Види чоловічих стрижок фото. Hairland.ru

22.07.2015

Види чоловічих стрижок

Види чоловічих стрижок.

Чоловічі стрижки

Стрижки на коротке волосся.

Для чоловіків, які страждають облисінням, втратою волосся підійде стрижка «під 0», тобто повністю сбритые волосся. Лисі чоловіки з хорошою фігурою виглядають дуже мужньо і спортивно. Образ справжнього чоловіка у багатьох пов’язаний саме з такою зачіскою. До того ж кому-кому, а вам точно не доведеться мучитися з укладанням.

Стрижки бокс і напівбокс. Класичні стрижки, які віддає перевагу більшість сучасних чоловіків. Стрижка напівбокс довша, на ній ви зможете зробити деякі популярні варіанти укладок. Наприклад, з допомогою гелю ви можете наїжачити волосся. Така укладка є сьогодні дуже модною і підходить для будь-яких урочистих випадків. Особливо її віддають перевагу молоді цікаві чоловіки.

Стрижка, нагадує шапочку підійде для елегантних чоловіків. Довжина її повинна бути приблизно до лінії вуха. Укладаючи таку зачіску, робіть проділ на один бік, використовуйте гель для укладання. Такі чоловіки виглядають респектабельно і притягують до себе увагу жінок.

Можна зробити стрижку в якій волосся з боків стрижуться коротко, в центрі ж волосся більш довгі. Їх можна поставити як їжачок. Це буде дуже цікаво виглядати. Якщо ви залишили довге волосся на потилиці, то можна укласти їх назад за допомогою гелю. Молодим людям, що належать до певних субкультур, можна зробити з такою зачіскою ірокез.

Стрижки на середні волосся.

Вони створюються на основі стрижок боб, каре.

Стрижку на основі довгого боба можна зробити з чубчиком, покладеної набік Якщо ваше волосся ідеально прямі або ви їх поклали, то така зачіска чудово виглядатиме на чоловіках з діловим стилем одягу.

Яскраві чоловіки можуть зробити таку стрижку і з прямою чубчиком.

Стрижки середньої довжини ви можете доповнити рваними, асиметричними пасмами.

Дуже цікава молодіжна стрижка в стилі «те-бій» підійде для впевнених у собі чоловіків з зухвалим характером. Волосся на потилиці в цій стрижці повинні бути коротко пострижені, а довга чолка і покладена набік. Недбала зачіска зробить ваш образ трохи хуліганським.

Для чоловіків з кучерявими волоссям підійде пряма стрижка довжиною від підборіддя до плечей. Вона вимагає лише того, щоб волосся були чистими. Хоча ви можете зробити за допомогою гелю ефект трохи мокрого волосся. Такі чоловіки виглядають дуже стильно і приковують увагу жінок. Для занять спортом волосся в цій зачісці можна прибрати в хвіст. Для елегантного образу волосся можна, також, укласти в хвіст, використовуючи гель для укладання.

Особливості чоловічих стрижок. Правила підбору.

1. Чоловічі стрижки виконуються як на коротких волоссі, так і на волоссі середньої довжини. Найбільш рішучі чоловіки, зазвичай рокери або байкери, вибирають зачіски з довгим волоссям, можна побачити чоловіків з волоссям до пояса. До речі, деяким це дуже йде.

2. Будь-яку стрижку необхідно підбирати під форму обличчя. Якщо ваше обличчя круглої або квадратної форми, то в стрижці вам необхідно волосся з боків стригти коротко. Нагорі можна залишити волосся, підняти їх, щоб витягнути кругле обличчя. Чубчик, зроблена набік, також, допоможе вам у цьому. Чоловікам з круглим обличчям слід уникати стрижок, в яких волосся стрижуться однаково по всій довжині. Якщо у вас витягнуте обличчя, вам підійдуть багато асиметричні стрижки. При подовженому особі необхідно зробити стрижку, в якій висота волосся не буде великою. Візуально зменшити обличчя допоможе чубчик.

3. Підбирайте стрижки під свій стиль. Якщо у вас класичний стиль, то навряд чи доречні будуть асиметричні стрижки або занадто довге волосся. Якщо у вас рок-стиль, то така довжина волосся дуже навіть підійде. При спортивному стилі та способі життя вам підійдуть короткі варіанти стрижок.

4. Підбирайте зачіску під свій тип волосся. Подовжені стрижки не підходять чоловікам з рідкісними, тонкими волоссям. Стрижки на середні і довгі волосся підходять власникам густого кучерявого або прямих волосся. Власникам прямих волосся необхідно випрямляти волосся, укладати неслухняні пасма.

5. Багато чоловічі стрижки передбачають наявність чубчика. Чубчик може прикрасити чоловіка, візуально приховати певні недоліки форми обличчя. Чоловік може зробити будь-яку чубок — пряму і густу, косу, асиметричну. Варто відзначити, що за зачісками з нею потрібен ретельний догляд. Недоглянута зачіска буде виглядати відповідно. З чубчиком можна створити будь-який стиль — від бунтарського, до спортивного і ділового. Для ділового стилю, наприклад, підходить стрижка з прядкою, покладеної набік з допомогою гелю або зачесана назад.

6. Багато чоловічі стрижки вимагають щоденної укладки. Причому, це стрижки і на короткі, і на середні волосся. Чоловікам не слід нехтувати такими засобами укладання як гель, пінка, лак. Для чоловіків, у яких немає часу на укладку, підходять ультракороткі стрижки. Якщо ви вирішили відростити більш довге волосся — задумайтеся, адже вони вимагають щоденного догляду.

7. Для стильних сучасних чоловіків підходять різні варіанти фарбування волосся. Але, неодмінно, така забарвлення повинна бути якісною, зробленої в салоні і підходити для вашого типу зовнішності. Чудово з креативними укладками виглядають мелірування та колорування. Якщо ви з розряду чоловіків, які люблять експериментувати зі своїм образом, обов’язково спробуйте такі варіанти фарбування волосся.

Видів чоловічих стрижок безліч. Враховуючи всі особливості своєї зовнішності, ви зможете підібрати відповідну стрижку і для себе.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Давно минули ті часи, коли чоловіки всі, як один, повинні були виглядати однаково. Давно вже чоловікам не забороняється носити волосся тієї довжини, яка їм подобається. На сьогоднішній день існує багато видів чоловічих стрижок (фото нижче). види чоловічих стрижок,чоловічі зачіски

Джерело: Види чоловічих стрижок фото | Hairland.uk

Також ви можете прочитати