Сучасні чоловічі стрижки і прийоми їх виконання. WMHair

03.06.2015

Сучасні чоловічі стрижки

Мода циклічна, і часто те, що було актуально багато років тому, знову повертається. Цей принцип добре відслідковується на прикладі сучасних чоловічих стрижок, серед яких сьогодні виділяють оригінальні зачіски, виконані за зразками минулих років.

З високою верхівкою

Згадуємо стиляг. Хлопці робили собі високі начоси і витрачали на їх закріплення величезна кількість воску і лаку. Сьогодні на вулицях теж можна бачити чоловіків з подібними зачесами, але вони набагато менше тих, що робилися в 60-е.

Зачес може мати місце на підставі різних зачісок:

  • «теніс»;
  • «канадка»;
  • «італійка»;
  • «андеркат».

Кожна з перерахованих стрижок передбачає середню довжину волосся в тім’яній зоні, тому укладати їх можна по-різному, в тому числі, і роблячи начісування або зачес. Зачіска з високою верхівкою виглядає досить сучасно, якщо поєднувати її з повсякденним вільним стилем одягу (джинси, сорочки поло, жакет).

На короткі волосся

Для сучасних чоловічих зачісок не є винятком і короткі волосся. Зробивши модельну стрижку «бокс» або «напівбокс», відповідну формі особи, можна вбити відразу двох зайців, отримавши стрижку, яка:

  • не вимагає спеціального догляду;
  • виглядає сучасно і природно.

Якщо чоловік коротко пострижений, то він виглядає сучасно апріорі. Чого не можна сказати, наприклад, про кучерявого локонах а-ля Пушкін.

Художній безлад

Укладка – це добре, але іноді потрібно, щоб волосся виглядали розшарпаний, тобто природно. Якщо прокинутися вранці і відразу відправитися на прогулянку, то це буде зовсім не та природність, якої прагнуть досягти сучасні чоловіки. Все-таки потрібно, щоб волосся одночасно виглядали натурально, й охайно.

Приклади розпатланих стрижок можуть бути різними, тому що практично будь-якій зачісці можна додати якоїсь зухвалості. Візьмемо, приміром, «канадку», відрізняється певною діловитістю. Але варто нанести на руки трохи мусу і пальцями підняти чуба вгору – і ось вже імпозантний чоловік перетворюється в злегка нахабного мачо.

Художній безлад також можна влаштувати і на середніх, а також довгих волоссі. Особливо підійде така укладка для активних заходів, що передбачають зовнішнє вплив на зачіску. Волосся у коренів можна збризнути лаком, а на кінчики нанести мус. Після цього потрясти головою в різні сторони, і укладання прийме цілком природний вигляд. Можна сміливо надягати і знімати мотоциклетний шолом, гнати на кабріолеті, підставляючи обличчя зустрічному вітрі, і навіть потрапляти під дощ. Укладання, звичайно, розтріпається, але волосся будуть виглядати, як мінімум, адекватно.

Прийоми сучасних стрижок

Основне правило будь-якої сучасної чоловічої стрижки – оригінальне виконання, не схоже на інші. Тобто 10 чоловіків можуть постригтися під один і той же «напівбокс», але якщо стрижки виконував професіонал, то кожному клієнту він додасть індивідуальності. Цього можна домогтися, граючи з наступними прийомами стрижки:

Перший прийом полягає в зведенні різкого переходу на «ні», тобто надання стрижці гладкості, а волоссю плавності. Окантовка – це рівняння кінчиків волосся, створення контуру стрижки. Не можна точно сказати, чи використовуються ці 2 прийоми в тій чи іншій техніці стрижки, тому що майстер сам визначає момент, коли волосся потрібно трохи потушевать, а коли окантувати. В результаті стрижка виходить акуратною і сучасної.

Короткий опис статті: сучасні стрижки Щоб чоловіча стрижка виглядала сучасно, потрібно додати в неї той або інший оригінальний елемент. Але головне — зберігати природність і акуратність в модельні,чоловіча зачіска,Зачіски,сучасні,Чоловічі стрижки

Джерело: Сучасні чоловічі стрижки і прийоми їх виконання | WMHair

Також ви можете прочитати