? Як навчитися стригти. JustLady.ru територія жіночих розмов

20.02.2017

Як навчитися стригти

Отже, перш ніж почати стрижку. помийте волосся, а потім добре розчешіть їх, тому як стригти їх набагато легше, ніж сухі. Для того щоб волосся в процесі стрижки не пересихали, тримайте напоготові невеличку пляшечку з водою і розпилювачем. Приготуйте добре наточені ножиці, або якщо ви плануєте стригтися самостійно регулярно, купіть спеціальні перукарські ножиці. Якщо ви тільки вчитеся, відрізайте за один раз невелика кількість волосся. Якщо вони будуть трохи довше того, що ви хотіли отримати в результаті, завжди можна підрізати. А ось якщо волосся стануть надто короткими, тому ви їх вже не приклейте.

Починайте завжди з найбільш простих стрижок, наприклад, тих, де волосся однакової довжини. Для початку визначтеся з довжиною, а потім невеликими прядками зрізайте волосся, поки не укоротіть їх по всій голові. Обов’язково залишайте невеликий запас довжини, щоб у разі дрібних огріхів можна було підрівняти їх.

Існує і більш простий варіант. Ви можете спочатку зробити модельну стрижку в салоні, а потім в домашніх умовах тільки підрізати пасма таким чином, щоб зберегти її первісний вигляд. Але майте на увазі, що швидкість росту волосся на різних ділянках голови неоднакова.

Якщо ви володарка кучерявого волосся – тоді обрізайте волосся набагато довше того, що ви хочете, тому що коли волосся висохне, то стануть набагато коротше. І, отже, та сама зачіска буде мало нагадувати ту, яку ви собі уявляли.

У тому випадку, якщо ваші волосся густе і жорстке – завжди состригайте за один раз невеликі пасма, бо ризикуєте зіпсувати не тільки зачіску, але й самі волосся.

— Яку стрижку ви не вибрали, завжди пам’ятайте про те, що при її завершенні необхідно прочесати волосся. Це допоможе визначити, рівномірно чи ви підстриглися і, якщо немає – підправити нерівності.

Що стосується чоловічих стрижок – то тут все значно простіше. Існують спеціальні електричні машинки з різними насадками, з допомогою яких можна легко зробити будь-яку зачіску. Просто виберіть потрібну насадку – і вперед! А якщо хочете – то цілком можете кардинально змінити імідж свого хлопця: візьміть звичайний гель для гоління. нанесіть його на волосся і акуратно сбрейте все зайве. Вийде досить сміливо і оригінально. Головне, щоб молода людина не засмутився…

Крім того, існує велика кількість відео-уроків та навчальних програм, а також спеціалізованої літератури з прикладами і малюнками, що допоможе вам досить швидко стати професіоналом у перукарській справі.

Короткий опис статті: як навчитися стригти чоловіків відео робити стрижки, стригтися самостійно, навчитися робити стрижки

Джерело: ? Як навчитися стригти :: JustLady.ru — територія жіночих розмов

Також ви можете прочитати