Як підібрати правильну стрижку

08.08.2015

Як підібрати правильну стрижку

Коли хочеться змінити імідж, то начинаешься продумувати свій новий образ до найдрібніших деталей. Хтось не хоче глобальних змін свого зовнішнього вигляду, їм достатньо поміняти одну деталь: стиль одягу або зачіску. І якраз найбільша проблема виникає з підбором стрижки. Як же правильно підібрати стрижку, щоб вона підкреслювала ваші переваги? Питання про правильному підборі стрижки хвилює кожну людину, який турбувати про своєму зовнішньому вигляді.

3. Квадратне обличчя

Форми особи

Підбір стрижки з урахуванням структури волосся:

1. Тонкі волосся

2. Густе волосся

3. Кучеряве волосся

Якщо ви не впевнені в тому, який у вас тип особи, тобто дуже хороший спосіб його визначити. Треба прибрати все волосся в хвіст, підійти до дзеркала і обвести контури особи помадою або смывающемся маркером на дзеркалі.

Овальний тип обличчя

Овальний тип обличчя

Характерні риси овального типу обличчя: широке чоло, виступаючі вилиці та підборіддя злегка загострений. Багато хто вважає цей тип особи ідеальним. Власниці такого типу особи можуть бути щасливі, так як вони можуть робити собі будь-яку стрижку та зачіску, які тільки захочуть. Але все одно їм треба бути акуратними і враховувати інші особливості свого обличчя, наприклад, у когось можуть бути великі вуха чи виступаючий вперед ніс, тоді над вибором зачіски і стрижки треба буде замислитися. Але немає ідеального овального обличчя. Воно може бути і витягнутим, подовженим, стислим. Тому перш ніж робити стрижку, подивіться на моделях або знаменитостей в журналах чи фільмах, співвіднесіть їх типи обличчя зі своїм і виберіть те, що вам сподобається, і буде вигідно виглядати на вас. Пощастило дуже власницям довгастого овального обличчя. Їм можна робити практично будь-яку зачіску. Для них буде хорошим орієнтиром у виборі зачіски – Джессіка Альба.

А якщо у вас занадто витягнута овальне обличчя, то ви можете візуально вкоротити його з допомогою чубка. А у дівчат, у яких овальне обличчя більше округлене, краще не робити чубчика, це зробить їх обличчя ще більш круглим.

Круглий тип особи

Цілий тип особи

Кругле обличчя характеризується широкими, виступаючими вилицями, високим переніссям і м’якими лініями переходу. Власницям такого типу обличчя краще всього підійде об’ємна багатошарова стрижка, довжина якої буде опускатися трохи нижче підборіддя. Дуже виграшно виглядатиме стрижка каскад і недбало відкинуті набік пасма, оскільки таким способом ваше обличчя буде візуально виглядати худіша. Також можна спробувати зачіски з короткими чубчиками. Слід уникати пишних укладок, завивок і інших зачісок, які будуть надавати об’єм волоссю по горизонталі. Намагайтеся уникати стрижок каре і боб, вони зроблять ваше обличчя ще круглішим. Для вас хорошим орієнтиром буде — Кемерон Діаз. Якщо у вас кругле обличчя і тонкі волосся, коротка стрижка може зіграти з вами злий жарт. Зате з такими волоссям ви можете робити довгі стрижки, в тому числі і для кучерявого волосся.

Квадратний тип особи

Стрижки для квадратного особи

Власниці такого типу особи мають квадратний підборіддя і широкий лоб, їм властиві різкі риси обличчя. Щоб обличчя виглядало більш м’яким, краще всього їм вибирати зачіски з м’якими хвилястими, що спадають вперед локонами. Дуже добре підійдуть хвилясті і легкі укладання. Що стосується проділу при такому типі особи, то краще всього робити його косим. Дівчатам з таким типом обличчя потрібно створювати повітряні і легкі зачіски. Якщо волосся самі по своїй природі не кучеряве, то можна пограти тоді з об’ємом. Цього можна домогтися за допомогою багатошаровості стрижок, тобто стрижка « Каскад» або стрижка «Драбинка». Або створювати обрамлення особи окремими пасмами. Не радиться носити геометричну стрижку, так як вона тільки підкреслить ваш тип особи. Не підійде прямі, густі чубчика. Також потрібно уникати каре і об’ємних зачісок, довжина яких вище підборіддя. Для дівчат хорошим прикладом послужить Гвінет Пелтроу.

Прямокутний тип обличчя

Прямокутний тип обличчя

Володарка такого типу особи радійте, так як вашої прямокутної форми обличчя буде підходити більшість стрижок. Для такої форми обличчя характерний високий лоб і витягнутий підборіддя. Які ж стрижки і зачіски не рекомендується носити? Не рекомендується носити зачіски, які візуально ще більше подовжують обличчя. Також не слід вибирати дуже короткі стрижки, а також носити довгі прямі волосся. Слід уникати прямих ліній в зачісці, наприклад, прямого проділу, відкритих вух, відкритого лоба. Щоб візуально зробити обличчя ширше, вибирайте стрижку, довжина якої доходити до підборіддя. Можна поекспериментувати з жіночними локонами і хвилями, які будуть обрамляти ваше обличчя, тим самим підкреслюючи гідності особи. Прикладом в підборі стрижок і зачісок може послужити вам Сара Джессіка Паркер.

Трикутний тип особи

Трикутний тип особи

Для такого типу обличчя характерний широкий лоб і маленька щелепу з витонченим підборіддям. Тому для власниць такого типу особи потрібно підбирати такі стрижки, які візуально будуть звужувати верхню частину їх особи. Щоб привернути увагу до очей, можна робити стрижки з чубчиком і косим проділом. Можна поекспериментувати з довгим хвилястим волоссям, які будуть обрамляти вилиці, тим самим будуть робити ваше обличчя пропорційним і гармонійним. Власницям такої форми обличчя слід уникати стрижок з пасмами рівної довжини і коротких об’ємних стрижок. Вашим орієнтиром в підборі стрижки буде Дженіфер Лав Х’юїт.

Як правильно підібрати стрижку з урахуванням структури волосся

Вибір стрижки залежить не тільки від типу обличчя, але і від структури волосся. При виборі стрижки слід пам’ятати, що кожен тип волосся має свої особливості.

Тонке волосся. При тонких волоссі добре робити стрижки боб або каре до підборіддя. Добре, якщо по зовнішньому контуру волосся буде зроблена драбинка, а саму контурну лінію слід зробити м’якою і округлої. Не рекомендується носити довгі стрижки, так як вони погано виглядати на тонких волоссі і погано лежати.

Кучеряве або хвилясте волосся. При створенні стрижки кучерявого волосся, їх потрібно стригти так, щоб підкреслити їх природну привабливість. Коротка чубчик і те, що не підходити такого типу волосся. Можна спробувати стрижку довгий боб, яка буде добре виглядати, якщо волосся на шиї зробити більш короткими, а спереду залишити довгі спадаючі локони.

Густі прямі волосся. Такі волосся завжди виглядають чудово, до них можна підібрати будь-яку стрижку, але все одно є і свої нюанси. Якщо волосся прямі, то стрижка повинні бути середньої довжини, а ще можна зробити чубок, вона не буде зайвою. Можна спробувати зробити стрижку шарами, так, щоб верхній шар був довший нижнього. Добре буде виглядати стрижка з рваним контуром, а якщо волосся дуже густе, то чубок краще носити косу.

Правильно підібрана стрижка допоможе скорегувати недоліки і підкреслити достоїнства. Не забувайте про умови, яким повинна відповідати ваша стрижка.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку

Джерело: Як підібрати правильну стрижку

Також ви можете прочитати