Вибір стрижки по типу особи

18.05.2015

Вибір стрижки по типу обличчя

Я думаю, будь-яка жінка знає про те, що стрижку потрібно вибирати за типом особи — адже ще в дитинстві маленька дівчинка зауважує, що одну стрижка красить, а іншу та ж сама стрижка робить страшненькою. Вибір стрижки по типу особи — це гарантія того, що ви використовуєте зовнішні дані на 100%, і станете максимально красивою.

Як же підібрати стрижку за типом особи?
Стрижки для овального типу обличчя
Стрижки для овального типу обличчя: Фото

Як вже було сказано вище — для овального обличчя підійде практично будь-яка стрижка!

Стрижки для круглого типу обличчя


Якщо ваш тип особи — круглий, то для того, щоб добре виглядати, вам потрібно буде дотримувати наступні рекомендації:

1. Як можна більше обсягу у верхній частині голови — це візуально подовжить обличчя, зробить його ближче до ідеальної овальної форми. «Випрасувані» волосся у верхній частині голови протипоказані!

2. Непогано, якщо ви з допомогою прядок приберете візуально і обсяг нижньої частини обличчя.

Порада: уникайте зачісок з горизонтальними лініями, прямих чілок — такі зачіски не для вашого типу особи.

Стрижки для круглого типу обличчя на короткі волосся: Фото

Перед вами 2 варіанти хороших стрижок для круглого типу обличчя.

На лівому фото — за допомогою зачіски з чубчиком (причому коса чолка) — на короткі волосся візуально акцент зроблений на верхню частину голови і відвернута увага від великої нижньої щелепи.

На правому фото трохи менш вдалий варіант, але і тим не менш оригінальна укладання волосся на маківці відволікає увагу від нижньої частини.

Отже, якщо ви хочете зробити собі коротку стрижку, а ваше обличчя відноситься до круглого типу, то обсяг на маківці обов’язковий!

Стрижки для круглого типу обличчя на середні волосся: Фото

Тепер перейдемо до середньої довжини волосся для круглого типу обличчя. На фото 2 схожих варіанту.

На лівому фото — обсяг на маківці волосся був доданий за допомогою термобігудів (що видно неозброєним оком). За рахунок такої стрижки і укладання кругле обличчя здається більш «легким».

На правому фото — на маківці волосся сострижены коротко, і така довжина волосся лежати вільно і об’ємно.

Стрижки для круглого типу обличчя на довге волосся: Фото

На лівому фото особа не зовсім круглого типу, а круглого + прямокутного. За рахунок цього обсяг у верхній частині голови створюється невеликий, зате повнота особи скрадається локонами, а довге волосся візуально витягують обличчя.

На правому фото —класична зачіска для круглого особи на довге волосся. Обсяг створюється у верхній частині, з боків волосся зібране трохи назад, щоб не зіпсувати візуального витягування особи.

Отже, найголовніше правило для дівчат в круглим типом особи — обсяг у верхній частині голови!

Стрижки для квадратного типу особи


Якщо вам випало народитися з квадратним типом особи, будьте дуже обачними при виборі стрижки та укладки! Уникайте будь-якими способами прямих чітких ліній, особливо горизонтальних, або, у всякому разі, обов’язково комбінуйте їх з хвилями, хвилями та іншими «звивистими» видами стрижок і укладок.

Порада: асиметрична, рвана чолка буде вам до лиця; обсяг на маківці вам йде так само, як і власницям круглого типу обличчя, ну а візуально приховати квадратну потужну щелепу допоможуть локони і завитки навколо особи.

Стрижки для квадратного типу особи: Фото

На фото ряд вдалих варіантів стрижок для квадратного типу особи.

На верхньому лівому фото зачіска з об’ємною чубчиком (візуально витягує особа) і довге хвилясте волосся, які також візуально витягують особа + приховують частину щік, що візуально перетворює квадрат прямокутник.

На верхньому правому фото стрижка з чубком, але чубчик покладена на бік (прямі чубчики категорично не рекомендується використовувати при квадратному типі особи!), а самі волосся укладене великими локонами. Стрижка об’ємна.

На нижньому лівому фото одна з найбільш вдалих зачісок і стрижок для квадратного особи — кучерики жінкам з квадратним типом особи необхідні!

На нижньому правому фото хвилясте довге волосся і косий проділ чубчика, сама чубчик також хвиляста.

Невдалі стрижки для квадратного типу особи: як НЕ треба робити

На фото зліва помилка — не можна дівчатам з квадратним типом особи робити проділ строго посередині. це підкреслює симетрію особи, а т. до. воно у нас квадратне, то виникає відчуття тяжкості, неизящества. Таке тільки військовим-полковникам йде, але ніяк не струнким вродливим дівчатам і жінкам.

На фото праворуч недостатньо обсягу в зачісці. у зв’язку з чим на перший план виходить форма обличчя, а вона позбавлена вишуканості. Що поробиш, якщо довелося народитися з квадратним типом особи — треба красти і нівелювати наслідки.

Поетапні фото виконання модної зачіски кінський хвіст дивитися тут .

Стрижки для трикутного типу обличчя


Якщо у вас трикутний тип особи, то забудьте про обсязі на голові. Мінімум об’єму на маківці — максимум обсягу в нижній частині, на рівні особи і нижче!

Можна сказати, що власницям трикутного типу обличчя пощастило: всі зачіски, які вам йдуть, сьогодні в моді!

Порада: якщо ви хочете зробити зачіску емо. то обійдіться без начісування на маківці — краще надайте обсяг локонам по сторонах особи.

Стрижки для трикутного типу обличчя: Фото

На фото стрижки для трикутного типу обличчя. На двох фото яскраво виражені локони в нижній частині обличчя при відсутності обсягу на маківці, на інших фото волосся прикривають обличчя, що робить форму обличчя не яскраво вираженою — це також відмінний спосіб приховати будь-які недоліки.

Стрижки для незвичайної форми обличчя

Також іноді зустрічаються незвичайні форми обличчя, і до них теж можна підібрати стрижку. Я розповім про двох формах, а ви вже на основі їх (і попередніх основних типів особи) зрозумієте, як можна візуально прибрати недоліки будь-якої форми обличчя. Головне пам’ятати, до чого ми прагнемо при виборі зачіски — до того, щоб візуально форма особи з укладанням нагадувала овал .

Стрижки для трапецієподібної форми обличчя

Для трапецевидной форми обличчя (тип особи «груша») необхідні стрижки з об’ємом на маківці, які сходить нанівець до середини особи. См. картинку — по схематичному зображенню вам буде все зрозуміло.

Стрижки для ромбовидної форми обличчя


тип особи ще романтично називається diamond — бриллиантовыйй, адже саме обличчя нагадує своєю формою діамант.

Щоб приховати недоліки трапецевидной форми обличчя. необхідна невелика чубчик і — обов’язково! — локони з боків особи, які будуть приховувати невдалі «куточки».

Ось і все, що я можу сказати про виборі стрижки по типу особи. Сподіваюся, стаття була корисною.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки

Джерело: Вибір стрижки по типу обличчя

Також ви можете прочитати