Видео уроки Как правильно стричь мужские стрижки.

05.09.2015

Як стригти чоловічі стрижки

Як самої підстригти чоловіка? Подібне питання хоча б раз у житті виникало перед кожною жінкою, адже далеко не всі чоловіки люблять витрачати час на перукарню. А будь-яка жінка хоче, щоб поряд з нею знаходився гідний чоловік. Тому жінці варто володіти, як мінімум, технікою чоловічої стрижки машинкою.

Головне, що основи технології виконання чоловічих стрижок цілком доступні навіть людині, далекій від перукарського мистецтва. Крім того, існує різноманітне відео, яке докладно розповість про те, як робити чоловічі стрижки. З основами того, як стригти волосся чоловікові можна ознайомитися нижче.

Крок 1

Перед тим як стригти чоловіка, розгляньте лінію попередньої стрижки і визначте бажану довжину. Починати краще з потилиці і стригти зліва направо і знизу вгору. Набирайте на гребінець не надто широку пасмо волосся і відрізайте до бажаної довжини. Щоб вирівняти довжину, прихватывайте трохи від вже стрижене волосся. Закінчуючи з потилицею, не забудьте ретельно опрацювати нижній контур стрижки.

Крок 2

Переходите до стрижці скронь. Выстригайте лінію, а потім укорачивайте волосся від скроні до верхівки. Рівномірно знімайте волосся до потрібної довжини. Чубок можна профілювати або залишити трохи довше, щоб потім зачісувати на будь-яку сторону. Обробка чубчика відіграє важливу роль в техніці чоловічої стрижки, тому перед тим як робити чоловічу стрижку варто ознайомитися з додатковим відео.

Крок 3

В кінці потрібно пройтися по всій поверхні голови з чистової стрижкою. Для цього однією рукою набирайте волосся на гребінець, безперервно ведучи її вгору у напрямку верхівки, а інший достригайте. Техніка виконання чоловічих стрижок включає в себе і гоління шиї. Правда, щоб дізнатися, як правильно зробити чоловічу стрижку необхідно окреме навчання у хорошого викладача.

Вище вже згадувалося про видеообучении, присвяченому чоловічих стрижок. Але безкоштовні відеоуроки, знайомлять з чоловічою зачіскою, допоможуть отримати лише уривчасті відомості. А ось відеокурс по самостійного навчання перукарської майстерності дасть комплексні знання про те, як навчитися стригти чоловічі стрижки. Зокрема, відеокурс відповість на наступні питання:

  • Як правильно стригти чоловічу стрижку?
  • Як стригти просту чоловічу стрижку?
  • Як підстригти чоловіка вдома з допомогою відео?

Відео – це самий легкий і швидкий спосіб дізнатися про те, як правильно підстригти чоловіка.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Хочете правильно стригти чоловічі стрижки? Це просто! ★ Подивіться навчальний відеокурс «Секрети перукарського мистецтва»!

Джерело: Відео уроки «Як правильно стригти чоловічі стрижки» — техніка чоловічої стрижки будинку, самостійне навчання

Також ви можете прочитати