Сучасні види стрижок

12.06.2015

Сучасні види стрижок

Пошук по сайту від Яндекс
Сучасні види стрижок


У сучасному світі різноманітність стрижок приводиться до максимуму. Зробити свій вибір, знайти для себе ідеальну форму вкрай непросто.

Не всім відомо, але нинішні зачіски розділені на дві основні класифікації: перша робиться для повсякденного життя, друга – створюється для конкурсів і має креативний вигляд.

Незвичайні стрижки

Такий вид стрижки створюється для певних показів. З їх допомогою вдається завершити образ моделі, зробити його незвичайним і в той же час стильним і гармонійним.

Так само для людей, які йдуть в ногу з часом, можливість зробити креативну стрижку в повсякденному житті не складе труднощів, але зустріти таких людей вдається вкрай рідко.

Такі творчі зачіски для щоденного життя некомфортні і часто є надто яскравими, іноді кольоровими, і спрямовані на додаток певних цілей, для залучення уваги до моделі.

Якщо ж вам такий вид зачіски по душі, професіонали підберуть стиль, колір і зроблять ваш образ цікавим і креативним для оточуючих.

Стрижка для повсякденного життя

Кожна людина індивідуальна, має свій особливий образ і стиль. Але в світі зачісок людей можна розділити на типи: домогосподарка, студентка, неформалка, ділова жінка, спортсменка і модельна стрижка в салоні краси. виконана професіоналом своєї справи, відмінно відкриє вас з іншого, прекрасної сторони.

Для кожної з людей форма, колір, структура стрижки підбирається перукарем індивідуально. Від виду її зачіски залежить і її привабливість і краса.

Які ж існує стрижки на кожен день?

Модельні романтичні стрижки

Зачіска повинна виглядати найбільш природно і натурально. Перукарі в такому вигляді стрижки не використовують різких і прямих ліній, створюється м’якість контурів, пом’якшення чубчика, так само використовують легку завивку, роблячи локони не дуже великі і завиті.

Сучасні стрижки для молоді

Екстравагантність – ось що покладено в основу зачіски. Юнацький запал, велика кількість енергії, несподіванка і божевілля яскраво підкреслюється в такому вигляді стрижки. Формується вона за допомогою підбирання пасм волосся, заснованих на подобі голок і пір’я. Так само доповненням до образу можна використовувати зміни в кольорі на більш яскраві і насичені тони.

Сучасні стрижки

Стриманість і вишуканість – ось канони в таких стрижках. Такі зачіски створюють з допомогою чіткої лінії волосся, з класичної природною формою, без використання локонів і завивок. Не рекомендується мати занадто довге волосся, найчастіше це подовжена або коротка стрижка.

Стрижка модерн

Оригінальність – запорука такої зачіски. Складність полягає в тому, що виникає поява контрастів, пасма, можуть відрізнятися кольором і довгою. Не кожному перукарю вдається гармонійно створити такий шедевр.

Короткий опис статті: сучасні стрижки

Джерело:
Сучасні види стрижок

Також ви можете прочитати