Види зачісок на довге волосся

13.07.2015

Види зачісок на довге волосся

дата публікації 2013-09-04

Багатство вибору видів зачісок на довге волосся дозволяє задуматися – чи дійсно є з чого вибрати. Якщо ви не можете прийняти рішення самостійно – не біда, сьогодні майстер будь-якого салону допоможе вам визначитися, а можна звернутися до послуг індивідуального стиліста, який допоможе підібрати не тільки зачіску, але і макіяж, і гардероб.

Стрижка аврора на довге волосся

«Аврора» відноситься до ступінчастим стрижок. Вона характеризується коротким волоссям на голові, які поступово подовжуються. На відміну від каскаду, перехід від довгих волосся до коротким, в цьому випадку, більш інтенсивний. За цією стрижкою доведеться стежити, підтримуючи її форму, інакше вона незабаром втратить свою родзинку.

«Аврора» більше підійде дівчатам з тонкими, рівними і слухняними волоссям. Дівчатам з круглим або квадратним типом особи слід остерігатися цієї стрижки, так як вона може візуально зробити обличчя ширше. Крім того, стрижку «аврора» повинен робити висококваліфікований майстер, так як ця стрижка на довге волосся не проста і вимагає особливих навичок і вивчення характеристик волосся.

Для укладання цієї стрижки знадобляться великі бігуді – спадаючі романтичні локони зроблять образ дуже жіночним.

Стрижка габріелла на довге волосся

Види стрижок для довгого волосся доповнює багатьом відома «габріелла». Ця стрижка підійде дівчатам, які дотримуються класичного стилю. Прототипом стрижки стала зачіска Мірей Матьє, тільки у випадку «габріелли» волосся більш подовжені.

Для її створення спочатку робиться вертикальний проділ від лоба до потиличної частини. Потім з боків вертикально відокремлюються і відтягуються пасма, які підстригаються на потрібну довжину. Довжина кожної наступної пасма порівнюється з попередньою. Стрижка може доповнюватися чубчиком, а може бути і без неї.

Стрижки на довге волосся італійка

Згадуючи види стрижок для довгого волосся. не можна не згадати про «італійці». Насправді, це друга назва «аврори». Стала популярною ще в 80-х роках, вона не втрачає своєї актуальності і в 2013. «Італійка» не вимагає особливої укладання – завдяки багатошаровості, вона завжди буде виглядати ефектно. Якщо у вас кучеряве волосся, то фахівці також рекомендують цю стрижку волосся будуть самостійно формувати об’ємну зачіску. Доповнити «італійку» можна чубчиком. Добре буде виглядати подовжена пряма чубчик, хоча це стосується тільки дівчат з прямим волоссям. Дівчатам з кучеряшками чубчик не рекомендується.

Прийнято, що чим старше жінка, тим коротше повинні бути її волосся. Не варто звертати увагу на забобони – красиві, доглянуті довгі волосся стануть справжньою прикрасою в будь-якому віці.

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Сучасні види зачісок на довге волосся не мають у своїй основі нічого нового: вже давно всім відомий каскад, драбинка, боб. Але з-за цього вони не стають менш популярними – нові методи в технології стрижки та фарбування допомагають дівчатам виглядати карколомно. стрижка аврора на довге волосся, стрижка габріелла на довге волосся, стрижки на довге волосся італійка,

Джерело: Види зачісок на довге волосся

Також ви можете прочитати