Вибір стрижки. Як правильно підібрати стрижку?

03.05.2015

Вибір стрижки. Як правильно підібрати стрижку?

Люди завжди любили експериментувати зі своєю зовнішністю: у доісторичний період, в античну епоху, в Середньовіччі – словом, стільки, скільки існує людина. Напевно, так і з’явилася її величність мода. Мода диктує все, що стосується зовнішності (і не тільки): як одягатися, якою косметикою користуватися і користуватися взагалі, яку робити зачіску. Особливо стежать за модою жінки.

Однак стиль одягу і макіяжу ми можемо створити для себе самостійно, а от нова стрижка – це набагато складніше. Тому, хочемо ми цього, чи ні, а стрижку та зачіску доводиться довіряти перукарям.

Особистий стиліст є не у кожної з нас, а звертатися до нового фахівця, навіть рекомендованому подругою, багато жінок побоюються. Це не дивно: адже стрижка – це не одяг, який в разі невдалого вибору можна просто повісити в шафу або кому-небудь подарувати – її доведеться терпіти, поки волосся не відросте. До того ж нікому не хочеться залишатися незадоволеним за свої гроші.

Перш ніж сісти в крісло перукаря, постарайтеся, як можна докладніше пояснити йому, як ви хочете виглядати і що вам подобається. Якщо є можливість, покажіть майстру фото сподобалася стрижки в журналі, або просто фото вашої подруги з такою ж зачіскою. Досвідчений майстер завжди зуміє підібрати для вас оптимальний варіант, виходячи з особливостей вашої зовнішності, типу і структури волосся.

Якщо у вас з’явилися сумніви в професіоналізмі обраного майстра, краще відмовтеся від стрижки у нього. Не варто експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом: адже від нього залежить наш настрій — а значить, і самопочуття.

Правильна стрижка повинна підкреслювати вашу привабливість та вигідні риси, а вміло приховувати недоліки. Звичайно, всім хочеться бути підстриженими за останньою модою, проте головним критерієм у виборі зачіски завжди є не мода, а ваша краса.

Як же правильно підібрати стрижку?

Які недоліки зовнішності можна приховати за допомогою стрижки? Наведемо тут деякі з них.

Наприклад, загострене підборіддя буде «згладжуватися», якщо довжина волосся буде нижче нього. Цього можна досягти, вибравши стрижку з рваними кінцями або каре. І навпаки, підборіддя буде виділятися різкіше, якщо волосся пострижені врівень з ним.

Візуально округлити квадратний підборіддя допоможе стрижка з закругленими пасмами, а опуклий і високий лоб чудово маскується модного чубчиком.

Вибір стрижки залежить не тільки від типу обличчя, але і від типу волосся. Кожен тип волосся відрізняється індивідуальним характером, і при виборі стрижки це слід враховувати, щоб представити волосся у вигідному світлі і не відчувати проблем з доглядом за ними.

При тонких волоссі підійде стрижка боб або каре до підборіддя. По зовнішньому контуру волосся можна зробити легку драбинку, а сама контурна лінія повинна бути м’якою і округлої. Довга стрижка навряд чи підійде до тонким волоссю – вони будуть погано лежати.

Густі прямі волосся завжди виглядають чудово, і будь-яка стрижка тут підходить, але деякі нюанси все-таки є. Краще всього виглядатиме стрижка шарами, так, щоб верхній шар волосся був довший нижнього. Добре ляже на прямі густі волосся стрижка з рваним контуром, а якщо волосся дуже важкі, то чубок краще носити косу.

Кучеряве волосся потрібно стригти так, щоб підкреслити їх природну привабливість. Філірувати такі волосся сильно не варто, і коротка чубчик до них не підійде. А ось стрижка довгий боб підійде чудово, якщо волосся на шиї зробити більш короткими, а спереду залишити довгі спадаючі локони.

І, нарешті, неслухняне волосся, які не можна назвати кучерявим, але й прямими вони теж не хочуть бути. У цьому випадку ідеальним варіантом можуть стати асиметричні стрижки, які не треба укладати і постійно підтримувати у формі. Ці стрижки навіть мають відповідну назву в світі стилістів і перукарів – «дикі» стрижки.

Гатауліна Галина

для жіночого журналу InFlora.ru

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал InFlora.ru обов’язкова

Короткий опис статті: як підібрати стрижку Правильна стрижка повинна підкреслювати вашу привабливість та вигідні риси, а вміло приховувати недоліки. Звичайно, всім хочеться бути підстриженими за останньою модою, проте головним критерієм у виборі зачіски завжди є не мода, а ваша краса… як правильно підібрати стрижку вибір стрижки

Джерело: Вибір стрижки. Як правильно підібрати стрижку?

Також ви можете прочитати