Як підібрати стрижку.

21.06.2015

Часто дами приходять до перукаря з проханням зробити тут чи іншу стрижку тільки тому, що вони побачили таку в журналі у відомої актриси і навіть показують її фото. Принцип «хочу так само, як у неї» не завжди працює: багато жінок іноді схильні виключати один з факторів, наприклад, форму обличчя, структуру і довжину волосся, в результаті чого стрижка, виконана дорогим майстром-професіоналом, не задовольняє клієнтку.

Щоб підібрати відповідну стрижку потрібно керуватися вихідними природними даними, власними уподобаннями (довгі або коротка стрижка) і, звичайно, не забувати про останні тенденції.

Для того щоб вибрати свій власний стиль в зачісці, потрібно об’єктивно оцінити себе, щоб стрижка могла підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки обличчя і навіть коригувати недоліки фігури. Кругле, овальне, довге і довгасте, квадратну та трикутну — всі ці типи особи незалежно від ваших уподобань потребують своєї стрижці. Те ж саме можна сказати і про тип волосся, і навіть їх кольорі.

Надмірне досконалість круглої форми приховають хвилі і кучері в передній частині особи, бічний проділ і коса чілка. Такій особі протипоказана коротка стрижка, яка максимально підкреслить те, що бажано сховати.

Найбільш проблемним вважається особа грушоподібної форми, з вузьким і часто низьким лобом і широкою нижньою щелепою. Найбільш прийнятний варіант — не дуже коротка стрижка, об’ємна у верхній частині до рівня скул, збита на маківці, з косою рваною чубчиком. Категорично не варто робити стрижки з чіткими лініями до рівня підборіддя, а також важкі густі чілки на очі, які ще більше збільшують нижню частину обличчя, ніби давлячи на нього зверху. Краще зупинитися на волоссі середньої довжини з «драбинкою» всередину. Потрібно уникати прямого проділу і волосся, «зализанных» назад.

Стрижки по типу волосся

Волосся різної структури, товщини по-різному будуть себе вести і в стрижках. Якщо ваші волосся& прямі і досить товсті і об’ємні, у великій довжині вони можуть виглядати приголомшливо при належному догляді. Тонкі волосся не тримають обсяг по довжині і для них краще вибирати коротку стрижку, яку можна зробити більш пишною. Неслухняним, жорстким, кучерявим або хвилястим волоссям протипоказані чубчика — вони не будуть тримати форму. Також слід уникати чітких коротких стрижок «боб» і занадто коротке каре — волосся буде стирчати в різні боки.

Не носите довге волосся, якщо вони схильні до жирності або випадіння. Від дуже короткої стрижки краще відмовитися, якщо у вас неідеальна шкіра з висипаннями.

Пам’ятайте, що брюнетки з короткою стрижкою часом виглядають старше, ніж блондинки з тією ж зачіскою. Чіткий «боб» або каре ефектніше виглядають на темному волоссі, в той час як довгі романтичні хвилі — на більш світлих.

Для підбору стрижки можна звернутися до популярних сьогодні комп’ютерним програмам, де фотографії ви зможете на власні очі побачити, яка вам потрібна форма зачіски і колір волосся.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку

Джерело: Як підібрати стрижку. — Зачіски. — Каталог статей — Любов і Стиль

Також ви можете прочитати