Стрижки жіночі на короткі волосся

15.09.2015

жіночі Стрижки на коротке волосся

Краса 27 листопада 2012. Переглядів: 44001

У цьому році дизайнери знову оголосили модними короткі стрижки і тим самим дали можливість багатьом власницям довгого волосся зважитися на такий відповідальний крок, як розставання зі своїми довгими локонами. Незважаючи на те, що довге волосся завжди вважалися ознакою жіночності, різноманітність стрижок для короткого волосся дозволяє посперечатися з цим.

жіночі Стрижки на коротке волосся настільки різноманітні, що можуть задовольнити найвимогливіший смак і підкреслити будь-який стиль і внутрішній світ своєї власниці. Тут найголовніше — правильно вибрати стрижку, яка допоможе підкреслити всі ваші достоїнства і приховати дефекти, якщо вони є.

Види стрижок на короткі волосся


 1. Гладкі стрижки на коротке волосся завжди залишаються актуальними. Їх відрізняють січені і чіткі лінії. Волосся при цьому повинні бути ретельно причесані і мати здоровий блиск.
 2. Асиметричні стрижки підійдуть для дівчат, які люблять увагу. Їх можна робити різної довжини, але вони вимагають регулярного відвідування перукаря.
 3. Авангардні стрижки поєднують в собі креативну забарвлення і пасма різної довжини.
 4. Стрижки пікс підійдуть для жінок будь-якого віку. Вони являють собою филированную коротку стрижку з ефектом «рваного краю», створеного спеціальними ножицями. Щоб зберегти обсяг у такій зачісці волосся необхідно сушити в різних напрямках.
 5. Стрижка боб буває ступінчастою і гладкою, вона підходить для любительок занадто коротких волосся.
 6. Каре, давно завоювали свою популярність, дозволяє зробити зачіску з дрібними романтичними локонами або гладку укладання.

жіночі Стрижки на коротке волосся — каре
До креативним коротких стрижок прийнято відносити текстурований боб з довгою косою чубчиком. Чубчик повинна бути довгою і спадати на обличчя. Вона може бути шаруватої і гладкою, а довжина досягати підборіддя.

Боб-каре в стилі гранж або текстурований боб з невеликою недбалістю залишаються в числі найбільш креативних стрижок. Можна текстурувати окремі пасма. Асиметричний боб і боб-каре, зроблені графічно точно, додадуть вишуканий шик і загадковість.

Стрижки жіночі з акцентом на чубок • Стрижка з спадає на обличчя, довгою чубчиком і коротким потилицею буде особливо хороша, якщо чубчик покладена набік або вперед, а волосся гладко витягнуті.
 • Стрижка з шаруватої подовженою коротким чубком і потилицею, повинна мати об’ємну і текстуровану чубок. Укладати таку стрижку необхідно з акцентом на шарувату структуру чубчика.
 • Чубчик може бути оформлена текстурованими пасмами.
 • Стрижка з коротким потилицею добре виглядає з піднятою чубком. Її можна зробити м’якою хвилястою або загостреною.

Стрижки жіночі об’ємні на короткі волосся


Ці стрижки гарні для тих, хто любить пишні та об’ємні укладки, особливо для власниць тонкого волосся.

 • стрижці з піднятою головою необхідно підняти чубок.
 • Стрижки з бічними і видовженими передніми пасмами, які можуть бути різною або симетричної довжини, підійдуть для кучерявого волосся.
 • Асиметричні кучеряве стрижки з великої чубчиком і стрижки, градуйовані каскадні, залишаються модними і зараз. Для кучерявого волосся буде дуже хороша стрижка в стилі гранж з волоссям, що лежать у безладі. Укладання короткої стрижки в стилі гранж можна зробити самостійно. Для цього на вологе волосся нанесіть укладочное засіб, а потім висушіть волосся феном, моделюючи руками зачіску.

Жіночі стрижки на коротке волосся: відео

Короткі стрижки завжди були популярні і викликали безпосередній інтерес у жінок будь-якого віку. Вони дуже зручні для укладання і створення різних образів. Головне — стежити за зачіскою, вчасно підрізаючи відросло волосся і пошкоджені кінчики.

Читайте також:

Жіночі стрижки на коротке волосся дозволяють підкреслити гарну лінію потилиці і шиї, зробити погляд глибше, а очі — візуально ще більше. Правильно підібравши для себе таку стрижку, ви завжди будете жіночні і красиві.

Короткий опис статті: стрижки жіночі В цьому році дизайнери знову оголосили модними короткі стрижки і тим самим дали можливість багатьом власницям довгого волосся зважитися на такий відповідальний крок, як розставання зі своїми довгими локонами. Незважаючи на те, що довге волосся завжди вважалися ознакою жіночності, різноманітність стрижок для короткого волосся дозволяє посперечатися з цим! Стрижки жіночі на короткі волосся, Зачіски, Укладання волосся, Жіноча краса, Стрижки, Краса, Волосся, Стрижки і Зачіски

Джерело: жіночі Стрижки на коротке волосся — LadySpecial.uk

Також ви можете прочитати