Види кінських стрижок

29.06.2018
Види кінських стрижок

Стрижка коней види

1. Стрижка наголо (Full clip) передбачає состріганіе вовни з усього тіла і ніг.

Кінь з густою шерстю можна постригти наголо перший раз, а при наступних ноги стригти вже не треба залишаючи волосся на ногах, ми даємо їй можливість хоч якогось захисту від ударів. Наголо зазвичай стрижуть коней, призначених для швидкісної роботи, наприклад, для скачок, або іноді так стрижуть коней в шоу-класі перед першими весняними виступами.

2. Найпоширеніша стрижка для коней, зайнятих важкою роботою, — мисливська (Hunter clip), коли залишають волосся на ногах і на підсідельною області.

Причина залишення волосся в цих місцях знову ж полягає в необхідності захисту тіла. Після закінчення роботи слід особливо ретельно висушити НЕ обстрижену шерсть, що знаходиться під сідлом.

3. при чепрачного стрижці (Blanket clip) залишається шерсть на спині, попереку та крупі коня (а так само на ногах). Волосся прибираються з шиї, плечей та живота, а також зі всієї або частини живота.

Чепрачного стрижка йде коням, які виконують достатній обсяг роботи від середньої тяжкості до важкої.

4. Коням, що живуть на вигоні, і тим, хто живе на стайні, але не зайнятий важкою роботою, підходять стрижки під постромки (Trace Clip), при яких волосся зістригали з нижньої сторони шиї, між передніми ногами, з живота і верхньої частини задніх ніг.

Подібна стрижка буває середньої і високої, для чого забирається більше волосся з тулуба і шиї. Так стрижуть тих коней, які живуть в стайні і регулярно зайняті роботою.

5. при стрижці Чейз (Chaser clip) стрижуть волосся на голові, нижній частині шиї, грудях, животі і верхньої частини задніх ніг. Лінія стрижки закінчується відразу за вухами.

Так часто стрижуть коней для стипль-чеза (звідси і назва).

6. Ірландська стрижка (Irish Clip) передбачає вистригання волосся на животі і грудях, і частково на плечах і шиї.

Така стрижка підійде тим коням, які виконують легку роботу.

7. при стрижці "нагрудник" (Bib Clip) остригають тільки щелепу, низ шиї і передню частину грудей.

8. Якщо крім щелепи, низу шиї і передньої частини грудей вистригають ще й область над передніми ногами і захоплюють нижню частину грудей до попруги, то це вже стрижка "фартух" (Apron Clip).

Дві останні стрижки підходять для коней на вигоні, використовуваних тільки на легкій роботі, такий, як нерегулярні прогулянки.

Короткий опис статті: Стрижка коней види, коні, фотографії, фото, види кінських стрижок, стрижка наголо, мисливська стрижка, чепрачного стрижка, стрижка під постромки, стрижка чейз, ірландська стрижка, стрижка нагрудник, стрижка фартух

Джерело: Види кінських стрижок

Види кінських стрижок

Також ви можете прочитати