• сучасні стрижки

  Сучасні стрижки на середні волосся. Усі стрижки з фото

  13.09.2015

  Сучасні стрижки на середні волосся

  Стрижка – один із складових компонентів стильного образу. Сучасні стрижки на середні волосся доповнюють стиль дівчат і поєднують в собі всі достоїнства і коротких. і довгих волосся: з одного боку, легкість догляду, а з іншого – різноманіття можливих укладок.

  1. Стилісти воліють працювати саме з середньою довжиною волосся, з-за чого вже розроблено безліч нововведень у звичні всім зачіски. Додаючи родзинку в кожну укладання, запозичену ще з минулих століть, кожна стрижка і зачіска по-новому виглядає сучасно і привабливо.

  2. Найпопулярнішою і звичної стрижкою завжди був і залишається каскад. Вона ідеально поєднує в собі довгі і короткі волосся, роблячи рідкісні волосся пишним, а густі навпаки розріджує.

  3. Драбинка. Відмінною рисою цієї стрижки від каскаду є плавність переходу від однієї довжини волосся до іншої. Мабуть, наважуючись на експерименти з рівними волоссям, починати потрібно саме з драбинки, а потім вже переходити до каскаду, який потребує більш уважному догляді і укладках.

  4. Каре. Сучасне каре не багатьом відрізняється від звичної всім стрижки. Додавши в нього асиметрію, стилісти вирішили питання надмірної строгості стрижки, зробивши її більш елегантною.

  Короткий опис статті: сучасні стрижки

  Джерело: Сучасні стрижки на середні волосся | Все стрижки з фото

  Також ви можете прочитати