Як підібрати стрижку . Щасливий квиток

25.09.2015

Як підібрати стрижку
Як підібрати стрижку


Кожна жінка індивідуальна, унікальна і неповторна! Я про це не втомлююся повторювати. Так, є встановлені соціумом правила і канони краси, є королеви краси, різні міс і місіс. Є дослідження та різні доводи й судження про ідеальну жіночу красу.

Але навряд чи можна сказати: «Ось вона – абсолютно і ідеально красива жінка!», так як на смак і колір, як говориться, товаришів немає. Для когось ця жінка здасться сліпучо красивою, а хтось не знайде в ній нічого особливого.

А сьогодні мова піде про те, як підібрати стрижку. І саме в цьому жінка може підкреслити свою неповторність та індивідуальність. Можна піти до стиліста, і він підбере відповідну саме для вашого обличчя стрижку. Але можна і самостійно визначити, яка зачіска буде ідеальна для вас, а яка категорично не підійде.

Чому я почала статтю з розмови про те, що немає стовідсоткових канонів краси? Справа в тому, що розглядаючи в журналі різні гарні зачіски та стрижки. ми бачимо їх на інших людей. Але, зробивши таку зачіску собі, можна виявитися глибоко розчарованою. Це як сукня – на манекені воно може виглядати просто ідеально, а от на кожній окремій жінці воно буде сидіти по — різному, і далеко не так, як на манекені. Фігури то у всіх різні!

Так само і зі стрижкою — підбирати її треба відповідно з формою свого обличчя. Не варто робити стрижку, яка вам сподобалася. Треба робити зачіску, яка підійде саме вам.

Як підібрати стрижку

Форма особи може бути: овальна, трикутна, квадратна, сердечком, прямокутна і кругла. Овальна форма вважається ідеальною і для неї підійде практично будь-яка стрижка. При інших типах особи зачіска робиться, в більшості своїй, так, щоб наблизити обличчя до ідеальної форми, тобто до овалу.

Для того, щоб можна було наочно подивитися на різні типи особи, скористаємося фотографіями знаменитостей-:) А в кінці статті ви можете подивитися відео про те, як визначити форму обличчя.


Стрижки для трикутного обличчя

Приклад: Дженніфер Еністон. У цьому разі треба «пом’якшити» щелепу, для цього треба виділити лоб і маківку голови. Добре буде виглядати проділ на бік або пишний від коренів обсяг. Зачіска повинна бути високою – це ідеальний варіант. Також хорошим варіантом може стати густа (краще пишна і довга) чубчик. Абсолютно не підійде каре з короткою чілкою. При фарбуванні волосся, краще всього віддавати перевагу насиченим тонам.


Стрижки для квадратного особи

Приклад: Камерон Діас. В цьому випадку слід «пом’якшити» контури особи. Для цього треба надати додатковий обсяг маківці голови, а обсяг волосся у лоба, навпаки, зменшити. Підійдуть всі короткі стрижки, які мають обсяг у верхній частині. Добре буде виглядати асиметрична зачіска і м’яка округла чубчик. Пасма навколо овалу обличчя бажано висвітлити.


Стрижки для особи сердечком

Приклад: Різ Уізерспун. Відмінно підходять кучері і локони. Дуже коротко краще не стригтися, інакше весь акцент піде на вузьке підборіддя. Якщо стрижка коротка, то волосся мають бути злегка завите. Чубчик не повинна бути занадто прямий і об’ємною, краще, якщо вона буде легкою і зачесанной на сторону (каскадної і косою). Для волосся середньої довжини підійде стрижка каскадом. Світлі відтінки можуть візуально округлити обличчя.


Стрижки для прямокутного обличчя

Приклад: Хіларі Суонк. Головне завдання – надати обличчю більш круглу форму, так як в цьому випадку особа витягнуте і видовжене. Хорошим варіантом може стати довге каре, яке додасть пухлости вузькому особі. Чудово підійдуть і хлоп’ячі короткі стрижки з густою чілкою. Така чубчик (коса довга) може допомогти врівноважити високий лоб. Так як щоки тут є дуже сильною стороною, то зачіски, що відкривають вуха, будуть як не можна, до речі. На волосся середньої довжини можна зробити стрижку з филированными пасмами.


Стрижки для круглого обличчя

Приклад: Джинифер Гудвін. Тут треба, навпаки, «звузити» особа і прибрати акцент зі щік. Підійдуть довгі волосся, трохи підняті біля коріння, можна зачесати їх на бік, можна зробити м’які хвилі. Короткі стрижки теж мають місце бути, але, знову ж таки, чубок (не дуже густу!) краще зачісувати на бік і піднімати волосся біля коренів. Обсяг повинен бути на маківці або ззаду, але не на рівні щік. Колір волосся бажано робити темний (можна з півтонами). Не дуже добре будуть виглядати абсолютно прямі волосся без обсягу і дуже круті кучері.

Зараз, з допомогою комп’ютера, можна приміряти різні варіанти стрижок. Про те, як правильно підібрати колір волосся, читайте в статті «Змінити своє життя, змінивши свій колір волосся!»

Пробуйте, експериментуйте і міняйтеся!

Як визначити форму свого обличчя:

Якщо ця стаття була корисна для Вас, і Ви хочете розповісти про неї своїм друзям, натисніть на кнопочки. ВЕЛИКЕ Спасибі!

Ця запис була опублікована в Середу, Грудень 26th, 2012 10:34 у рубриці Краса, Стиль, Мода. Можна відстежувати будь відповідь запису з допомогою RSS 2.0 канал. Ви можете залишити відгук. чи трекбек з вашого власного сайту.

5 коментарів до «Як підібрати стрижку»

    1 On Грудень 26th, 2012, Еліна пише:

Спасибі, корисний матеріал. От я довго вибирала собі зачіску. Нарешті вибрала, тепер відрощую довжину. —

posted Грудень 26th, 2012 15:55

2 On Грудень 27th, 2012, Вікторія пише:

Так, обов’язково треба при виборі зачіски враховувати форму обличчя — це допоможе приховати недоліки і підкреслити достоїнства. І треба не боятися експериментувати, звичайно, в розумних межах.

posted Грудень 27th, 2012 21:18

3 On Грудень 29th, 2012, ірина пише:

Так, для кожної жінки точно все своє. Іноді ось подивишся журнали, погортаєш, так сподобається щось, але як на себе приміряєш, відразу передумає. Звичайно, треба враховувати всі моменти. Дякуємо за ваші поради як підібрати стрижку.З наступаючим Новим роком всіх.

posted Грудень 29th, 2012 2:47

4 On Грудень 31st, 2012, Надія пише:

Дякую, стаття вчасно попалася )) збираюся міняти стрижку

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Як підібрати стрижку Як підібрати стрижку, Стрижки для трикутного обличчя, Зачіски для квадратного особи, Стрижки для особи сердечком, Стрижки для прямокутного обличчя, Стрижки для круглого обличчя ,Краса, Стиль, Мода

Джерело: Як підібрати стрижку | Щасливий квиток

Також ви можете прочитати