Твоя Йога. Місячний день і характеристика на сьогодні.

07.08.2015

Самотність буде поганий середовищем для психічного стану. Кажуть, що в цей день народжуються ідеальні учні. У цей день слід зменшити споживання рідин. Рекомендується вживати горіхи і різні соління, а гірке і солодке обмежити.

Цей день нещасливий, у цей день необхідно робити і робити саме невідкладне. Що-небудь можна залишити і краще не робити в цей день. Недарма японці цей день прозвали «чортовою дюжиною». Хоча це й забобони, але багато цьому вірять.

Стрижка волосся 13-й місячний день за місячним тибетським календарем: Щастя і користь, гарний зовнішній вигляд (тибетською мовою: bzang bskyed).

Додаткова інформація

Перша половина місячного дня вельми несприятлива, оскільки зберігає ряд негативних тенденцій попередніх діб. Проте якщо людина витримав випробування на гординю і самість, то з’являються нові можливості, пов’язані з посиленням його аури, його впливу на оточуючих. Тому в другій половині місячного дня з’являються нові позитивні можливості для прояву творчої активності. Посилюються здатності до досягнення намічених цілей і вміння переконувати партнерів, досягаючи бажаного з мінімальними витратами.

День нещасливий. Нічого не має робити. Хвороби небезпечні. Сни незабаром збуваються. Діти недовговічні.

Символи — Колесо, Талісман.

Характеристика: у кожній чарівній казці шукає героя дається якесь засіб, яке вказує йому дорогу. Це може бути колесо, клубок, яблуко. А що вказує нам шлях в реальному житті? Таким магічним колесом є знання, вчення про шляхи. Це свого роду життєвий компас, незмінно вказує шлях до мети. Але справжнє знання — це творчість, а не костур сліпого. Мертве знання тримає людину, як мотузка, прив’язана до кілочка. Людина все життя блукає навколо одних і тих же проблем, думаючи, що він рухається вперед. Примхлива фортуна то окрилює його, то підставляє ногу, скрашуючи монотонність цього бігу по колу. Істинне знання дозволяє пересуватися в часі і в просторі, повернутися до витоків, побачити майбутнє, зупинити даний мить і стикнутися з вічністю.

Герой дня — Аріадна, дарує нитку аріадни в лабіринті нашому заплутаному житті. На фізичному плані день пов’язаний з животом, тонким кишечником і пупком.

Символічне відповідність: 25-й градус Лева — 6-й градус Діви.

Дія: Надія.

Назви: Колесо. Змія, що кусає свій хвіст.

Символ — колесо (змія, що кусає свій хвіст) зі свастикою всередині. Свастика «дзеркальна»: вона як би обертається в напрямку за годинниковою стрілкою, » по Сонцю, посолонь (свастика символ — Сонця). Свастика символізує рух, насамперед крові, перистальтику кишечника, циркуляцію енергії Чі (прана) по каналах нашого організму.

Соціальний вплив: гарне, особливо для групової роботи.

Вплив побутове: для Відмінне навчання, приготування їжі, хліба. Непогано для накопичення, придбання, виготовлення предметів господарства. Поганий для великих справ і подорожей.

Вплив містичне: Магічний день. Числа 13 відповідає знак Близнюків(1+3=4 — Меркурій, управитель цього знака. Між іншим, 13-е зодіакальне сузір’я Змієносця — сузір’я магів). Цей день накопичення інформації, виготовлення круглих талісманів, прядіння ниток, організації контактів, навчання, поводження з консультацією, корекції минулого, роботи з кармою.

Період гарний для контактів у групі, навчання. В цей день пекти хліб.

Вплив медичне: Хвороби небезпечні, але в цей день прекрасно засвоюються і працюють ліки, косметичні засоби (наприклад — буряк зі сметаною), йдуть процеси омолодження. Необхідно навантажувати шлунок.

Вплив на народжених: Народжуються ідеальні учні. Містики.

Людина, народжена в цей день, — змія, що кусає свій хвіст, — це людина, що працює з часом, входить у контакт з іншими світами.

Вплив на зачаття: Щасливий або нещасливий випадок відіграє в житті дитини дуже важливу роль. Каверзи фортуни і закони Карми будуть проявлятися завжди і повністю. Життя буде довгою. В залежності від обставин, людина буде вільний або повністю залежимо.

Медитації: Свастика посолонь.

Сигнатури: Шляхетний опал.

Камінь — шляхетний опал.

Дивіться також:

Екадаші — час посту по Місяцю. Ведичний місячний календар .

Біоритми на будь-який день .

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело: Твоя Йога. Місячний день і характеристика на сьогодні.

Також ви можете прочитати