У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

18.05.2018

У пошуках ексклюзиву &# 8212; стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото)

Ще не так давно еталоном краси і єдино можливим варіантом вважалися довгі рівно стрижені волосся. Але часи змінюються і жіноча емансипація внесла свої корективи, давши більше свободи у виборі зачіски прекрасній половині людства.

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Асиметрія зі збереженням довжини — можливість знайти об’єм, не попрощавшись з довжиною.

Асиметрична стрижка на коротке волосся або довгі локони не має єдиного найбільш модного або відповідного варіанту. Вона сама по собі є втіленням індивідуальності і креативу.

Більшість стрижок створюється на основі таких зачісок, як каре, боб і Пікс. Вперше «боб» приміряла на себе актриса Еве Лавальер, яка зробила його частиною свого сценічного образу. Пізніше «подвиг» був повторений Коко Шанель та Ірен Кастл.

Сходження каре і бобу на модний Олімп стало ще одним кроком у досягненні жінками свободи і рівності. Який же симбіоз пропонують сучасні майстри перукарського мистецтва.

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Асиметрія на середні волосся знайшла свою популярність багато в чому завдяки Вікторії Бекхем і Періс Хілтон

Акцент на чубок

Ті, хто не готовий розпрощатися з довжиною своїх локонів, роблять акцент на асиметричною чубчик, яка завдяки незвичайній формі і колірного рішення не тільки додає образу родзинку, але і здатна візуально відкоригувати недосконалості форми особи.

Коротка діагональна асиметрична чубчик

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Коротка діагональна асиметрична чубчик відмінно виглядає в темних відтінках

Така чубчик буде доречна на темних густих прямих волоссі. При правильному виконанні утворюється рівна похила лінія, краї якої опрацьовуються дрібними зубчиками.

Такий варіант підійде тим, хто не хоче прибирати загальний обсяг волосся і планує її поєднувати з «каре» і «боб» з подовженими пасмами в особи. Не менш приваблива вона в дуеті з каскадними стрижками середньої довжини і супер-короткою стрижкою «Пікс».

Кому підходить: діагональна асиметрична стрижка на середні волосся ідеально підійде власницям овальної, круглої і квадратної форми обличчя.

Зверніть увагу! Незважаючи на свою універсальність подібні рішення не підходять кучерявим волоссям, від своїх власниць вони вимагатимуть щоденного укладання з використанням випрямляча і стайлінгу.

Стрижки з діагональною филированной чубчиком

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Діагональна Філіровать чубчик легко укладається своїми руками і не вимагає використання стайлінгу

Даний варіант є оптимальним рішенням для жорстких важких волосся, які позбавлені динамічності і легкості, а також для тонких, позбавлених обсягу. В останньому випадку стилісти рекомендують проводити багатобарвне фарбування, що створює ілюзію об’єму.

Асиметрична довга чубчик

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Асиметрія відмінно поєднується з багатобарвним фарбуванням і контрастними пасмами

Гармонійну зачіску можна отримати тільки за умови моделювання чубчика з самої верхівки. У перукарнях колах такий прийом носить назву французької чубчика.

Якщо ви шукайте незвичайне рішення, спробуйте поєднання двох типів чубчика — короткою діагональної і довгою. Коротку вистригають біля основи чола і з’єднують плавною хвилею з довгою чолочку.

Модні поради

Помилковою є думка про те, що стрижки асиметрія на середні волосся або грайлива Пікс з рваною чубчиком підходить виключно молодим епатажним особам. При правильному виконанні така зачіска може стати родзинкою образу жінки, чий вік відзначений як «40+», крім того, вона вміло скине десяток років.

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Стрижка асиметрія на довге волосся не підходить тим, чий вік відзначений «40+», краще рішення — стильне Пікс

Якщо ви можете сміливо назвати себе жінкою «бальзаківського віку», асиметрична зачіска на довге волосся стане для вас таким собі табу. Вся справа в тому, що з віком густота волосся втрачається, вони стають рідкісними і тонкими, вимагають все більше зусиль для створення привабливого зачіски. А ось коротку стрижку ви оціните по достоїнству.

Кілька слів про форму особи

Незважаючи на те, що асиметрія підходить будь-якого типу особи і структурі волосся, є кілька нюансів, які слід враховувати при створенні зачіски, покликаної виконувати коригуючу функцію.

  1. Овальна форма обличчя дозволяє приміряти будь-які варіанти асиметрії, чого не можна сказати про квадратній формі. Найбільш гармонійний результат дозволяє отримати асиметрична стрижка на довге волосся з рваною чубчиком або грайливий хаос.

Зверніть увагу! Власницям широкого особи доведеться відмовитися від прямих ліній як в оформленні чубчика, так і в оформленні основного зрізу.

  1. Круглолицим панночкам допоможе асиметрична чубчик на довге волосся з акцентом на обсяг в зоні верхівки. Такий дует чудово візуально витягує форму особи, роблячи його овальним. Хочете більше стильних акцентів? Зверніть увагу на широкий вибір косих челок.

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Рішення для власниць особи круглої форми

  1. Ви незадоволені високим чолом або занадто великим носом, вважаєте, що у вас асиметричні очі? Неодмінно приміряйте на себе зачіску з косою чубчиком, яка в мить здатна провести візуальну корекцію.
  2. Приборкати неслухняне волосся допоможе стрижка з об’ємними пасмами потиличної області. Для трикутного особи така зачіска поєднується з скроневими пасмами різної довжини і филированной чубчиком.

Коротко про «короткому»

Зачіска асиметрія на коротке волосся не менше популярна, ніж каре і боб. Пікс, саме так її називають в перукарнях колах, відмінно підходить тим, хто намагається створити привабливу зачіску на негустих, тонких волоссі.

Інструкція по створенню такого перукарського шедевра передбачає оформлення однієї бічної пасма довжиною до вилиці або мочки вуха. Вся інша маса волосся перетворюється в каскад або хвилі. Завдяки такому підходу волосся знаходять візуальний обсяг, а виділена лінія потиличної області підтримує отриманий ефект.

У пошуках ексклюзиву стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото) 5

Пікс при правильному виконанні можна використовувати навіть на кучерявих волоссі (ціна в салонах Москви — від 1500 руб.)

Створити потиличну лінію можна в формі «пір’їнок», які підходять власницям довгої шиї витягнутої форми обличчя.

Стрижки з яскраво вираженою асиметрією можна справедливо назвати найкращим коригуючих засобом серед тих, які може запропонувати перукарський сегмент (див.також статтю «Екологічне нарощування — волосся на трессах»).

Якщо ви ще не вибрали підходящий варіант, відео в цій статті стане вашим помічником і надійним консультантом.

Короткий опис статті: Стрижки асиметрія на коротке волосся фото, стрижки асиметрія на коротке волосся фото

Джерело: У пошуках ексклюзиву — стрижка Асиметрія на коротке волосся (39 фото)

Також ви можете прочитати