Віртуальний підбір зачіски і стрижки. Декретну відпустку

11.08.2015

Віртуальний підбір зачіски і стрижки

Обрана вами зачіска може поліпшити або, навпаки, погіршити вашу зовнішність, акцентувати гідності особи або посилити його недоліки, підкреслити вашу індивідуальність або дисонувати з вашими звичками і способом життя. Ось чому потрібно дуже уважно поставитися до вибору зачіски. І ще важливо пам’ятати, що навіть самі розкішні волосся потребують час від часу стрижки та укладання.

Підбір зачіски або стрижки

При підборі зачіски чи стрижки треба твердо знати, яку мету ви переслідуєте. Зачіска повинна відповідати вашому способу життя.

Якщо ви ділова жінка чи мама в декреті, можливо, вам підійде проста зачіска, яка не принесе особливих турбот, і при мінімумі зусиль завжди буде виглядати акуратно. Якщо ж вам подобається видозмінювати свій вигляд, вам потрібна така стрижка, яку з допомогою укладання можна швидко перетворити з суворої зачіски в романтичну або якусь хитромудру і навпаки. Модні стрижки дозволяють нескінченно експериментувати зі своїм образом.

Підбір зачіски або стрижки багато в чому залежить від її практичності. Якщо ви регулярно займаєтеся плаванням або іншим видом спорту, вам підійде стрижка, яку не доведеться укладати, щодня з обов’язку просиджуючи перед дзеркалом з феном і щіткою в руках. На такий варіант охоче погодиться і ділова жінка при її вічної зайнятості і дефіцит вільного часу. Але якщо ви не обмежені в часі, то можете дозволити собі якусь вишукану повсякденне зачіску.

Віртуальний салон зачісок і макіяжу допоможе вам у підборі зачіски або стрижки. Перейти в програму Безкоштовний підбір зачісок за фотографії

© 2010, Декретну відпустку. Всі права захищені. При копіюванні і републікації статті активне посилання на першоджерело обов’язкове.

Короткий опис статті: підбір стрижки При підборі зачіски чи стрижки треба твердо знати, яку мету ви переслідуєте. Зачіска повинна відповідати вашому способу життя. віртуальний підбір зачіски та стрижки,зачіски

Джерело: Віртуальний підбір зачіски і стрижки | Декретну відпустку

Також ви можете прочитати