Як малювати зачіски?

20.02.2017

Як малювати зачіски?

Як малювати зачіски?

Вміння малювати завжди може виручити. А от щоб навчитися гарно малювати, треба лише розвинути в собі деякі навички, оскільки існують досить чіткі алгоритми поетапного малювання людей, предметів, пейзажів. Такі поради дуже знадобляться тим, у кого не особливо розвинена зорова пам’ять. Важливою деталлю в зображенні людей, казкових персонажів або фантастичних істот є те, як малювати зачіски.

Основні правила

  • В першу чергу потрібно пам’ятати, що зачіска великою мірою є проявом особистості людини. Тому варто особливу увагу приділяти цьому процесу. Дуже яскраво це проявляється в прорисовывании мультиплікаційних героїв, де зачіска найчастіше – це натяк на характер персонажа.
  • Створюючи такі зачіски, малювання їх повинно бути максимально наближене до реальності, щоб уникати штучності. Цілком природними будуть виглядати зачіски, намальовані олівцем. Головне враховувати те, що натуральність зображення будуть надавати окремо промальовані пасма волосся і їх пучки.
  • Контур волосся можна злегка завити до низу изгибистой лінією. Цей прийом, коли нижня межа більш звивиста, ніж верхня, дуже популярний в техніці створення зачіски аніме, як малювати які ми зараз розберемося. Щоб отримати гарну зачіску в цьому стилі, потрібно освоїти правильне малювання пасм і їх об’єднань. Надалі це стане основою для створення потрібних форм зачісок персонажів.

Як малювати зачіски?

Способи промальовування волосся

Існують різні способи прорісовок окремих пасм, все буде залежати від характеру і особливостей вашого персонажа. Після цього ви самостійно зможете збирати волосся анимешного героя в найбільш підходящому для цього жанру стилі. Можете ще раз переглянути улюблені аніме, і почерпнути звідти якусь ідею. Щоб волосся виходили більш об’ємними, варто в кожній окремій пасма одну з ліній малювати більш звивистою, по відношенню до попередньої.

Малювати зачіски олівцем в цьому випадку буде досить зручно, оскільки ви зможете намалювати волосся настільки детальніше, на скільки потребує ваш персонаж з допомогою добре і тонко заточеного олівця. При цьому варто лише додати додаткові пасма. Приділите увагу дрібним деталям, адже товщина пасом, їх вигини, довжина, скуйовдженість – взагалі будь-які подібні характеристики є ключовими для передачі індивідуальних особливостей вашого персонажа. І не варто забувати, що велика кількість окремих прядок додають волоссю більш природний вигляд. Так що на цей процес потрібно витратити достатню кількість часу.

будуть Цікаві експерименти з перекручуванням локонів, або спробувати зачіски з ефектом розвіваються волосся. Це додасть жвавість персонажу. Якщо ви ставите питанням, як намалювати красиву зачіску, то обов’язково потрібно пам’ятати про те, що волосся росте на всій задній частині скальпа, а також з чола до задньої частини шиї. Цього факту потрібно дотримуватися і при малюванні, щоб зачіска вийшла реалістичною.

Короткий опис статті: стрижки для хлопчиків з малюнками З даної статті ви дізнаєтеся, як малювати зачіски. Ми розповідаємо у статті про те, як малювати різні зачіски у людини чи у персонажа, щоб вони були красивими і природними. як намалювати красиву зачіску, як малювати зачіски, малювати зачіски олівцем, зачіски малювання, зачіски намальовані олівцем, зачіски аніме як малювати

Джерело: Як малювати зачіски?

Також ви можете прочитати