Види каре: зачіски для будь-яких подій

24.05.2015

Основні види каре

Згідно техніці виконання є кілька видів стрижки:

Класичне каре. Дуже проста у виконанні, волосся потрібно стригти по одній лінії, все красиво і просто. Таке каре може бути як з чубчиком, так і без неї.

Градуированное каре — популярний варіант стрижки. Пасма волосся стрижуть драбинкою, завдяки чому зачіска набуває зовсім іншу форму. Вона виглядає легше і м’якше, на відміну від класичного варіанту каре.

Асиметричне каре і каре з кутом — широку популярність отримало в останні кілька років. Стрижка припускає, що волосся з одного боку коротше, а з іншого довше. Це самий складний вид каре. У цій стрижці немає чітких правил, яких необхідно дотримуватися, тому таке каре краще довірити професійним перукарям. Асиметричне каре виглядає більш авангардно, на відміну від класичного і градуйованого каре.

Каре класифікується в залежності від довжини волосся, коротке, середнє і довге каре.

Коротке каре — виконується як і класичне каре, тільки волосся стрижуться коротше, потилицю відкритий. Особливо ефектно стрижка буде виглядати якщо залишити невелику кількість довгих волосся з кожної сторони. Створиться враження довгого волосся. Щоб зачіска виглядала пишною, необхідно зробити начісування на маківці.

Каре на ніжці — стрижка виконується на основі каре. Потилицю стрижеться точно так само як і в класичному каре, а боки обробляються інакше.

Каре з чубчиком — якщо ви зважилися на таке каре, то враховуйте те, як будуть волосся спадати, а також їх зростання і структуру. Починають стрижку з потилиці, чубок роблять у формі трикутника від маківки. Стрижка може бути пряма, увігнута або опукла. Чілку стрижуть поступово, пасмами. Перевага стрижки в тому, що вона має багато варіантів укладки. Волосся можна зачесати назад, на бік, зробити начісування і т. д.

Каре з видовженими передніми пасмами — власниці такого каре можуть приховати широкі вилиці. Такий вид каре підійде для дівчат з трикутним або квадратним обличчям. Каре підкреслить контур обличчя, подовжить передню частину обличчя, зробить риси м’якше.

Боб каре — вважається, що це каре без чубчика, але зараз немає ніякої різниці між класичним стрижкою каре і боб. Не менш привабливіше виглядає подвійне каре.

Укладання стрижки каре

Укладка каре дуже проста, головне знати особливості свого виду каре. В якості сушки використовувати фен під час сушіння і круглу щітку для волосся. Так ви зможете підвернути пасма всередину. Після цього необхідно зробити проділ і укласти чубок.

як вечірньої укладання спробуйте завити волосся за допомогою плойки або бігудей. Не забувайте використовувати мус для волосся і лак, для кращої фіксації зачіски.

Проділи в каре

  • Ви можете зробити прямий проділ, проділ зигзагом, косий проділ.
  • Щоб каре виглядало по особливому, прикрасьте зачіску за допомогою шпильок. Заколіть волосся з однією з сторін за допомогою шпильками зі стразами або камінчиками.
  • Каре дуже стильно виглядає, якщо носити його з обідком. Такий аксесуар дуже зручний, крім того, це запобігатиме постійне скочування пасм волосся в очі.
  • Для вечірньої укладання каре, завийте пасма волосся з одного боку, а решта волосся зберіть в шпильку або хвостик.

Техніка стрижки каре

Технологія каре ґрунтується на простій схемі. Перед тим як почати стригти волосся, перукар візуально ділить голову на п’ять зон. Стрижку починають з ніжки, тобто спершу зістригають нижні волосся, і лише після цього приступають до основної довжині волосся і потилиці.

Інші області стрижуть під кутом, вони повинні бути однакової довжини з волоссям на потилиці. Останній стрижеться чубчик. Схема каре дуже виглядає так: потилицю, боки, маківка, лоб.

Стрижки на основі каре

Не дивлячись на те, що каре саме по собі стильне і модне, на основі каре створюють ще кілька видів стрижок. Найпопулярніший варіант урізноманітнити классическео каре — зробити креативне каре. Крім цього на основі каре можна створити асиметричне каре, стрижка паж або боб каре. У будь-якому випадку стрижка буде виглядати сміливо і оригінально.

Короткий опис статті: стрижки фото Стрижка каре одна з найбільш популярних в жінок усіх віків. Велика кількість видів каре дозволяють використовувати її в будь-яких ситуаціях.

Джерело: Види каре: зачіски для будь-яких подій — 60 фото

Також ви можете прочитати