Види сучасних стрижок, креативні та модельні стрижки, фото

25.07.2015

Види сучасних стрижок

за англійською, італійською та іспанською технологій

NEW! КОРОТКІ ЖІНОЧІ СТРИЖКИ І ЗАЧІСКИ СЕЗОНУ 2012

ТРЕНД СЕЗОНУ! ЗАЧІСКИ В СТИЛІ «ГРАНЖ»

На перший погляд, у світі існує величезне різноманіття стрижок, і зорієнтуватися в цьому різноманітті, вибрати щось підходяще-надзвичайно складно.

Але, виявляється, це не так. Сучасні стрижки досить чітко класифікуються. Їх все можна умовно розділити на два основних класи: стрижки на кожен день та креативні. «виставкові» стрижки. тобто ті, які створюються для певних цілей. Розглянемо ці класи.

Креативні стрижки

Яскравим прикладом таких стрижок можуть послужити креативні стрижки для виступу на подіумі, коли зачіска моделі повинна вигідно відтінити і підкреслити достоїнства демонструють колекції. Створення таких креативних стрижок зазвичай виконується з урахуванням особливостей того, що демонструє модель, стрижка волосся виконується так, щоб лінії і контури зачіски перебували в гармонії з лініями одягу.

Але це – лише один приклад використання креативних стрижок. Вони можуть також використовуватися для завдання напрямків у моді, свого роду Haute couture перукарського мистецтва. На їх основі потім створюються модельні стрижки. призначені для повсякденного «шкарпетки». Деякі з таких незвичайних зачісок іноді можна зустріти у реальному, повсякденному житті, однак, це, швидше, виняток, ніж правило.


Креативні стрижки (фото 1 і 2) занадто яскраві, надто сконцентровані, дуже підпорядковані досягнення цілком визначених, спеціальних цілей, щоб їх було комфортно «носити» в побуті: в офісі, в побуті, на відпочинку. Часто креативні зачіски поєднують стрижку волосся з їх фарбуванням в яскраві, контрастні кольори, іноді – загальний колір акцентується включенням в зачіску окремих пасм зовсім іншого кольору – такі рішення дозволяють ефективно привернути увагу і до моделі, і до того, що вона демонструє.

Але не варто думати, що креативні стрижки – це щось, притаманне виключно світу моделей, високої моди і солодкого життя. У житті будь-якої жінки можуть виникнути обставини, коли їй стане необхідно кардинально змінити образ, зробити його максимально яскравим, привертає увагу. Фахівці салонів краси «Б’янка Люкс» готові допомогти нашим клієнтам підібрати креативну стрижку, яка створить ваш неповторний образ.

Стрижки на кожен день

Всі люди – різні. Різні за віком, характером, соціальним становищем… різні по статурі і формі обличчя, за якістю і кольором волосся, нарешті. У кожного – свій неповторний образ. Це – так, але все ж: людей можна розділити на типи: студентка. домогосподарка. ділова жінка. неформалка. спортсменка …

Величезна різноманітність стрижок, загалом, теж об’єднано в якісь загальні групи — види стрижок. І кожному типу жінки «йдуть» одні види стрижок, і абсолютно протипоказані інші. Будь-яка жінка, незалежно від типу, повинна бути приваблива і красива, і модельні стрижки – далеко не останній засіб для досягнення цієї мети.

Розглянемо види стрижок на кожен день.

Романтичні модельні стрижки

Ці стрижки відрізняються м’якістю контурів, прямих, різких ліній тут немає, хіба що лінія прямий чубчик, та й та найчастіше пом’якшена, розмита легкої завивкою. Локони зазвичай не дуже великі, не дуже сильно завиті. Стрижка волосся виконується так, щоб зачіска виглядала максимально природно. Натуральність – це слово, мабуть, найкраще характеризує романтичні стрижки.

Сучасні молодіжні стрижки

Ці модельні стрижки вирізняються екстравагантністю. Підняті пасма волосся, сформовані у вигляді пір’я або голок, створюють враження молодого завзяття, надлишку енергії, взбалмошности і спонтанності, так властивих юності! Креативні молодіжні стрижки (фото 3 і 4) часто вражають контрастом кольорів. Енергійність – ось девіз таких стрижок!


Ділові сучасні стрижки

Нічого зайвого, відволікаючого, легковажного – образ ділової жінки не терпить суєти і двозначності. Лінії стрижки волосся– чіткі, форми – класичні, природні. Ніяких локонів, ніяких завитків. Ділові модельні стрижки можуть бути короткі і довгі, але занадто довгі – небажані. Консерватизм і елегантність – так можна сказати про ділових стрижках.

Модерн

Як правило, це – креативні стрижки (фото 5 і 6), додають образу їх господинь яскравість і незабутній. Несподівані рішення при стрижці волосся призводять до виникнення контрастів. Іноді округла, м’яка зачіска «прорізається» пасмом, різко відрізняється по довжині чи кольором, іноді – волосся з різних боків голови різко відрізняються по довжині. Не кожному майстру дістає смаку та вміння зробити таку зачіску.


У нас в салонах краси «Б’янка Люкс» працюють фахівці, яким під силу створення самих незвичайних зачісок. Незвичайність – гарне слово для таких творів мистецтва, саме так хочеться назвати багато з створюваних нами модельних стрижок!

Пропонуємо Вам ознайомитися з останніми моделями жіночих стрижок та зачісок в наших Фотогалереях .

Короткий опис статті: креативні стрижки Сучасні стрижки можна умовно розділити на два основних класи — стрижки на кожен день і креативні стрижки. Так само розрізняють такі види стрижок, як модельні, ділові, модерн і молодіжні. види стрижок, види стрижок фото, модельні стрижки, модельні стрижки фото, креативні стрижки, креативні стрижки фото, сучасні стрижки, сучасні стрижки фото

Джерело: Види сучасних стрижок, креативні та модельні стрижки, фото — Салони краси БЬЯНКА ЛЮКС у Москві

Також ви можете прочитати