Як підібрати собі стрижку?

12.08.2015

Як підібрати собі стрижку?

Корисно

Rivier Чт, 03/04/2010 — 10:21

Є думка, що зміни в житті настають синхронно зі зміною зовнішнього вигляду і новим іміджем. Наскільки воно справедливе, можна сперечатися, але немає сумніву у взаємозв’язку форми і змісту: якщо внутрішні зміни тягнуть за собою зміни у зовнішньому вигляді, адже форма прагне відповідати своїм змістом, то вірно і те, що зміни зовнішності поступово можуть призвести до змін у всіх сферах життя.

Зміст:

Вітер змін

Кардинально змінити свою зовнішність вирішиться не кожна людина, якщо не змушують його до цього дуже серйозні обставини. А незначних змін хочеться часто і бажано на краще, хоча не завжди це виходить. Якщо точно знаєш, чого хочеш, то поміняти зачіску простіше. Одного разу, поглянувши на себе в дзеркало, розумієш раптом, що не так почуваєш себе, як бачиш, наприклад, всередині ти біла і пухнаста, а на твоїй голові темні й гладке волосся. І починаються експерименти.

Дуже часто ми, дорогі дівчата, побачивши в журналі красиву і модну стрижку, несемо картинку перукаря з проханням повторити її один в один.

Але дуже рідко враховуємо, що ця стрижка може не підійти до нашої формі обличчя і структуру волосся .

І за цим слід поганий настрій, розчарування в майстрі. Звичайно ж, майстер зобов’язаний вам порадити вид стрижки, але деколи це дуже важко зробити, бачачи запал в очах клієнта.

Як підібрати собі стрижку?

Розповім вам про декілька основних типах форми особи і рекомендованих для них стрижках.

  • Овальне обличчя — цей тип вважається найбільш вдалим в плані підбору зачіски. Йому підходять практично всі її види. Володарки овального особи можуть нескінченно експериментувати: боб класичний, суперкоротка стрижка, каре, чубчик, довгий каскад.
  • Для витягнутого і довгастого обличчя підійде чітке каре з густою чілкою до брів, короткий боб. Пояснюється це тим, що стрижка повинна візуально розширити вузьке обличчя.

  • Особа «сердечком»: ідеальний варіант для такого типу обличчя стрижка каскад з підвернутими кінчиками назовні. Носити зачіску без чубчика, забирати волосся назад не рекомендується.
  • Для квадратного особи потрібно підібрати стрижку з об’ємом у верхній частині.
  • Як підібрати стрижку круглолицим дівчатам? Для них підійдуть кучерики. хвилі в передній частині обличчя, косий чубчик і боковий проділ.
  • Найбільш прийнятний варіант для форми особи у вигляді груші — подовжена стрижка, збита на маківці, об’ємна у верхній частині, з косою чубчиком.

Не забуваємо і про колір волосся. Наприклад, брюнетки з каре виглядають старше, ніж блондинки, але виразним. А ось блондинкам добре підходять романтичні локони.

Як визначити тип своєї особи?

Будь-майстер без особливої праці підкаже вам, до якого типу ваше обличчя відноситься. Це генетично обумовлена індивідуальна особливість, яку неможливо змінити. Самостійно можна визначити свій тип обличчя, ставши перед дзеркалом з фломастером в руках, і обвести по контуру відбите в дзеркалі обличчя.

Є й інший спосіб, що включає вимірювання параметрів свого обличчя за допомогою звичайної шкільної лінійки. Сидячи перед дзеркалом, робимо заміри свого відображення:

  1. Висоту особи вимірюємо від лінії, де росте волосся треба лобом до підборіддя;
  2. визначаємо Ширину лоба від однієї скроні до скроні другого;
  3. Ширина вилиць вимірюється по горизонтальній лінії між вилицями;
  4. Ширину підборіддя міряємо по нижньому краю.

Враховуємо індивідуальні особливості

Для особи правильної класичної овальної форми показники будуть близькі до цифр: висота обличчя — близько 18 см, ширина лоба — трохи більше 12 див. Відстань між скул — 13 см, ширина підборіддя — трохи більше 5 див. Овального особі підійде будь-яка стрижка, але не поспішайте збирати волосся в пучок або хвіст.

Довгасте, витягнутої форми обличчя дасть поправку в бік збільшення висоти обличчя з одночасним зменшенням показників вимірювань в області вилиць. Небажано коротко стригти чубчика і гладко зачісувати волосся. Довгий ніс врівноважується пишним чубчиком.

Експериментуємо з зачісками різної довжини та кольору волосся, а також з варіантами макіяжу. Дивимося на себе з боку, милуємося, зберігаємо вподобаний варіант і міряємо нові зачіски, не витрачаючи часу на очікування, поки попередня, не дуже вдала зачіска, відросте.

Навіть якщо в реальності нічого не зміниться, корисно побачити себе в різних обличчях. Адже нам тільки здається, що ми добре знаємо, що насправді це помилка часто далеко від істини.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку () Є думка, що зміни в житті настають синхронно зі зміною зовнішнього вигляду і новим іміджем. макіяж,косметика,відгуки про косметику,огляди,маски,Волосся,стрижка

Джерело: Як підібрати собі стрижку? — Відгуки про косметику

Також ви можете прочитати