Як підібрати стрижку для вашого типу волосся

29.05.2015

Як підібрати стрижку для вашого типу волосся

Майже у кожного виникало бажання змінити що-небудь у собі. Найчастіше це бажання зачіпає зовнішність. Ми міняємо зовнішність залежно від обставин: це може бути нова кар’єра або новий хлопець. Результат — ми опиняємося в кріслі у перукаря. Ось тільки помилитися в цій справі дуже просто і треба знати як правильно підібрати стрижку.

Прагнучи до досконалості, ми можемо постригтися так само, як і сусідка тільки тому, що нам сподобалася ця стрижка. Ми не надаємо значення тому, а вона буде підходити саме під наш овал особи або тип фігури. Як було відмічено одним підлітком, жінки після тридцяти п’яти років мають велике тіло і маленьку голову, і тим самим починають нагадувати курок. Адже дійсно: сподіваючись довше не розлучатися зі своєю молодістю, ми абсолютно забуваємо про свою статуру. Ось і виходить, що на вулиці можна зустріти щось у штанях, стрижкою під хлопчика і значним бюстом. Звичайно, зберегти молодість потрібно, ось тільки не можна забувати, що коротка стрижка підійде власниці короткій і повній шиї, хоча, довгою і тонкою вона теж навряд чи буде чудово виглядати. Все що може зробити така стрижка, це, навпаки, привернути увагу до вашої непропорційною голові і шиї. Ну, погодьтеся, що це виглядає досить безглуздо.

Якщо ви є володаркою круглої форми обличчя і низькою фігурою міцного типу, то вам будь-перукар порадить як підібрати стрижку, у яких форма трохи буде розширюватися у напрямку від вуха до потилиці. Такі асиметричні форми зазвичай разом з короткою чілкою. Такого типу зовнішності протипоказана дрібна завивка або каре, також не рекомендується вибирати модель під назвою «Боб». Краще всього виглядатиме середня довжина волосся, яка буде трохи закручено і покладена уздовж особи, бажано з найбільшим об’ємом, який припаде на скроневу область.

Як підібрати стрижку, якщо ж ваше обличчя має трикутну форму? Вам потрібні стрижки, які будуть округлювати його. Віддайте перевагу градуйованою стрижці або з максимальним об’ємом на рівні вух, також непогано буде виглядати стрижка з лонами на самій маківці. Уникайте стрижок з рівною довжиною, вони зроблять ваше обличчя більш незграбним. А от такі, які йдуть з косими чубчиками, також будуть дуже доречні.

Як підібрати стрижку, якщо ваше обличчя квадратної форми? Для цієї форми існує велика кількість варіантів. Кращі варіанти — це стрижки асиметричного характеру, стрижки, для яких характерні відкриті вуха або такі, які мають хвилястий контур. Дуже добре, коли волосся довге і спадають, вирівнюючи тим самим контур вашого обличчя.

Як підібрати стрижку, якщо ж ви володієте прямокутним типом особи? В даному випадку вам є, де розгулятися. Вас чекає величезний вибір, головне щоб ваша зачіска доходила до підборіддя і контур, був жіночним. Якщо ж ви мрієте про чубку, то віддайте перевагу густою і довгою.

Не забувайте враховувати структуру вашого волосся. На різній структурі та зачіски будуть різні. Ті, які будуть чудово виглядати на жорстких волоссі, будуть абсолютно недоречні на м’яких і навпаки.

На тонких волоссі буде чудово виглядати стрижки боб і з середньою довжиною. Ще рекомендується кожен день робити укладання з великим об’ємом.

Густим і жорстким волоссям підійдуть короткі стрижки, які мають рівні контури, вони самі по собі мають достатній обсяг і не потребують додаткової укладанні.

Слідуючи порадам, ви легко дізнаєтеся, як підібрати правильну стрижку, для того, щоб завжди бути чарівною і зможете проконсультувати своїх подруг, щоб їх не спіткала невдача.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку У статті ви знайдете поради про те, як підібрати правильну стрижку для вашого типу волосся. Також ви дізнаєтеся, що стрижка може підходити вам або не дуже, в залежності від вашої форми особи. як підібрати стрижку як підібрати правильну стрижку як правильно підібрати стрижку

Джерело: Як підібрати стрижку для вашого типу волосся — FB.uk

Також ви можете прочитати