• стрижки для довгого волосся

  Як підібрати стрижку для довгого волосся . JustLady.ru

  31.08.2015

  Як підібрати стрижку для довгого волосся

  Перш ніж зважитися на стрижку волосся, візуально «приміряйте» її на себе. Зробити це зараз не так складно. В інтернеті існує безліч сайтів, де можна побачити своє зображення з різними зачісками і стрижками. Виберіть собі ту, яка вам більше до душі, і вирушайте в перукарню.

  Допомогти зорієнтуватися в розмаїтті стрижок може майстер. Але бажано самим знати основні правила підбору зачісок, які підходять для вашого типу особи. Існує кілька типів особи – прямокутне, квадратне, кругле і трикутне.

  уважно Подивіться на своє відображення в дзеркалі і визначте, до якого з них належите саме ви.

  Власниці овальних осіб можуть пробувати будь-які стрижки. А от жінкам з довгим витягнутим обличчям треба постаратися візуально розширити його межі. Тому їм рекомендуються довгі густі чубчика, а от стрижки бажано не довгі, а короткі та об’ємні.

  Ті, кого природа нагородила квадратною формою обличчя, повинні «згладити кути» за рахунок м’яких хвиль волосся. Вам підійдуть хвилясті і пишні зачіски з каскадної стрижкою з боків.

  Верхню частину трикутного обличчя візуально звузить асиметрична зачіска, яка відкриває його низ. Ідеальною для них є довга чолка, зачесана набік.

  Круглолиці дівчата добре будуть виглядати з косою чубчиком, а їх круглі щічки можна прикрити бічними пасмами.

  Не забудьте також врахувати при виборі стрижки тип волосся. Крім того, істотну роль грає форма носа, висота і розташування чола, ширина губ, форма вух і т. д.

  Що стосується модних тенденцій, то останнім часом як і раніше популярні романтичні і жіночні довгі стрижки. Стрижки в романтичному стилі характеризуються розпущеним і злегка завитим волоссям. Локони можна використовувати як великі, так і дрібні, у вигляді гофре.

  Часто зачіску підбирають під стиль одягу. Наприклад, для ділового стилю прекрасно підходять гладкі рівні волосся і пряма чубчик.

  У вигляді експерименту можна «погратися» з довжиною волосся, залишивши невелику частину волосся довжиною, а боки обстригти драбинкою аж до підборіддя.

  Вибрати самий оптимальний варіант стрижки допоможе професійний стиліст.

  Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся

  Джерело: Як підібрати стрижку для довгого волосся :: JustLady.ru — територія жіночих розмов

  Також ви можете прочитати