Варіанти стрижок боб 2015

04.09.2015

Варіанти стрижок боб 2015 — 60 фото!

Бути модною і привабливою сучасній жінці зовсім непросто, особливо непросто підтримувати зачіску в ідеальному стані.

Але є стрижки, які ось уже багато десятиліть не виходять з моди, лише трансформуючись під впливом нових модних тенденцій. І це модні стрижки боб, які підходять жінкам будь-якого віку, незалежно від форми обличчя, кольору і густоти волосся. І що особливо цінно, ці стрижки не потребують якомусь додатковому догляді. Навіть коли відросте волосся виглядають також акуратно.

Стрижка боб на короткі волосся

Сучасний боб дещо відрізняється від початкового варіанта. На зміну гладкою стрижці, яка вперше «засвітилася» ще в далекому 1909 році, прийшла градуйована стрижка. Так що сьогодні короткий боб стрижка досить складна в роботі, що вимагає від перукаря особливої ретельності і акуратності. І разом з тим можливості боба дійсно необмежені нічим. Фантазійні стрижки з використанням самих сміливих колірних відтінків завжди виглядають дуже стильно і привабливо. Причому стрижка, виконана в техніці градуювання, перетворює навіть тонкі волосся в розкішні шевелюри. Можна сказати, що стрижки боб для тонкого волосся — це оптимальний варіант, надають їм об’єм і пишність.

Стрижка боб на довге волосся

Дивна стрижка цей боб. Ось вже більше ста років жінки з задоволенням стрижуться в цьому стилі. І кожен рік з’являються нові його варіанти. Ще Коко Шанель, визнана іконою стилю, носила схожу стрижку. Відал Сассун подарував жінкам 60-их більш екстремальний боб, для якого потрібно було начісувати волосся. І сьогодні стрижка боб на довге волосся залишається такою ж популярною. Періс Хілтон і Хайді Клум не змінюють обраному стилю вже багато років, і зачіска боб на довге волосся служить їм візитною карткою. Різновидів стрижки боб на середні волосся так багато, що завжди можна підібрати найбільш відповідний варіант з урахуванням стану волосся, їх кольору і форми обличчя.

Стрижка боб з чубчиком

Дивно по-сучасному звучить стрижка боб з чубчиком. Бездоганна геометрія ліній переривається плавними переходами, а може продовжуватися «рваними» краями, стрижці надають особливу задорность і навіть пікантність. Молодим і активним обов’язково сподобається

яка буде доречна як на веселій вечірці, так і на світському рауті. А стрижка асиметричний боб просто притягує увагу, надаючи жіночого вигляду загадковість і неповторність. Майстерність перукаря в таких стрижках проявляється в повній мірі, так як найменший відступ від графічно вивірених ліній може порушити сприйняття образу.

Короткий опис статті: стрижка боб 60 варіантів стрижок боб 2015! Зачіска боб-каре з чубчиком, асиметричні і прямі, подовжені передні пасма з докладним описом у фотографіях! Стрижки і зачіски

Джерело: Варіанти стрижок боб 2015 — 60 фото!

Також ви можете прочитати