Тонкощі підбору кольору волосся. Корисні поради та рекомендації по підбору

20.02.2017

Тонкощі підбору кольору волосся

Тонкощі підбору кольору волосся. Корисні поради та рекомендації по підбору
Ваш колір волосся повинен повністю гармонійно виглядати, поєднуватися з відтінком шкіри та очей. Якщо Ваш образ буде поєднувати в собі чорні брови, карі очі, світле волосся, ви просто напросто будете виглядати як мінімум безглуздо.

Якщо у Вас карі очі. Вам варто звернути увагу на колір волосся „баклажан», „слива», „вишня» або „бордо».

Власниці блакитних очей. можуть спокійно приміряти мідні відтінки. Ваші очі будуть підкреслені у вигідному світлі мідного кольору волосся і будуть сяяти яскравіше звичайного.

Якщо Ви — володарка зелених очей. то можна сміливо вибирати червоні відтінки для фарбування і зміни кольору волосся.

Від природи, у темному волоссі у великій кількості міститься меланін — пігмент, який ускладнює фарбування. Тому, якщо Ви — шатенка або брюнетка, Вам не варто довіряти зображення моделі на скоринці з фарбою. У 90% випадків, безпомилковим вибір майбутнього тону і кольору волосся допоможе зробити карта або палітра фарб від виробника.

Як правило, розкладні карти і палітри містять безліч локонів різного кольору волосся, які позначені цифрами. Вам необхідно просто серед них знайти Ваш природний колір волосся (відтінок) і запам’ятати цифру, якої він позначений. Ця цифра — це глибина кольору Ваших натуральних волосся. Бажано, щоб колір обраної Вами фарби не відрізнявся більш, ніж на два тони від глибини тону Ваших волосся. Якщо Ви вирішите зробити свій колір волосся темніше або світліше на 4-5 тонів, то природна гармонія Вашого образу буде порушена, і Ви ризикуєте стати в безглуздому світлі.

Але, якщо Ви володарка світлого волосся (блонд) і мрієте про те, щоб стати брюнеткою, Вам необхідно подбати і про те, щоб Ваші брови з віями також придбали відповідний колір. Ця дрібниця необхідна для завершення природного образу. Така ж ситуація і з брюнетками, охочими стати пісковими блондинками.

Корисні поради щодо підбору кольору волосся

Тонкощі підбору кольору волосся. Корисні поради та рекомендації по підбору

Теплий тон фарби візуально робить шкіру більш рум’яної. Якщо Ваше обличчя схильне до розоватому відтінку, то варто вибирати прохолодні тони фарби для волосся — попільну, пісочну, колір шампанського, коричневі холодні тони.

Якщо Ви маєте відмінну особливість червоніти, Вам необхідно відмовитися від червоних відтінків. Вам не варто використовувати фарбу „гранат», „червоне дерево» і подібні тони.

Після фарбування, для збереження блиску і кольору волосся, використовуйте спеціальні засоби по догляду за фарбованим волоссям — шампунь. кондиціонер. крем. маску та інші.

І запам’ятайте, до вибору фарби для фарбування волосся потрібно підходити серйозно. Правильно фарбоване волосся тільки підкреслять природність і красу Вашого обличчя, внесуть краплю новизни в Ваш образ. Ви отримаєте додатковий блиск і доглянутість. А неправильно пофарбовані — можуть зрізати всі Ваші мрії про підкорення Голлівуду на корені.

P. S. Вирішили змінити або підкоригувати свій образ? — Поставтеся до цього питання з усією серйозністю, і Ви отримаєте очікуваний результат.

Короткий опис статті: підбір кольору волосся Ваш колір волосся повинен повністю гармонійно виглядати, поєднуватися з відтінком шкіри та очей. Якщо Ваш образ буде поєднувати в собі чорні брови, карі очі, світле волосся, ви просто напросто будете … Необхідно, знати, Волосся, і нігті

Джерело: Тонкощі підбору кольору волосся. Корисні поради та рекомендації по підбору кольору волосся

Також ви можете прочитати