Стрижки з чубчиком

08.06.2016

Стрижки з чубчиком

Стрижки з чубчиком

Зараз практично всі модні стрижки виконуються з чубком. Чубчик – це найважливіший елемент зачіски, оскільки вона обрамляє обличчя і знаходиться поруч з очима. Тому, чубчик – це перше на що звертає увагу співрозмовник, вона формує загальне враження про стрижку.

Стрижки з чубчиком на бік

Стрижка з чубком на бік — основний тренд серед сучасних модних стрижок і зачісок. Така стрижка є досить поширеною, так як підходить до будь-якій довжині волосся і майже для всіх типів особи. Крім того, стрижка з чубком на бік дуже проста в укладанні навіть без гребінця. Чубчик набік виглядає дуже красиво і стильно, тому і є актуальною не тільки серед молоді, але і серед жінок старшого віку. Володарка стрижки з чубчиком на бік завжди виглядає чудово і стильно. Зачіски з довгою чубчиком на бік приховують всі недоліки особи. Стильна стрижка з короткою чубчиком на бік навпаки зробить ваше обличчя більш відкритим.

Дуже стильними є стрижки з шаруватої чубчиком на бік, особливо якщо така чубчик буде підкреслено текстурирующей укладанням для створення яких використовуються спеціальні моделюючі засоби.

Стрижки з прямою чубчиком

Пряму чубок вибирають ті, хто хоче створити в своїй зачісці модний акцент. Оскільки існує багато різновидів стрижок з прямою чубчиком, то її можуть приміряти дівчата з практично будь-яким типом особи. Потрібно лише правильно її підібрати.

Стилісти віддають перевагу саме стрижок з прямою чубчиком, оскільки тут існують необмежені можливості для втілення найсміливіших фантазій. У стрижках густа пряма чубчик може бути оформлена по-різному:

  • стрижки з рівною гривкою і трохи профільованими кінчиками;
  • чубчик підстрижена у кілька шарів: верхній шар довше, ніж нижній;
  • добре поєднується гладка пряма чубчик і кучерики;
  • використання в модних стрижках з подовженою чубчиком декількох відтінків або квітів;
  • стрижки з рівною густою чілкою.

Стрижки з асиметричною чубчиком

Для стильних, впевнених у собі дівчат, сезон 2013 року підготував модні стрижки з асиметричними чубчиками:

  • стрижки з асиметричною «рваною» або градуйованою чубчиком;
  • креативні стрижки з асиметричною чубчиком, які виконані під тупим зрізом.

У першому варіанті образ буде вільним і розкутим. Другий же варіант говорить про зобов’язує образі. Він дуже добре підійде на гладкі і блискучі волосся, а для укладання такої чубчика знадобиться дуже багато часу.

Завдяки стрижці з асиметричною чубчиком, ви будете виглядати модно, але при цьому у вашому образі будуть присутні таємничість і загадковість. Така чубчик допоможе зробити акцент на очах, погляд здаватиметься чарівним і спокусливим. Також асиметрична чубчик підходить дівчатам з гарними бровами. Молодіжні стрижки з асиметричною чубчиком будуть виграшно виглядати і на довгих, і на короткому волоссі.

Великим плюсом асиметричної чубчика є її універсальність – вона підходить всім типам особи. З її допомогою риси обличчя стануть гармонійними.

Стрижки з дуже короткою чілкою

З допомогою стрижок з дуже короткою чілкою, дівчата виглядають більш розкутими і сміливими. Такі чубчика повернулися в моду в минулому році і здобули велику популярність серед дівчат, у яких немає комплексів. Короткою вважається чубчик, яка підстрижена набагато вище брів. Зачіски з дуже короткою чілкою йдуть далеко не всім, їх слід вибирати тим, хто має правильними рисами обличчя.

Короткий опис статті: стрижки з чубчиком

Джерело: Стрижки з чубчиком

Також ви можете прочитати