Твір на тему Моя майбутня професія, перукар

20.02.2017

Твір на тему «Моя майбутня професія — перукар»

«Твір на тему «Моя майбутня професія — перукар»»

Сортувати: за оцінками | по даті

Твір на тему «Моя майбутня професія — перукар»

Твір про професії перукар. Робота завоювала диплом 3 ступеня на регіональному етапі Всеросійського конкурсу «Арт-профі» у номінації «Арт-професія». Учнівська спробувала поглянути на професію з різних сторін, розглянути всі плюси і мінуси.

Моя майбутня професія — перукар. Коли я задумалася про те, ким я хочу стати в майбутньому, професія перукар відразу виникла в моїй уяві. Я люблю доглядати за волоссям: мити, робити маски, укладати феном, заплітати в різні кіски. І я вирішила, що це захоплення може перетворитися в мою майбутню спеціальність.

Професія перукар одна з найдавніших. Люди завжди хотіли добре виглядати: жінки стежили за своїми зачісками, чоловіки — за бородою та вусами. Праця перукаря завжди помітний, на увазі. При спілкуванні ми завжди звертаємо увагу на волосся, зачіску співрозмовника, і якщо у нього недоглянута голова, брудне волосся, це викликає антипатію.

Твір на тему Моя майбутня професія, перукар

В даний час професія перукар затребувана. Індустрія моди й краси розвивається, все більше людей хочуть бути привабливими. Серед перукарів велика конкуренція. І щоб досягти успіхів на цьому поприщі, треба постійно підвищувати свою кваліфікацію, стежити за тенденціями і новинками у галузі перукарського мистецтва. Так, саме мистецтва… Але щоб твоя робота стала справжнім мистецтвом, потрібно постійно вдосконалювати навички майстерності. Ця професія одна з небагатьох, де одного майстерності недостатньо.

Ця робота передбачає постійне спілкування з клієнтами. Перукар повинен бути товариським, ввічливим, враховувати смаки клієнта, вміти підібрати клієнту зачіску відповідно до його образу, стилю. Професія перукар чудова тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не тільки людям, але і сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Краса, як відомо, врятує світ, а хороший перукар завжди буде дарувати людям тільки красу і своє неповторне мистецтво!

До числа головних вимог професії перукаря слід віднести: загальний фізичний розвиток, високу чутливість до кольору, хороший зір, спостережливість, постійний самоконтроль, організованість. Перукаря повинні бути властиві такі якості, як розвинена зорова пам’ять, оперативне мислення, вміння швидко орієнтуватися та приймати правильні рішення в конфліктних ситуаціях, тактовність, доброзичливість.

Звичайно, професія перукаря таїть у собі загрози. Один з мінусів — ризик обдурити очікування клієнта. Треба не тільки дослухатися до думки клієнта, але і пояснити йому своє бачення зачіски, відрадити від якоїсь стрижки або запропонувати щось інше.

Представниць цієї професії доводиться регулярно взаємодіяти з хімічними засобами для укладання і фарбами, які можуть викликати сильну алергію. У перукаря є ризик поранитися при стрижці волосся.

Незважаючи на всі ризики, загрози і труднощі я рішуче налаштована освоїти цю професію і стати на лише професіоналом, але й справжнім Майстром.

Твір.Моя майбутня професія.»Перемогти себе самого». В роботі лауреата районного конкурсу творів Дротнева Кирила розповідається про те, як він прийшов до своєї професії.Простежується весь шлях юного спортсмена з дитячих років до випускного класу.З почуттям глибокої вдячності каже хлопчик про свого тренера,завдяки якому він домігся високих результатів, став мають

Моя майбутня професія — твір — Твір на 5 Все ближче і ближче той момент, коли за спиною залишаться безтурботні шкільні роки і життя поставить нас перед першим серйозним вибором. Яким буде наш подальший шлях? Як знайти своє місце в житті? Яку професію обрати? Вже зараз ми починаємо замислюватися над цими питаннями, і зробити вибір справді не просто.

Твір на тему «Моя майбутня сім’я» Зараз я перебуваю у тому віці, коли вже варто задуматися про своє майбутнє. У мене перед очима відмінний приклад моїх батьків. Я маю на увазі їх дуже добрі, довірчі відносини. У них дуже міцний союз, незважаючи на те що вони у шлюбі вже більше 15 років.

Я мрію про те, що у мене буде дружна велика родина.

Есе на тему: «Моя майбутня сім’я» — Всеросійський дистанційний конкурс «Краще Своє ЕСЕ на цю тему мені б хотілося почати з визначення слова «сім’я». У тлумачному словнику говориться, що сім’я — це група живуть разом близьких родичів. Але чи так все просто насправді, як говориться в словнику?

Короткий опис статті: дипломна робота перукаря 2015

Джерело: Твір на тему «Моя майбутня професія — перукар»

Також ви можете прочитати