Як підібрати стильну стрижку жінкам за 40 (ФОТО)

23.08.2015

Проте існує одне «але». При виборі короткої стрижки зверніть увагу на свій овал обличчя, він повинен бути ідеальним. Часто жінки за роки набувають другий підборіддя або втрачають пружність шкіри, що сильно виділяється при створенні короткої стрижки.

Що стосується занадто коротких стрижок, наприклад, пікс або гарсон, то тут варто добре подумати, перш ніж зважитися на такі кардинальні зміни. Такі стрижки вимагають правильних рис обличчя і не терплять вад.

Універсальний боб

Жінці в будь-якому віці можна віддавати перевагу саме стрижку боб. Цей варіант просто ідеальний для власниць прямих важких волосся. З допомогою боба особа стає більш виразним. Підкреслюються вилиці і підборіддя. Якщо ваша зовнішність дозволяє виділяти ці зони, тоді не бійтеся експериментувати.

Щодо чубчика можна сказати одне: якщо ваш лоб високий або з часом на ньому з’явилися зморшки, то краще трохи скорегувати цю частину обличчя за допомогою чубка. Дуже акуратно виглядає пряма або коса чілка. Хороша також чубчик, покладена на бік.

Стрижки волосся середньої довжини

найактуальнішою для всіх віків вважається середня довжина волосся, для якої існує велика кількість стрижок. Це різноманіття дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для жінки у віці.

Каре для жінок старшого віку

Класичне або градуированное каре є вибором багатьох жінок, які переступили сорокалітній рубіж. Ця стрижка універсальна, підходить практично будь-якого типу зовнішності. Каре можна носити з чубчиком будь-якої конфігурації.

Дана стрижка надає жінці елегантності і ефекту. Більш того, для жінок середнього віку часто важливо мати об’єм, адже з роками волосся можуть втратити свій первинний вигляд. Тому каре, особливо градуированное може стати відповіддю на цю потребу.

Паж для жінок у віці

Власницям ідеально рівних і гладких волосся часто підходить стрижка паж. Її люблять за бездоганність і елегантність. Така стрижка може бути як короткій на рівні вух, так і довгою практично до рівня плечей. Рівна чолка, ідеально гармонує із загальною довжиною. Хороша стрижка паж у випадку, коли у жінки є недоліки вух, з її допомогою можна приховати вади.

Стрижка каскад

Ще однією універсальною стрижкою можна назвати каскад. Їй підвладні всі віку. Єдиною відмінністю від юних модниць може бути техніка виконання стрижки. У даному випадку варто вибирати більш м’які сходинки.

Довгі волосся — чому б ні?

Чому жінки у віці перестають віддавати перевагу довгим волоссям. Може, вже немає бажання приділяти багато часу догляду або спрацьовує громадську думку, що зрілим дамам не личить носити довге волосся.

Однак це не означає, що жінкам у віці потрібно прощатися з улюбленими розкішним волоссям. Їх можна прикрасити за допомогою ефектної стрижки, наприклад ступінчастою. Каскад на довге волосся стане чудовою прикрасою і підкреслить вашу жіночність і красу…

За матеріалами сайту silk-hair.ru

Короткий опис статті: стильні стрижки

Джерело: Як підібрати стильну стрижку жінкам за 40 (ФОТО) — 4eva.uk

Також ви можете прочитати