Технологія стрижки Боб Каре

06.06.2016

Технологія стрижки Боб Каре

Як зробити стрижку каре, боб?

Зміст: [сховати ]

боб Каре — це універсальна стрижка. Деякі вважають, що каре і боб — одна і та ж зачіска, але це не так. Відрізняє їх, в першу чергу, технологія стрижки. Отже, і виглядає кожна з них по-різному.

Технологія стрижки Боб Каре

Класичний варіант стрижки каре має довжину не нижче лінії плечей. При цьому виконується рівний зріз волосся, обов’язкове пряма чубчик довжиною до брів. Може використовуватися техніка, при якій волосся самі подкручиваются усередину або назовні. Також майстер може залишити подовжені пасма спереду.

Класичний варіант стрижки боб має більш коротку довжину максимум до підборіддя, а то й коротше. Чубок в такому варіанті не обрізають.

Однак ці стрижки можуть мати модифікації. Так, вони можуть бути об’ємними і гладкими, зріз волосся може бути як рівними, так і профільованим, волосся можуть бути різної довжини. Всі ці модифікації роблять зачіски унікальними і підбираються з урахуванням типу особи і волосся жінки.

Дані стрижки є універсальними, тому однаково добре підійдуть і молоденькій дівчині, жінці середніх років. Найбільш вдало боб каре виглядають на прямих або трохи кучерявих волоссі, вони повинні бути як можна більш густими.

За допомогою стрижки боб каре можна підкреслити або відкоригувати риси обличчя.

 1. Технологія стрижки Боб Каре
  Тонкі риси обличчя. У цьому випадку прекрасно виглядатиме дуже коротка варіація зачіски. При цьому шию краще залишити відкритою. Такий варіант врівноважить нижню і верхню частини тіла.
 2. Витягнуте обличчя, високий лоб. Врівноважить риси обличчя важка густа чубчик, оптимальна довжина волосся — трохи нижче підборіддя.
 3. Дуже довга шия. Допоможе відкоригувати довжина шевелюри до плечей.
 4. Широкі вилиці, гостре підборіддя у формі ромба. Чудово пом’якшить гострі риси обличчя боб, який виглядає у формі кулі. Оптимальна довжина — трохи нижче підборіддя.
 5. Повне обличчя, великі або гострі риси обличчя. Підійде каре, виконане за допомогою техніки градуювання.
 6. Широке обличчя, важка щелепа. Дівчатам з такою зовнішністю теж підійде техніка стрижки градуювання, при цьому потрібно зробити бічний проділ, косу чубок, а потилицю трохи підняти.

Стрижка боб каре дуже піде зрілої жінки. З «рваною» зачіскою середньої довжини і трохи видовженими пасмами спереду будь-яка жінка виглядає молодше своїх років.

Як стригти під каре, боб?
Підготовчий етап

 1. Технологія стрижки Боб Каре
  Потрібно розділити волосся на зони. Для цього розділити волосся на потилиці на 2 рівні частини за допомогою вертикального проділу, починаючи від верхівки до середини шиї.
 2. Виділити тім’яну зону у формі букви П.
 3. Від середини вушної раковини відокремити нижню частину потиличної зони за допомогою трикутного проділу. Для цього відступити на 5 см від крайової лінії вертикального проділу і намітити верхню точку майбутнього трикутника. З обох сторін від неї провести 2 діагональні лінії. Проділ готовий. Він може бути більш або менш гострим, що залежить від того, під яким нахилом будуть виконуватися лицьові пасма. Чим гостріше трикутник, тим більш довгими вийдуть прядки.

Опрацювання нижньо-потиличної області

Може бути виконана в двох варіантах:

Орієнтуючись на попередньо розділений проділ (паралельно йому), відступити на 1-2 см від його краю і відокремити тонку прядку. Ретельно розчесати її і рівно окантувати, притискаючи рукою пасмо до шкіри. Її довжина залежить від бажання клієнтки.

Потім по центру нижньо-потиличної області відокремити тонку вертикальну прядку не більше 1 см завтовшки і стригти на подовження, при цьому відтягуючи її. Кути зрізу і відтяжки рівні 45°. Це перша контрольна прядка. Нижній ярус волосся при цьому не зачіпається.

Ліворуч від першої контрольної пасма провести радіальний проділ і стригти далі. При цьому обов’язково треба орієнтуватися на перевірочну прядку і по можливості стригти під тим же кутом в 45°.

Решту волосся точно так само поділяють на радіальні проділи і стрижуть по напрямку від центру до бічній зоні. Важливо проводити постійний контроль пасм: через кожні 2 пасма їх потрібно прирівнювати один до одного. Цей спосіб називається «пасмо за пасмом». Подальша пасмо перевіряється за попередньої, яка є для неї контрольної.

Потім так само опрацьовується і права сторона. Результат — градуйована стрижка.

Відмінність в тому, що контрольна прядка нерухома під час процесу стрижки, а всі інші пасма, які виділяються одна за одною, підтягують до контрольної і стрижуть на її рівні. Результат — то ж градуювання, яке за напрямом до бічних зон сходить нанівець.

Опрацювання зовнішньо-потиличної зони

Спочатку треба виділити пасмо посередині цієї зони за допомогою вертикального проділу. Потім прядку стрижуть на подовження, відтягуючи її на 45°. Ця лінія є другою контрольною пасмом. При цьому майстер орієнтується на пасма нижньо-потиличної області. Після цю зону потрібно розділити на радіальні паралельні проділи на окремі прядки і стригти за способом «пасмо за пасмом», орієнтуючись на другу контрольну пасмо.

Опрацювання тім’яної області. Потрібно розділити волосся за допомогою діагональних проділів, відтягуючи їх назад. Далі з’єднати лінію фронтальних з волоссям на скроневій і потиличній зонах. Розчесати волосся по напрямку їх росту і оформити чубок. Коли процес стрижки завершено, потрібно висушити голову феном і, якщо є необхідність, доопрацювати за допомогою ножиць і машинки.

Короткий опис статті: стрижка боб каре Каре боб — це універсальна стрижка. Деякі вважають, що каре і боб — одна і та ж зачіска, але це не так. Відрізняє їх, в першу чергу, технологія стрижки. Волосся мрії

Джерело: Технологія стрижки Боб Каре

Також ви можете прочитати