Види стрижок каре з фото каре на ніжці, боб-каре, з подовженням, градуированное каре

28.08.2015

Види стрижок каре з фото: каре на ніжці, боб-каре, з подовженням, градуированное каре

Види і різновиди стрижок каре

Культові зачіски освоюють тренди.


Різноманіття і універсальність видів стрижок каре сьогодні саме по собі — модне явище. За час довгого життя цієї зачіски стилісти привнесли в неї безліч нових нюансів. Завдяки їм, цей універсальний фасон завжди популярний, і відкриває величезні можливості для ефектного прояву власної індивідуальності.

Варіанти стрижки каре (каре)

Ця зачіска зробила справжню революцію в 20-х роках минулого століття, коли жінки вперше в історії моди почали носити стрижки на коротке волосся. Першими стали француженки, вірніше, манекенниці легендарної мадмуазель Шанель. Її знамениті і злегка скандальні перші колекції демонстрували дівчата, всі як одна, володіли такою зачіскою. Стиль, заданий в Парижі миттєво став популярним, і, не дивлячись на те, що зачісці майже сто років, він досі не втрачає своєї актуальності.

Сьогодні налічуються десятки варіантів стрижки каре, виконані у найрізноманітніших техніках. Кожен справжній майстер привносить у неї щось своє. Але об’єднує їх одне, ці зачіски бездоганно йдуть практично всім, важливо лише точно вибрати фасон, підкреслює достоїнства зовнішності.


Незмінним протягом століття залишається її форма, з чітким прямокутним контуром. Стилісти, використовуючи цей силует, додають в нього все нові й нові деталі, які відображають актуальні тренди.


Наприклад, у сьогоднішніх, де цінується змішання незвичайних технік і, в теж час, простота – зачіска стала по-справжньому базової. На її основі створюються оригінальні силуети з подовженням і градуюванням, використовується модний каскад і навіть асиметричні рішення. Але при цьому не втратив своєї актуальності і класичний фасон.


Зачіска чудово підтримує образи в самих актуальних стилях. Вона вважається найбільш вдалою для створення жіночого образу в діловому стилі. Безліч успішних у кар’єрі жінок вибирають саме її, варіюючи час від часу стилістику і елементи зачіски.

У той же час варіанти фасону, особливо виконані в складних техніках – невід’ємна частина образів в авангардних молодіжних образах. І звичайно, вона бездоганно поєднується з повсякденним стилем, привносячи в нього благородства і шику, властивих класичним культовим фасонам.

Подивіться, як різноманітні і елегантні види каре на фото нижче:

Види каре з подовженням (подовженого каре) з фото

Це відмінний варіант для тих, хто цінує класику» в новому виконанні. Види каре з подовженням кілька, але всі вони розраховані на власниць локонів середньої довжини.

Контрастне рішення довжин бічних і потиличних пасм – основний прийом створення такої зачіски. Індивідуальність образу у цьому випадку можна підкреслити, залишивши волосся макушечной зони максимально довгими, але при цьому скоротити їх на потилиці, буквально звівши нанівець. Це поєднання чудово відкриває шию, але при цьому дозволяє відмінно моделювати овал обличчя.

Другий варіант такої зачіски – дуже короткі, буквально до мочки вуха — волосся тім’яної зони і бічні пасма в поєднанні з подовженим, выстриженными хвостиком або миском волоссям на потилиці. Цей варіант дає чудове поєднання з дуже довгими чубчиками і дозволяє моделювати по-справжньому креативні фасони.

Об’єднує всі види подовженого каре характерна для цієї зачіски абсолютно рівна лінія зрізу основного масиву волосся. Геометричність фасону – одна з найбільш сильних його сторін, вона підкреслює красиву фактуру самих волосся. А крім того дозволяє створити дуже модний, ускладнений малюнок самої зачіски.

Чіткий горизонтальний край зрізу, не дає можливості сплутати її з ще однією популярною зачіскою – боб з характерними плавними лініями контуру. Каре в цьому порівнянні виграє в можливості створити не класичний, а авангардний і більш індивідуальний силует.

Короткий опис статті: стрижка каре Всі види і різновиди стрижок каре з докладним описом і фотографіями моделей зачісок | Жіночий журнал «Дев’ять ліній життя»

Джерело:
Види стрижок каре з фото: каре на ніжці, боб-каре, з подовженням, градуированное каре

Також ви можете прочитати