Укладання на коротке волосся

22.06.2018

Укладання на коротке волосся

Короткі стрижки дуже зручні і не вимагають такого ретельного догляду, як довге волосся.

Короткі стрижки дуже зручні і не вимагають такого ретельного догляду, як довге волосся. Це особливий спосіб життя, причому він може бути різним. Коротке волосся може вибрати як жінка, що віддає перевагу спортивний спосіб життя, так і витончена романтична панночка, як активна ділова леді, так і юна студентка.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Багато хто помилково вважає, що на короткому волоссі особливої ​​фантазії не проявити. Але це не так! Короткі стрижки дають величезний простір для нескінченних експериментів з укладаннями. І довжина зовсім не обмежує вибір, а допомагає проявити свою індивідуальність.

Укладання коротке волосся

Завдяки сучасним укладальним засобів коротке волосся можуть змінюватися так само успішно, як і довгі. Муси, лаки, пінки і гелі для укладки мають масу функцій, вони фіксують зачіску, надають їй об’єм і блиск, розпрямляють або завивають волосся.

Створюючи образ за допомогою укладання, важливо пам’ятати, що коротка стрижка сама по собі вже привертає увагу до обличчя і голови. Тому при виборі укладання потрібно дотримуватися певних правил. Так для укладання темного волосся можна використовувати мус, лак, віск і гель.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

А ось блондинкам краще не використовувати гель, так як на світлому волоссі він створить ефект брудного волосся, а лак повинен бути дуже легким і не склеювати волосся.

До овального і вузькому особі відмінно підійдуть пишні зачіски, наприклад, з дрібними кучериками.

А широкому особі такий обсяг категорично протипоказаний, інакше голова візуально стане занадто великий.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Укладання короткого волосся в спортивному стилі

За допомогою пінки або воску на короткому волоссі можна створити укладку в недбалому спортивному стилі. Для цього потрібно нанести засіб на волосся і стискати їх руками по всій довжині, надаючи зачісці правильну форму.

Для того щоб укладання вийшла більш зухвалою пасма у лоба можна залишити гладкими, а волосся на потилиці підняти вгору. Якщо ви використовуєте віск, то потрібно бути обережним і не завдавати занадто багато засоби, інакше волосся стануть брудними. Трохи воску розітріть між долонь і пройдіться по волоссю. До речі, віск дуже пластичний і тому укладання, виконані з його допомогою, легко трансформуються протягом дня. І скуйовджену укладку можна швидко перетворити в гладку.

Укладання на коротке волосся Укладання на коротке волосся

Сувора укладання короткого волосся

Для ділової зустрічі можна зробити сувору і стриману укладку за допомогою гелю для волосся, зробивши перед цим бічний проділ і зачесати волосся на одну сторону.

Гель створить на волоссі ефект абсолютно гладких волосся. З його допомогою можна також виділити окремі пасма, створивши ефект скуйовдженою. Пам’ятайте, що наносити його можна тільки на сухе волосся, для укладання феном він не підходить.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Укладання кірок волосся в морському стилі

А за допомогою спеціальних гелів з ефектом мокрого волосся можна створити дуже гарну зачіску в морському стилі. Таке укладання виглядає ідеально на коротких хвилястих волоссі. Все що потрібно — це нанести гель на волосся і розподілити його, злегка стискаючи волосся руками.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Укладання на коротке волосся: експерименти

Вибираючи укладання для короткого волосся можна поекспериментувати з проділами і аксесуарами. Для вузького обличчя добре підходять прямі і звивисті проділи, а для самих коротких стрижок підійдуть бічні проділи.

Укладання для короткого волосся з аксесуарами

Вельми проста і елегантна укладка вийде, якщо зробити бічний проділ дуже низько і укласти пасмо у лоба таким чином, щоб вона лежала практично над бровами. Пасмо потрібно закріпити невидимками і лаком або використовувати гарну декоративну шпильку, закріпивши пасмо у зовнішнього кінчика брови. Шпилька, декорована стразами і камінням, ідеально підійде для особи з дрібними рисами. А якщо риси обличчя великі, краще зупинитися на невидимці.

Зачіски для кучерявого короткого волосся вимагають зовсім небагато часу на виконання. Головне щоб стрижка кучерявого волосся не була надто короткою, інакше голова схожа на кульбабу. До вузькому особі підійдуть укладання з декоративними шпильками і бічним проділом. Візьміть пасмо у лоба і закріпіть красивою шпилькою. Або зробіть прямий проділ, виділіть пасмо в особи і відкиньте її назад, закріпивши невеликим крабом.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Романтична укладання на коротке волосся

Створити романтичну зачіску допоможе укладання щипцями. Завийте на щипці тільки кінчики волосся, підвертаючи їх назовні, і закріпіть лаком. Виділіть бічний проділ і надіньте тонкий обідок або закріпіть волосся у лоба шпилькою.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Укладання на коротке волосся для вечірки

Якщо волосся не дуже короткі можна зробити укладку, яка ідеально підійде для вечірки. У коренів волосся випрямити праскою з укладальним засобом, з кінчики підкрутити щипцями маленького діаметру, щоб вийшли тугі завитки. Волосся біля коріння пригладьте воском або мусом і збризніть спреєм для блиску.

Укладання на коротке волоссяУкладання на коротке волосся

Повсякденне укладання на коротке волосся

Виконати повсякденне укладку короткого волосся можна за допомогою фена і легкого мусу або пінки. Нанесіть на вологе волосся мус і сушіть їх феном, піднімаючи біля коренів, щоб надати їм форму і об’єм. Для більшого об’єму можна використовувати круглу щітку, підкручуючи їй пасма волосся під час сушіння. До речі, підкручувати пасма ви можете в будь-яку сторону. Можна зробити класичну укладку, накручуючи пасма на-віч або більш бешкетну зачіску, направляючи пасма щіткою від імені.

В цілому коротке волосся дозволяють їх власниці заощадити не мало часу на укладання. Але з іншого боку така стрижка накладає на жінку деякі зобов’язання, адже волосся завжди повинні бути чистими і акуратно укладеними.

Короткий опис статті: Стрижки і укладання на коротке волосся, стрижки та укладки на коротке волосся

Джерело: Укладання на коротке волосся

Також ви можете прочитати