Як підібрати стрижку. Світ стрижок і зачісок

09.09.2015

Як підібрати стрижку

Стрижка, як і плаття, повинна підкреслювати всі зовнішні достоїнства жінки, приховуючи при цьому всі її недоліки. В залежності від того, у вас кругле обличчя, довге, довгасте або трикутне, потрібно вибирати особливу стрижку. Те ж саме стосується типу волосся і їх кольору.

Вибір стрижки по типу обличчя

Для вибору ідеальний овальний тип обличчя. Його власницям пощастило – у них є величезний вибір, від суперкоротких волосся до довгого «каскаду».

Якщо ж у жінки злегка витягнуте обличчя, необхідно з допомогою стрижки візуально його розширити. Оптимальний варіант такого розширення – графічне каре важка і густа чубчик до лінії брів або об’ємний «боб». Якщо ж ви вибрали довге волосся, вам підійде «драбинка» спереду, починається з лінії підборіддя. Такий тип зачіски красиво окреслить овал обличчя, візуально стиснувши його по вертикалі. Також власницям овальних осіб можна поекспериментувати з буйними об’ємними кучерями і хімічною завивкою.

Жінкам, у яких широкий лоб, а сама особа звужується до підборіддя, варто обзавестися косою чубчиком і відростити подовжені пасма, які будуть розходитися від підборіддя в різні сторони. Кращий варіант – «каскад», кінчики якого будуть підвернені назовні.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Найчастіше жінка бачить в журналі або на телеекрані особливу зачіску і тут же біжить до вибір стрижки,як підібрати стрижку

Джерело: Як підібрати стрижку | Світ стрижок і зачісок

Також ви можете прочитати