Світ астрології

27.07.2015

Місячний календар стрижки волосся на 2015 рік

На красу і здоров’я наших волосся впливає безліч різних чинників – харчування, лікарські препарати, стреси, вагітність і т. д. Значно поліпшити зовнішній вигляд і стан волосся допоможе не тільки догляд за ними, але і правильно обраний для цього час. Особливо важливо правильно підібрати день для першої стрижки маляти. Щоб у дитини в подальшому були міцні і густе волосся треба перший раз стригти його тільки на зростаючому Місяці, і ні в якому разі не в молодий місяць!

Стрижка змінює не тільки наш зовнішній вигляд, але і нашу ауру, а під час самого процесу стрижки йде активний вплив на наше біополе. Не дарма в давнину було так багато ритуалів, пов’язаних зі стрижкою волосся! До цього процесу ставилися дуже серйозно. Адже раніше вважалося, що обрізати волосся – значить змінити своє життя. Головне, щоб ця зміна було позитивним, а не негативним. Ось у цьому нам допоможе місячний календар стрижки волосся.

Місячний календар стрижки волосся розрахований для московського часу. Якщо ви живете в іншому регіоні, не забувайте враховувати різницю з московським часом.

Місячний календар стрижки волосся

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело: Світ астрології — Місячний календар стрижки волосся на 2015 рік

Також ви можете прочитати