Як підібрати модну стрижку за формою обличчя. passion.ru

07.10.2015

Час від часу кожна жінка подумує про те, щоб змінити стрижку. Отже, ви зважилися і напевно вже вивчили свіжі глянцеві видання та фото зірок. Тепер до походу до стиліста залишився останній етап — зрозуміти, який з актуальних трендів підійде саме вам. Адже потрібно врахувати не тільки модні тенденції, але і тип вашого обличчя, а також стан і колір волосся .

Стилісти салону Bagdasarini, Тетяна Жизнякова і Артем Александров розповідають Passion.ru про те, як підібрати стрижку, яка підходить саме вам.

Артем Александров

Тетяна Жизнякова

Модні чубчика для обличчя круглої форми

Артем: Дівчатам з круглим обличчям підійде коса чілка — один з наймодніших трендів 2014 року, а також стрижки, виконані з технікою филировки у особи. Що стосується зачісок, то високі, пишні укладання роблять форму обличчя більш гармонійною.

Під забороною: Швидше за все, вам не підійде пряма коротка чубчик. Вона може візуально «сплюснуть» особа і відкрити широкий лоб.

Тетяна: Якщо у вас обличчя круглої форми, спробуйте створити додатковий обсяг на маківці. Такий прийом допоможе «врівноважити» і візуально трохи витягнути обличчя. При цьому з боків волосся потрібно пригладити, а зверху залишити в міру довгими і пишними.

Під забороною: Не варто гладко зачісувати волосся на прямий проділ — він візуально робить обличчя ширше.


Цілий тип особи згладжуємо об’ємної укладанням і перемагаємо асиметрією.

Романтичні локони для обличчя квадратної форми

Для квадратного типу особи діють ті ж правила, що і для круглого.

Тетяна: Якщо у вас форма обличчя ближче до квадратної, вам варто спробувати асиметричну стрижку. Але є кілька порад, які слід врахувати. По-перше, висоту чола потрібно візуально «підняти». по-друге, варто відкрити вуха. По-третє, візуально пом’якшити виступаючі вилиці нижньої щелепи можна романтичними локонами .

Під забороною: гладка зачіска, низька густа рівна чолка.


Жіночності квадратному типу обличчя додадуть асиметричні лінії в зачісці.

Модні стрижки 2014 для обличчя трикутної форми

Артем: Особливість трикутної форми особи – широкий лоб і різке звуження овалу обличчя до підборіддя. Щоб зробити ці пропорції більш гармонійними, я раджу зробити стрижку з обсягом на рівні мочки вуха. В цьому випадку ідеально підійде інноваційна техніка 3D-стрижки – це модна тривимірна стрижка, яка сподобається вам, якщо ви хочете зберегти обсяг і форму стрижки до декількох місяців.

Тетяна: При виборі модного чубчика дівчатам з трикутним типом особи потрібно приділити особливу увагу її довжині. В даному випадку підійде пряма або коса чілка до рівня очей або трохи нижче.

Під забороною: Коротка чубчик відкриває широкий лоб, тому її робити не рекомендується.


Для трикутного типу обличчя вибираємо довгу чубок і робимо 3D-стрижку.

Стрижка, коригуюча риси обличчя

Тетяна: Грамотний стиліст може за допомогою зачіски зробити ваше обличчя практично ідеальним! Наприклад, при широко розставлених очах на лоб можна пустити гарну хвилю волосся. Якщо ж очі, навпаки, посаджені близько, то об’єм волосся на скронях і рівні прядки уздовж щік зорово збільшать відстань між ними. Прямий довгий ніс буде менше виділятися, якщо зробити пишну зачіску з густою довгою чубчиком.

Артем: Часто дівчата з великими рисами обличчя намагаються звузити обличчя, закриваючи його волоссям, що не завжди вірно. Я раджу їм перестати ховатися, ризикнути і подивитися на себе з іншого боку. Красиво будуть виглядати прості геометричні форми і гладкі зачіски без громіздких елементів.

Які стрижки роблять волосся візуально гущі?

Артем: Дівчатам з тонкими волоссям слід ретельно підбирати стрижки. Їм оптимально підійде середня довжина, а також градуювання, виконана з урахуванням особливостей форми особи, довжини і структури волосся. Дуже вдало виглядають стрижки з рівним зрізом. Завдяки графіку, вони створюють ефект додаткового обсягу. Можна зробити креативну стрижку. але не варто забувати, що в цьому випадку все залежить від майстерності стиліста. Короткі текстуровані стрижки будуть виглядати ефектно і обов’язково виділять вас з натовпу.

Тетяна: Я б ще порадила спробувати кератинування і лосьйони, збільшують товщину волосся.

Комбінуємо стрижку і колір

Деякі стрижки найбільш виграшно виглядають в поєднанні з певною технікою фарбування .

Тетяна: Модне фарбування омбре обов’язково варто спробувати власницям довгого волосся. А креативні стрижки можуть дуже добре виглядати в поєднанні з неординарним, яскравим фарбуванням.

Артем: Фарбування шатуш краще всього виконувати на волоссі з багатоступеневою стрижкою. Мелірування ж добре виглядає на волоссі однієї довжини.

Мелірування буде добре виглядати на прямих волоссі однієї довжини.


Фарбування шатуш на структурній стрижці виглядає як вигадлива гра світла і тіні.

Ефектність креативної стрижки підкреслить сміливе незвичайне колорування .

Нова стрижка обов’язково спричинить за собою зміни на краще, тому не бійтеся змінюватися і експериментувати.

Всі акції на KupiBonus.ru за перукарським послуг дивіться тут .

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Час від часу кожна жінка подумує про те, щоб змінити стрижку. Отже, ви зважилися і напевно вже вивчили свіжі глянцеві видання та фото зірок. Тепер до походу до стиліста залишився останній етап — зрозуміти, який з актуальних трендів підійде саме вам. модні стрижки,волосся,модні тенденції 2014,зачіска,стрижка,зачіска

Джерело: Як підібрати модну стрижку за формою особи | passion.uk

Також ви можете прочитати