Як підібрати стрижку: стиліст підказує

20.06.2015

Як підібрати стрижку

14 Жовтня 2013 | 0 Коментарі


Якщо є бажання змін, то почати можна з зачіски, але потрібно знати — як підібрати стрижку, яка буде простий в обслуговуванні, модною і стильною. Якщо є бажання виглядати молодо й привабливо, то для виконання стрижки потрібно звернутися до стиліста. Він, оцінивши всі достоїнства та недоліки особи, підбере такий варіант стрижки, який буде відповідати вашій особі і, бути може, власного «я».

Без сумніву, одяг і взуття важливі для створення образу, але тільки зачіска здатна кардинально його змінити. «Правильна» стрижка — прикраса, вона робить жінку молодшою, згладжує невеликі дефекти, якщо вони є.

Стрижку підбирають, враховуючи тип обличчя, волосся і, це обов’язково, фігури.

Ваш тип особи і стрижка для нього

Перед тим, як вибрати стрижку, уважно вивчіть власне обличчя. Всі особи, умовно, можна розділити на: круглі, квадратні, овальні і у формі «сердечка». Якщо говорити про риси обличчя, то вони бувають дрібні і великі. Форма носа може привертати увагу, а може, ні, лоб — або високий або низький. Саме ці основні критерії враховують стилісти, підбираючи зачіску.

Овальна форма обличчя найбільш виграшна, коли мова заходить про вибір стрижки. Задача хорошого стиліста полягає в тому, щоб за допомогою стрижки скорегувати форму обличчя, візуально наблизивши її до овальної.

Високий лоб добре приховують різні форми чілок, а грамотно виконані стрижки «відвернуть» увагу від не ідеальної форми носа.

Тип волосся та стрижка — як не помилитися у виборі

Трохи жінкам природа дарує густі слухняне волосся, які не доставляють проблем при укладанні, і гарні для будь-якої зачіски. Частіше зустрічаються тонкі волосся, які неохоче тримають обсяг і форму. Для них ідеальним варіантом будуть короткі та середньої довжини стрижки, особливо каре і боб. Не варто відмовлятися від багатошарової стрижки, вона додасть волоссю необхідний обсяг.

Щасливі володарки густого кучерявого волосся повинні «змиритися» з цим подарунком природи, вибираючи варіанти стрижок. Їм можна просто надавати форму, змінюючи власну зовнішність за допомогою чубка.

Багато проблем виникає у тих, чиї волосся «неслухняні». Вибір «потрібної» стрижки зможе запропонувати тільки хороший майстер, з урахуванням напрямку росту волосся. Це може бути асиметрія, «художній безлад», деякі класичні варіанти.

З прямими волоссям проблем набагато менше, вони гарні для будь-якої моделі стрижки: короткої, середньої, подовженої — все залежить від форми особи і фігури.

Фігура і стрижка

Професіонали стверджують, що фігура грає важливу роль при виборі стрижки, хоча на це мало хто звертає увагу.

  • Власницям високого зросту і спортивної фігури не варто робити занадто короткі стрижки, їх вибір — волосся середньої довжини, з м’якими хвилями; багатошарові стрижки з филировкой.
  • Повненьким жінкам можна стригтися коротко, або мати середню довжину волосся. Оптимальний варіант — асиметрична багатошарова стрижка, або та, що має чіткі прямі лінії з незграбною филировкой. Округлі форми стрижки, укладання з начосом, і гладка зачіска додадуть, візуально, додаткову вагу.
  • Ті жінки, яких називають «дюймовочками», не повинні вибирати короткі зачіски і занадто довге волосся — укладені на голові коси не їх варіант. В іншому, для них немає обмежень: каре, асиметрія, драбинки, каскади — вибір, як бачите, величезний.

Резюме

Крім того, як підібрати стрижку, обов’язково потрібно переглянути власний гардероб. Так буває, що зміна чогось одного, обов’язково вимагає інших змін. І нехай, новий вигляд модного стильної жінки варто того. Удачі.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Якщо є бажання змін, то почати можна з зачіски, але потрібно знати, як підібрати стрижку, яка буде простий в обслуговуванні, модною і стильною. Як підібрати стрижку

Джерело: Як підібрати стрижку: стиліст підказує

Також ви можете прочитати