Вибираємо стрижки для круглого обличчя

04.06.2015

Вибираємо стрижки для круглого обличчя

Рейтинг статті — 86 / 100. всього відгуків — 32

дівчата, Дівчата… Природа нас створила такими красивими, різноманітними, цікавими і привабливими. Але нам цього мало, хочеться виглядати ще краще, виправити, часом, уявні недоліки. Ось, наприклад, кругле обличчя.
Я знаю безліч чарівних жінок, які мають круглий тип особи. Вони не виглядають повними, вони яскраві, сяють усмішками. У них немає комплексів щодо зовнішності. Тим не менш, якщо у вас все ж виникає бажання візуально виправити овал обличчя, стрижки для круглого обличчя – це найкращий вихід із ситуації.

Сьогодні я вирішила розповісти про те, як навіть ідеально кругле обличчя стрижки, правильно підібрані і укладені, можуть зробити овальним. Отже, перейдемо до нашого інструктажу.

Загальні принципи при виборі стрижки для круглого обличчя

• Оптимальний вибір – багатошаровість, відсутність монолітності, волосся різної довжини, ефектні прядки – все це додасть витонченості особі дівчини;

• Від проділу в зачісці краще відмовитися зовсім, єдино можливий варіант – проділ, сильно зрушений від центру голови, взагалі будь-яка симетрія здатна підкреслити кругле обличчя, тому цього слід уникати.

• Якщо вибранокоротка стрижка. зробити обличчя менш круглим допоможе «шапочка» довжиною до середини скул, далі можна зробити «ніжку» або прореженные більш довгі тонкі прядки.

Чубчик коротка, допускається також варіант косий чубчик.

• не Можна плутати стрижки для круглого типу особи з зачісками для квадратного, подивіться, можливо, ви помиляєтеся щодо свого овалу?

Асиметрія – головний принцип вдалої стрижки, вибирайте такі зачіски, і ви будете виглядати елегантно, свіжо, модно.

Актуальні зачіски для короткого і довгого волосся для круглого типу обличчя

Кращі типи стрижок для круглого обличчя

Варіант 1. М’які хвилі відвернуть увагу спостерігача, навіть якщо у вас кругле обличчя. В даному випадку стрижки для круглого обличчя виконуються довжиною до підборіддя або трохи нижче. Слід уникати занадто кучерявих локонів, або прямих волосся. Інакше ефект буде зворотним.


Варіант 2. Для дівчат, які люблять короткі волосся ідеально підійдуть наступні стрижки для круглого обличчя. немонолитные, повітряні, вибирайте багатошаровий варіант. Чубчик в даному разі повинна бути не надто густий або зачесанной на бік.

Варіант 3. Довге волосся, красиво кучеряве і зачесане злегка назад. Чубчик відсутня, або закладена на бік. Ще один варіант, який прикрасить кругле обличчя. Пам’ятайте, що такі стрижки повинні бути об’ємними ззаду, а не на рівні щік, це візуально звузить кругле личко .

Варіант 4. Гладкий об’єм — нове бачення стрижки для круглого обличчя. Красиве каре з видовженими кутами спереду, об’єм волосся прикриває широкі вилиці, відкриваючи красивий оформлений підборіддя. Така стрижка, швидше за все, не підійде жінкам з маленьким підборіддям, так званої, скороченої форми.

Варіант 5. Гарна класична багаторівнева стрижка – це вже традиція у виправленні круглого обличчя. Різна довжина пасм візуально змінює зовнішність жінки, робить обличчя більш овальним. Таку стрижку відмінно доповнять мелірування або колорування.

Звичайно, кожна з нас має індивідуальну зовнішність. Тим не менше, ці варіанти зможуть дати вам невелику відправну точку для пошуку свого креативного іміджу.

Як укладати каре. море варіантів для однієї базової стрижки

Ексклюзивні зачіски для квадратного особи — ідеальні рішення

Короткий опис статті: стрижки для круглого особи Для круглолицих дівчат є відмінні варіанти зачісок, які візуально зроблять обличчя практично овальним. Отже, стрижки для круглого обличчя — 5 безпрограшних стрижки для круглого обличчя,стрижки

Джерело: Вибираємо стрижки для круглого обличчя

Також ви можете прочитати