або, навпаки, крихкості і ніжності. Фасони стрижок змінюються у відповідності з модою і це відбувається досить часто. Але слідуючи моді, не варто забувати про своє иммидже, одязі і настрої. Все має бути гармонійно, поєднуватися й прикрашати людину. Потрібно пам’ятати також, що зачіска, яка приголомшливо виглядає на фотомоделі, на вашій голові може виглядати абсолютно «чужий».

Зачіски волосся підбираються перукарями-стилістами за спеціальними параметрами. Насамперед, вибір зачіски повинен здійснюватися залежно від якості волосся, форми обличчя і його характерних рис.

  • Якщо у вас товсті і пружні волосся. деякі види стрижок вам точно не підійдуть.
  • дуже тонких волоссі краще робити об’ємну зачіску, найчастіше обсяг досягається филированием пасм, а також акцент надається формі стрижки чубка.
  • Якщо у вас неслухняне волосся. то краще робити подовжену стрижку.

При підборі зачіски необхідно враховувати і напрямок росту волосся. бо як зачісці в такому разі буде легше зберігати свою форму. Але, якщо це можливо для вас, відростіть собі довге волосся, щоб збільшити зачіску, тим самим, зробивши волосся більш слухняними.

Що ж стосується рис обличчя, то їх теж можна вигідно піднести за допомогою підбору підходящої зачіски. Наприклад, відвести увагу від великого носа можна за рахунок об’ємної зачіски з густою чілкою, а якщо ніс маленький, то від чубчика краще відмовитися. Довгу шию великі вуха можна заховати за довгим волоссям. Зверніть увагу на те, що

  • для людей маленького росту не дозволено робити занадто об’ємні зачіски;
  • високим людям можна робити об’ємні стрижки, але при цьому не занадто довгі, щоб не здаватися ще вище.

Також не варто забувати, що у стрижки є й цілком практичне значення: якщо волосся не стригти, то на кінцях вони виснажуються, починаються сіктися, стають ламкими. Тому не рідше 1 разу на 2-3 місяці необхідно підстригати кінчики волосся. Стрижка також рекомендована волосся сухим, ламким, пошкодженим при фарбуванні або неправильно виконаної хімічної процедурою (завивки, наприклад).


Підбір зачіски за типом особи

В залежності від типу особи можна зробити підбір зачіски найбільш підходить саме Вам. Особливо це важливо, якщо необхідно візуально змінити форму обличчя, наприклад, витягнуте зробити більш круглим або навпаки. Також можливо підкреслити (або приховати певні риси особи, скажімо, великі вуха можна завуалювати довгим волоссям за рахунок правильного підбору зачіски.

  • Овальне обличчя. Овальна форма обличчя вважається ідеальним. Підбір можна здійснити без праці, підходить більшість зачісок. Інші форми обличчя за допомогою зачіски намагаються наблизити до форми овального.
  • Кругле обличчя. Підбір зачіски для круглолицих людей намагаються зробити так, щоб вона мала форму, поступово розширюється до верху. Таким чином намагаються надати обличчю більш витягнуту форму. Волосся на верхній частині голови потрібно підняти, залишивши з боків невелика їх кількість. Але краще створювати асиметричний силует (коса чілка, косий проділ, волосся зачесане набік). Небажано гладко зачісувати волосся на прямий проділ, оскільки тоді зачіска буде виглядати. Зачесывание волосся назад не підходить для людей з круглим обличчям. Занадто коротка стрижка неприйнятна взагалі, а при довгому волоссі вуха бажано закрити повністю. Зачіска «карі» ідеально поєднується з круглим типом особи.
  • Квадратне обличчя. В цьому випадку, підійдуть асиметричні стрижки і зачіски. Проблеми квадратного обличчя схожі з проблемами круглого тобто потрібно намагатися візуально подовжити обличчя. Зачіскою потрібно підняти вгору лінію лоба. Кданному типу підійдуть хвилясте волосся, косі проділи, напіввідкриті вуха. Не рекомендується робити довгу густу чубок, а також варто відмовитися від асиметричних стрижок і без зачісування волосся від обличчя. Підійде зачіска з довгою прямою або косою чубчиком або з локонами на маківці. Найкращий варіант — об’ємні зачіски, повністю або частково прикривають вуха, з довжиною волосся до підборіддя.
  • Трикутне обличчя. Для людей з трикутним типом особи радять робити підбір зачіски прямо протилежною за формою. Тобто широкий лоб не слід підкреслювати, а створювати додатковий обсяг тільки в області підборіддя. Не варто підкреслювати широкі вилиці, робити коротких чілок і зачісувати бічні пасма гладко назад. найкраще підійде зачіска з довгою прямою або косою чубчиком або з локонами на маківці. Рекомендується зробити чубок не надто густий, а знизу волосся так підкрутити, щоб вони розходилися в сторони. Короткі стрижки і зачесывание волосся назад, на жаль, буде не до речі. До прямокутного типу обличчя найбільше підходить чубчик, що закриває весь лоб. Це робить людину менш довгим. Довгих спадаючих волосся варто уникати, достатньо буде тільки зробити візуально округляющую особа зачіску. Таким чином підбір зачіски робиться з таким розрахунком, щоб надати особі округлу форму.
  • Жіночі стрижки і зачіски для прямокутного обличчя. Радять вибирати таку зачіску, яка закриває вуха і обрамляє обличчя локонами. Можна спробувати зробити густу чубчик до брів. Так як потрібно візуально «укоротити» особа, необхідно відмовитися від довгого прямого волосся та зачісок з вертикальними лініями.

Таким чином, правильний вибір стрижки і зачіски може скорегувати форму обличчя, підкресливши його привабливі риси, і поліпшити якість волосся, завжди доставляючи вам радість.

Не забувайте таке правило: якщо людина не акуратний з волоссям (не мите волосся, не чесаны, не стрижені), то його зовнішній вигляд не врятує навіть шикарні одяг.

Цікаве: Швейцарський доктор психології Грета Бауманн стверджує, що нескладні маніпуляції з волоссям можуть допомогти змінити самопочуття. Наприклад, якщо зібрати волосся в пучок на потилиці, це допоможе концентрації уваги і твердості, а заплетена коса додасть спокою.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Як підібрати стрижку. Основа будь-якої зачіски — стрижка. Щоб бути красивою і привабливою, потрібно зі знанням справи поєднувати не тільки елементи моди, але й індивідуальні особливості своєї особи і своєї фігури. Від того, наскільки грамотно виконана стрижка, залежить зовнішній вигляд голови. Як підібрати стрижку за типом обличчя, зросту, фігурі

Джерело: Як підібрати стрижку за типом обличчя, зросту, фігурі

Також ви можете прочитати