Всі секрети щасливого життя

19.07.2015

Стрижка каскад

Каскад — улюблена зачіска актриси Дженіфер Еністон

Стрижка Каскад сьогодні — одна з найбільш затребуваних прекрасною половиною людства. Нашу увагу до неї пояснюється, насамперед, її універсальністю, адже стрижку каскад можна зробити на волоссі практично будь-якої довжини і різного ступеня густоти.

Особливість стрижки Каскад відображається в її назві: довжина волосся поступово переходить від більш коротких до верхньої частини голови до довших в нижній частині. Причому інтенсивність рівнів каскаду може змінюватись: переходи рівнів при стрижці можуть починатися від самої верхівки і досягати самих кінчиків, а можуть починатися в самому низу, створюючи лише кілька м’яких переходів, практично не впливаючи на довжину волосся. Іноді стрижку каскад іменують «драбинкою», так як волосся у особи підстригаються сходами. «Драбинка» у особи також може бути більш або менш густий і відрізнятися по довжині.

Перевага каскаду полягає ще в тому, що різноманітність видів цієї стрижки дозволяє коригувати недоліки практично будь зовнішності або підкреслювати наявні гідності. Наприклад, рідкі або тонік волосся можна зробити візуально більш густими і об’ємними, а густі і неслухняні «приборкати», прибравши зайве. Довге волосся з цієї стрижкою буквально оживають, стаючи більш рухливими.

Стрижка каскад також дозволяє експериментувати з чубчиком, підбираючи оптимально підходящий варіант до кожного типу обличчя. Круглолицим жінкам стилісти рекомендують косу чубок, а подовжений овал обличчя можна врівноважити за допомогою каскаду середньої довжини з прямою та густою чілкою.

Каскад дозволяє експериментувати і з укладанням. Короткі варіанти стрижки можуть укладатися різними способами в залежності від типу особи. Масивне підборіддя прикриють пасмочки, що злегка підкручені всередину, а візуально розширити вузьке обличчя допоможуть локони, підкручені у зворотний бік. Можна укласти волосся і таким чином: волосся, що обрамляють обличчя, підкручують всередину, а нижні довгі пасма – назовні. Короткий каскад особливо підходить жінкам з тонкими або рідкісними волоссям. Доповнення у вигляді мелірування або калорирования зробить вашу зачіску ще більш об’ємною.

Каскад середньої довжини також дозволяє надавати волоссю додатковий об’єм, не обмежуючи при цьому можливість створення різноманітних зачісок. Укладати таку стрижку теж можна по-різному. Зараз, наприклад, модно розгладжувати волосся спеціальними щипцями», надаючи контурах зачіски сувору графічність. Для створення такої стрижки використовують спеціальну техніку, при якій волосся стрижуться строго під кутом 90°. Але можна зробити саму звичайну стрижку пасма і накрутити середньої довжини на бігуді, створюючи новий, романтичний образ.

Каскад розкішно виглядає на довгому волоссі, дозволяючи їх власницям надавати своїм локонам різний, але завжди жива і доглянутий вид. Накрутіть волосся по всій довжині на великі бігуді і отримаєте приголомшливу, пишну зачіску. Можна накрутити тільки кінчики локонів і тоді ефект буде зовсім іншим.

Короткий опис статті: стрижка каскад

Джерело: Всі секрети щасливого життя — Стрижка каскад

Також ви можете прочитати