Сучасні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся з фото. Феломена

20.05.2015

Сучасні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся з фото

Жовтень 25, 2014

Круглолиці жінки відрізняються ніжним поглядом і милими рисами обличчя. Однак дуже часто представниці такої форми перебувають у сумніві, яку стрижку на короткі волосся їм вибрати. Адже невеликі пасма можуть лише підкреслити силует. Тому необхідно ретельно вивчити модні і сучасні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся, щоб залишатися красивою і стильною.

Як визначити круглу форму обличчя?

Перш, ніж приступати до підбору зачісок і давати завдання стилісту, необхідно правильно визначити форму свого обличчя. Для цього необхідно:

• гумка для волосся, ободок або шпильки;

• дзеркало;

• олівець.

волосся Необхідно стягнути на потилиці. Якщо вони короткі, то можна надіти обідок. Потім жінка повинна підійти до дзеркала. Власне віддзеркалення особи потрібно акуратно обвести м’яким олівцем. Таким чином, вийде видимий контур, яке і визначить форму обличчя.

Як правило, можна виділити кілька ознак круглого обличчя.

• «М’який» підборіддя.

• Широкий лоб.

• Округлі щоки, що межують з рівнем скул.

Завдяки таким легким і доступним маніпуляцій, можна обчислити форму власного обличчя. Крім цього, можна обвести власну фотографію. Якщо в області обличчя вийшов коло, то можна з упевненістю говорити про підбір стрижки для аналогічної форми.

Стрижка короткий боб для круглого обличчя


На короткі волосся дану зачіску роблять у французькому стилі. Класичний боб відрізняється довжиною до підборіддя. Французька модель укладання має рівні і чіткі пасма в скроневій області. Всі лінії плавні. Завдяки цьому, короткий боб ідеально доповнює образ круглолицих дам. Укладання необхідно робити таким чином, щоб волосся були прямими.

Стрижка пікс для круглого особи на короткі волосся


Як правило, володарки круглого особи мають пухкі щічки й невиразну лінію шиї. Щоб приховати об’ємну область скул, рекомендується робити зачіску піксі з профільованими і асиметричними пасмами над вухами. Дана стрижка робить візуально шию довше. Вона підкреслює витончений силует. А коса і нерівна чубчик додасть образу екстравагантності і розкутості.

Асиметричні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся


Дуже часто жінки вважають, що їм не підійде коротка зачіска. Однак ця думка помилкова. Досить дотримуватися думки стилістів, і стрижка кардинально змінить зовнішній вигляд. Для круглого обличчя підходять всі види асиметричних стрижок на короткі волосся. Рвані й нерівні пасма, профільована чубчик, різна довжина локонів – все це здатне прикрасити жінку. Сучасні перукарі рекомендують для круглого особи выстригать одну половину волосся, а другу залишати з нерівними пасмами. Такий образ відрізняється оригінальністю і екстравагантністю. Стрижка з виголеним скронею дозволяє проявити свою індивідуальність.

— Яка стрижка не була обрана, необхідно чітко слідувати порадам фахівців. У такому разі укладання стане невід’ємною частиною жінки.

Короткий опис статті: сучасні стрижки Огляд: сучасні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся. Як правильно визначити форму обличчя. Стрижка пікс. Зачіска короткий або французький боб. стрижки для круглого обличчя на короткі волосся, фото, асиметричні стрижки для круглого обличчя, на короткі волосся, стрижка пікс для круглого обличчя, коротка стрижка боб

Джерело: Сучасні стрижки для круглого обличчя на короткі волосся з фото | Феломена

Також ви можете прочитати