Як підібрати стрижку онлайн безкоштовно?

23.05.2015

Як підібрати стрижку онлайн безкоштовно?

З розвитком комп’ютерних технологій дівчатам (як втім, і хлопцям) більше не обов’язково ставити ризиковані експерименти над своїм волоссям лише для того, щоб приміряти на себе новий образ. На сьогоднішній день існує більш простий спосіб перевірити, чи піде вам новий імідж – підібрати стрижку онлайн безкоштовно за допомогою спеціальних сервісів.

В даний час в Інтернеті є безліч сайтів, які надають можливість зробити це. Найголовніше, що вам необхідно зробити – це підготувати своє чітке фото. Для того щоб у вас вийшло максимально правдоподібно підібрати зачіску, варто вибрати фото, яке:

  • зображує вас в анфас, без нахилів голови і усіляких «напівобертів»;
  • володіє високою роздільною здатністю, бажано не менше 400 пікселів в ширину;
  • на фото ваші волосся зачесане назад, чубчик прибрана з чола, волосся не стирчать в різні боки.

Якщо відповідна фотографія знайдена, можна приступати до підбору зачіски.

 

Підібрати стрижку онлайн безкоштовно дають можливість сайти:

www.ivillage.com – хочете подивитися, чи підуть вам біляві кучері Мерилін Монро або пустотлива стрижка Келлі Озборн? Тоді вам сюди! На цьому сайті є ціла віртуальна студія, в якій можна випробувати себе в ролі популярної голлівудської актриси або світської левиці, примірявши її фірмову зачіску і макіяж. Так-так, тут можна нанести» на ваше обличчя, представлений на фотографії, не тільки нову стрижку, але і тіні, туш, рум’яна і помаду сотень можливих відтінків. Все це можливо зробити, пройшовши реєстрацію. Незважаючи на те, що сайт англомовний, інтерфейс сервіс інтуїтивно зрозумілий і простий у зверненні.

www.taaz.com – це ваш персональний онлайн-стиліст. Він допоможе вам вибрати з великої бази зачісок ту, яка підійде вам більше інших, а також вибрати необхідний колір волосся, а при бажанні і додати ефекти колорування. Крім того, він допоможе зробити ідеальний макіяж за допомогою підбору по тонах, з реальними прикладами косметичних засобів від популярних світових брендів. На сайті потрібно зареєструватися, але ця процедура проста і не викличе труднощів навіть при шкільному рівні знань англійської.

www.dailymakeover.com – після нескладної реєстрації на сайті користувач отримує доступ до колосальної базі зачісок і варіантів мейк-апу самих різних знаменитостей. Хочете подивитися на себе в образі Кейт Міддлтон на її весіллі? Будь ласка! Тут це зробити дуже легко, втім, як і поділитися згодом отриманим результатом з друзями в соцмережах.

www.makeoveridea.ru – один з найпопулярніших сервісів, що дозволяють підібрати стрижку онлайн безкоштовно. Понад 1,5 тисячі різноманітних зачісок можна приміряти, лише завантаживши свою фотографію. При цьому сайті не вимагає навіть проходження процедури реєстрації. Розділи сервісу включають в себе модні образи знаменитостей, весільні зачіски, стрижки для дівчаток, стрижки для хлопчиків і багато-багато іншого.

підбір зачіски

ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВЛЯТЬ СТАТТІ:

підбір зачіски

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Як підібрати стрижку онлайн безкоштовно? Тут ви отримаєте відповідь на це питання! як підібрати стрижку онлайн безкоштовно,як підібрати,краса

Джерело: Як підібрати стрижку онлайн безкоштовно?

Також ви можете прочитати