Стрижки жіночі на середні волосся

20.05.2015

жіночі Стрижки на середні волосся

Краса 29 листопада 2012. Переглядів: 42939

Волосся — багатство і гордість будь-якої жінки. Але щоб вони підкреслювали красу своєї власниці, необхідно правильно підібрати стрижку. Багато в чому вибір жіночої стрижки залежить від довжини волосся. Перш ніж зупинити свій вибір на якій-небудь стрижці, зверніть увагу на рекомендації фахівців, які можуть допомогти вам зробити правильний вибір стрижки для середніх волосся.

Волосся середньої довжини володіють тим перевагою, що будь-якому майстрові досить легко зробити з них справжній шедевр, підібравши правильну стрижку. З них дуже легко підібрати стрижку, яких для середніх волосся існує величезна різноманітність. Вибір стрижки буде залежати не тільки від довжини волосся, але і від вашої форми обличчя, структури і типів волосся.


Види жіночих стрижок на середні волосся

Незважаючи на модні віяння, що деякі стрижки для середніх волосся залишаються актуальними і на сьогоднішній день. До них відноситься стрижка каре без чубчика і з нею, боб і боб-каре, градуированное каре, з довгою косою чубчиком боб-каре, а найбільш контрастною буде зачіска боб взлохмаченная. Відмінно буде виглядати каскадна стрижка для товстих і густого волосся. Вона допоможе підкреслити міць волосся, а тонким надати волоссю об’єм. Будуть гарні будь-які асиметричні зачіски та стрижки, стрижки зі ступінчастою градуюванням. Якщо у вас хімічна завивка, то вам підійдуть будь-які стрижки для такого типу волосся. Підійдуть також креативні стрижки з нависаючими пасмами.

Як вибрати стрижку на середні волосся?

Щоб вибрати стрижку з великої різноманітності, потрібно звернути увагу на риси і форму обличчя, колір і структуру вашого волосся.

Для початку визначте тип особи. Для цього приберіть чубчик і зачешіть волосся назад. Сівши перед дзеркалом, обведіть на ньому своє обличчя маркером. Так ви зможете побачити на яку геометричну форму схоже ваше обличчя.


Стрижки для середніх волосся за типом особи

 • Якщо форма обличчя — овал, то вам підійде будь-яка з стрижок для середніх волосся.
 • Якщо ви володарка круглої форми обличчя. то вам підійдуть зачіски без чубчика, як класичне каре. Щоб приховати широкі вилиці зупиніть свій вибір на стрижці з високою верхівкою або асиметричними пасмами.
 • Квадратну форму обличчя можна пом’якшити несиметричною стрижкою або косою чубчиком. Будуть добре виглядати стрижки з хвилястим волоссям, де волосся не зачесываются тому.


 • При трикутному типі особи слід відмовитися від гладкої стрижки і густого чуба. Волосся краще зробити на косий проділ, а чубчик зробити легкої і рідкісною. Волосся слід укласти пасмами і завити всередину.
 • Для ромбовидної форми особи необхідно підібрати стрижку і довгу чубок, яка повністю закриває лоб. Бічні пасма за вуха не забирайте.
 • Якщо форма обличчя — прямокутна, то слід вибирати пишні та короткі стрижки.

Рекомендації при виборі стрижок на середні волосся

Дізнайтеся, які недоліки ви хотіли б приховати за допомогою стрижки.

 • Гладкі і строгі форми стрижок підійдуть для худорлявих з суворим обличчям жінок. Жіночні зачіски з локонами — для м’яких рис обличчя.
 • Довгий ніс допоможе приховати пишна зачіска, а маленький — стрижка з дрібними локонами.
 • Для близько посаджених очей краще вибрати стрижку з волоссям, піднятими вгору, та покладеними вздовж щік бічними пасмами.
 • Для рідкісних і тонких волосся будуть як не можна краще стрижки об’ємні зі структурними пасмами. А для важких жорстких волосся краще вибрати ступеневу стрижку.


Модні тенденції для стрижок на середні волосся

Середні волосся завжди популярні, бо з ними менше проблем. Досить часто середні волосся доповнюються асиметричної або прямий, з чітким контуром або рваною форми чубчиком.

Модними в 2013-2014 рр. дизайнери визнають стрижки для середніх волосся, підкреслюють легку недбалість, невагомість і максимальну природність. Залишилися актуальними стрижки шовковисте і прямих волосся з геометрично правильним зрізом. Наявність пишних локонів на стрижки для середніх волосся будуть теж популярні.

Як стригти себе вдома?

 • Буває так, що вам просто ніколи сходити в перукарню, а так хочеться новизни і оновлення. Щоб вирішити цю проблему вам потрібно навчитися стригти себе вдома, звичайно ж, не створюючи складні зачіски, а хоча б підстригти січені кінчики або підрівняти чубчик. Для початку спробуйте потренуватися на ляльці, щоб ваша рука стала впевненою.


 • Підберіть ножиці, які обов’язково повинні бути гострими, також гребінець з рідкими і частими зубчиками, і постарайтеся знайти накидку для плечей, щоб потім було легше скинути волосся.
 • Незайвим буде і пульверизатор, тому що волосся стрижуть мокрими, і як тільки вони підсохнуть, їх можна буде відразу змочити. Також обов’язковим буде хороше освітлення. Коли ви будете сушити волосся, пам’ятайте, що вони зменшуються на 1 см, що важливо при роботі з чубком.
 • Краса зовнішнього вигляду кожної жінки багато в чому залежить від її волосся і від того, яка в неї стрижка. Волосся середньої довжини мають ряд переваг при виборі стрижки. Вдома їм достатньо легко додати потрібну укладання і шарм. Для них легше підібрати стрижку.

жіночі Стрижки на середні волосся: фото

Читайте також:

У будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що яка б не була у вас стрижка, волосся завжди повинні бути доглянуті і охайні. Порадившись з фахівцем або, звернувши увагу на рекомендації стилістів, які можна без особливих зусиль знайти в жіночих журналах, ви зможете зробити правильний вибір стрижки для середніх волосся.

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся Волосся – багатство і гордість будь-якої жінки. Але щоб вони підкреслювали красу своєї власниці, необхідно правильно підібрати стрижку. Багато в чому вибір жіночої стрижки залежить від довжини волосся. Перш ніж зупинити свій вибір на якій-небудь стрижці, зверніть увагу на рекомендації фахівців, які можуть допомогти вам зробити правильний вибір стрижки для середніх волосся. Стрижки жіночі на середні волосся, Зачіски, гарне волосся, Жіноча краса, Стрижки, Краса, Волосся, Стрижки і Зачіски

Джерело: жіночі Стрижки на середні волосся — LadySpecial.uk

Також ви можете прочитати