Такі різні жіночі стрижки боб

16.10.2015

Якщо Ви задумали стати власницею такої стрижки, зверніться до професійного перукаря і для початку попросіть зробити Вам класичний боб середньої довжини і без асиметричних пасм. Нову стрижку укладайте за допомогою фена і мусу, при сушінні злегка подкручивайте кінці волосся всередину.


Один з найважливіших елементів цієї стрижки є чубчик, яка звертає на себе увагу і надає образу цілісність і завершеність. Довжина чубчика залежить тільки від Вашого бажання і переваг – вона може бути густою, або ж рідкою, довгою чи короткою, суворої або асиметричною – обирайте на свій смак. Якщо у Ваших волосся гладка структура і великий обсяг – Вам ідеально підійде модна останнім часом густа рівна чолка, але за нею потрібен ретельний догляд – її потрібно підрівнювати кожні 2-3 тижні.


Практичність, універсальність і легкість укладання цієї стрижки завоювали їй повагу і популярність жінок у всьому світі. Але кожному типу обличчя і волосся потрібна своя техніка виконання стрижки боб, якими досконало володіє тільки досвідчений і професійний майстер. В залежності від способу і вихідних даних Вашій увазі він може запропонувати боб довгий або короткий, гладкі з чіткими лініями або ступінчастий і т. д. Грати зі стрижкою можна і за допомогою фарбування, яке робить цю стрижку більш виразною. Міняти спосіб можна й експериментуючи з укладанням волосся.

Пам’ятайте, що якщо у Вас кругле обличчя, Вам потрібно особливо ретельно підбирати стрижку, тим більше боб, щоб
не розширити обличчя ще більше, а якщо у Вас вузьке довге обличчя, Ваша стрижка вимагають більшого об’єму. Угловатому особі можна запропонувати боб з м’якими лініями. Якщо Ви – володарка стрункої довгій шиї – вибирайте боб з правильними пропорціями, щоб підкреслити природні витонченість і гармонію ліній.

Для того щоб результат перевершив навіть найсміливіші очікування, звертайтесь до кваліфікованого майстра, який запропонує Вам ідеальний саме для Вас варіант стрижки.

Марія Левашова

Стаття підготовлена спеціально для жіночого сайту «Я Леді» Передрук матеріалу заборонена!

Короткий опис статті: стрижки жіночі Такі різні жіночі стрижки боб Такі різні жіночі стрижки боб

Джерело: Такі різні жіночі стрижки боб

Також ви можете прочитати