Сучасні стрижки на кожен день чи зручна і модна стрижка

04.05.2015

Сучасні стрижки на кожен день

Всі люди відрізняються один від один, у кожної людини різний вік, характер, соціальний статус і переваги, різне статура і форма обличчя, нарешті, у всіх різне якість, структура та колір волосся. У кожної людини — свій, неповторний стиль. Так і є, але є так само і поділ на типи: домогосподарка, ділова жінка, спортсменка, неформалка або студентка. Але всіх їх об’єднує прагнення до краси і стрижка — далеко не останній засіб досягнення цієї мети.

Велика кількість існуючих стрижок теж можна розділити на типажі, класи та стилі. Так, наприклад одній жінці підійде певний вид стрижок. і зовсім протипоказаний інший.

Романтичні модельні стрижки

Особливість цих стрижок, полягає в м’якості і плавності контурів, у них немає різких ліній. Хіба що пряма чубчик, та й та пом’якшена легкої завивкою, як і невеликі локони, які теж, звичайно, не сильно завиті.

Натуральність і м’якість — ось мабуть основна характеристика романтичних стрижок .

Сучасні молодіжні стрижки

Ці модельні стрижки особливо екстравагантні. Підняті пасма волосся, у вигляді пір’я або голок, зраджують образу запалу, енергійності, спонтанності і безтурботності — так властиву юності. Молодіжні стрижки — часто вражають надлишком контрасту кольорів і відтінків.

Енергійність — мабуть основна риса молодіжних стрижок.

Ділові стрижки

Строгість і чіткість контурів. Нічого зайвого і відволікаючого — діловий стиль не терпить легковажності і суєти. Ніяких локонів і сталок, завитків і контрастних кольорів. Ділові стрижки зазвичай короткі або видовжені, але ніяк не занадто довгі — консерватизм, ось що можна сказати про ділових стрижка.
Стрижки в стилі модерну

Як правило, це — креативні стрижки надають особливо незабутній образ вашому стилю. Іноді округла, м’яка зачіска — прорізається довгим пасмом відрізняється як за кольором, так і по загальній довжині з одного боку, або відразу з двох. Не кожному майстру вистачає таланту і майстерності зробити стрижку в такому стилі.
У нашому салоні краси Proflook майстри перукарського мистецтва, яким під силу втілити незвичайні стрижки в реальність. Точність і стиль — мабуть найкраща характеристика модельних стрижок створюються в нашому салоні краси.

Інша корисна інформація :

Короткий опис статті: сучасні стрижки Сучасні молодіжні стрижки і класичні ділові стрижки з рівнянні з романтичними і стрижками в стилі модерн. Приклади зачісок на кожен день, в салоні краси Proflook стрижка, сучасна стрижка, модна зачіска, стрижка кожен день, зручна стрижка

Джерело: Сучасні стрижки на кожен день чи зручна і модна стрижка

Також ви можете прочитати