Як підібрати стрижку

19.09.2015

Як підібрати стрижку

Трохи знайдеться жінок, які б не любили змінювати зачіски. Однак нерідко, бажаючи спробувати щось нове, багато опиняються в глухому куті, не знаючи, чого конкретно хочеться. Найпростіший спосіб – піти в перукарню і попросити майстра підібрати вам стрижку. Але це досить ризикований варіант. Кому не знайоме почуття розчарування, коли виходиш з салону з розумінням, що це зовсім «не твоє»? Може бути, вам дійсно йде ця стрижка, і майстер чесно постарався при її підборі. Але вона при цьому зовсім не у вашому смаку, а це теж важливо, адже носити її саме вам. Тому кожній жінці варто хоч трохи самій розбиратися в питанні зачісок. Як підібрати коротку стрижку. А, може, вам більше підуть довгі волосся? Що потрібно враховувати? Давайте спробуємо разом розібратися.

Як підібрати стрижку і колір волосся?

Перше, на що неодмінно слід звернути увагу при такому непростому виборі зачіски, це форма обличчя. Якщо ви не впевнені у визначенні, то вам допоможе наступний спосіб. Приберіть волосся з обличчя (краще всього зібрати їх в пучок або хвіст і заколоти чубок, якщо вона є). Лінійкою або сантиметром виміряйте відстань між двома лініями: підборіддя і зростання волосся. А тепер – між підборіддям і кінчиком носа. Перше з отриманих чисел розділіть на 3, а друге залиште як є. Результат слід трактувати наступним чином. Ваше обличчя:

    овальне (підборіддя закруглений) або прямокутний, якщо числа рівні удлинненое, якщо перша цифра більша другий кругле, квадратне, грушоподібної (підборіддя широкий) або серцеподібне (загострене підборіддя), якщо перше число менше від другого

Тепер ви можете підібрати стрижку за формою обличчя. Власницям овальної форми обличчя невимовно пощастило, адже їм підійде практично будь-яка стрижка. Таким чином, проблема лише одна: визначитися, яка більше подобається. Втім, можна постійно експериментувати, змінюючи довжину, обсяг та інші параметри зачіски. Правда, довге розпущене волосся або строгий пучок можуть вам візуально додати кілька років.

Прямокутне обличчя необхідно підкоригувати стрижкою: звузити лоб і підборіддя і розширити області скронь і вилиць. Для цієї мети як не можна краще підходять зачіски з чубчиками, краще симетричними. Зверху стрижка повинна бути округлої або вільної форми, знизу – максимально пишною. А слід відмовитися від прямого проділу, рівної короткої стрижки, що обрамляють обличчя романтичних локонів. Довгі прямі волосся – теж не ваш варіант.

Видовжене обличчя необхідно зробити трохи коротше, що можливо за допомогою чубка. Краще не носити довгі прямі волосся. Красиві великі і пишні локони середньої довжини – те, що треба. Також чудово підходить стрижка боб.


Зате круглого обличчя довгі прямі волосся, які ми «забракували» у попередніх двох випадках, дуже підуть. Втім, можна вибрати стрижки і короткі або середньої довжини, об’ємні зверху і без нього з боків особи. Вуха прикривати не слід. Вигідно виглядають асиметричні стрижки. Така особа прекрасно виглядає як без чубчика, так і з нею – прямий або косий, але не дуже густий.

Квадратне обличчя необхідно візуально округлити і трохи витягнути. Як підібрати стрижку, керуючись особливостями саме вашого волосся?

Спочатку будемо виходити з типу:

    нормальні волосся досить невибагливі, тому простір для фантазії великий. на сухих волоссі краще робити стрижки, які не потребують особливих чудес укладання. Краще всього, якщо зачіска виглядає добре і природно без усяких додаткових маніпуляцій (або, принаймні, нехай їх буде якомога менше). Адже сухі волосся не треба часто мити, а якщо ви робите укладання з використанням різних косметичних засобів, цього не уникнути. Хороший варіант – багатошарові стрижки. жирні волосся швидко брудняться, стають сальними. Щоб уникнути цього, слід вибрати зачіску, при якій вони якомога менше стикаються з шкірою голови, не прилягають до неї. Тобто в цьому випадку чудово підходять об’ємні або короткі стрижки.

Що стосується структури, то:

    тонке волосся потребують створення обсягу (особливо якщо вони при цьому ще й рідкісні). А цього найпростіше добитися з короткою стрижкою. Втім, зачіски середньої довжини – рівні або асиметричні, багатошарові, теж будуть виглядати непогано. У довгому прямому варіанті такі волосся не виглядають взагалі. Зате ви можете зробити щадну хімічну завивку – вона чудово додає об’єм. кучеряве волосся можуть часом засмучувати своїх власниць деяким непослухом, зате для них можна вибрати практично будь-яку стрижку, головне, щоб вона була зроблена з урахуванням напряму їх природного зростання. Зачіску в цьому випадку краще всього підбирати, керуючись формою обличчя – таку можна знайти при будь-якій довжині. густе волосся у деяких варіантах стрижок можуть створювати труднощі при догляді та укладанні. Тому ідеальною для них є середня довжина. Можна також вибирати з різноманіття чолок. А ось занадто сильний обсяг не потрібен. Тому якщо хочете зробити завивку, вибирайте великі, а не дрібні завитки.

Також при підборі зачіски слід враховувати зростання і тип фігури. Так, високим жінкам слід відмовитися від коротких стрижок, вони можуть візуально зменшити їх голову. Такі зачіски йдуть невисоким і струнким жінкам. Високим жінкам носити волосся довжиною до плечей або до або трохи нижче підборіддя. Довгі стрижки не підуть – вони візуально додадуть вам зростання. Зате можна експериментувати з обсягом, з яким невисоким дівчатам слід бути обережними.

Дівчатам з «хлопчачою» фігурою не слід носити короткі стрижки, адже в іншому випадку їх дійсно можуть сплутати з хлопчиком. Їм підійдуть довгі волосся або прямі або трохи нижче підборіддя.

Повним жінкам краще уникати прямих волосся, адже вони підкреслюють всі вигини фігури. У даному випадку слід віддати перевагу кучері або хвилі.

Що стосується кольору, то його необхідно вибирати відповідно до кольоротипом зовнішності. Так, весни підійдуть червонуваті або золотисті, літа – пшеничні, осені – шоколадні, каштанове, руде, зими – темні (чорні, коричневі) з синім відливом відтінки.

Багатьох сучасних жінок цікавить, як підібрати стрижку на комп’ютері. Це можна просто та зручно зробити прямо вдома. Для цього існують спеціальні програми, які легко знайти в Інтернеті. Кращий варіант, коли ви завантажуєте свою фотографію і «приміряєте» різні зачіски

Також ви можете прочитати