Стрижки з чубчиком 2016 фото HAIR FRESH

12.07.2018

Стрижки з чубчиком 2016, фото

Нові, модні стрижки з чубчиком набувають зовсім інший підтекст в 2016 році. Вони стають більш яскравими і незвичайними, а разом з тим, вимагають до себе особливої ​​уваги. Стрижки з чубчиком — це завжди додаткова укладання волосся.

Напевно, багато хто з вас зіштовхувалися з проблемою укладання чубчика. Стилісти постаралися вирішити цю проблему настільки, наскільки змогли. І як результат цього року на вершині популярності виявилися стрижки з прямою, подовженої чубчиком-щіткою. Важливо розуміти, що ми говоримо про прорідженої чубчик, яку легко укладати на бік або з боків. Такий варіант, на думку стилістів, найбільш практичний. Та й виглядає зачіска з такою чубчиком дуже динамічно. І сьогодні ми обговоримо самі трендові стрижки з чубчиком 2016 года!

Стрижки з чубчиком 2016 фото HAIR FRESH

Стрижки на коротке волосся 2016 з чубчиком

Цього року великою популярністю користуються каскадні стрижки волосся, відмінною рисою яких стала асиметрія волосся, а також хаотичні лінії.

В тренді виявилася стрижка в стилі Пікс. Однак вона дійсно змінилася за останній рік. Стилісти рекомендують звернути увагу на асиметричні моделі стрижок з бічної чубчиком. Такі стрижки мають бічний проділ, а волосся состріжени під кутом і мають гарну, об’ємну, бічну чубок. Важливе значення тут має правильне укладання волосся. Як відзначають стилісти, в 2016 році модно укладати волосся з ефектом об’єму і хаотичних ліній.

Стрижки з чубчиком 2016 фото HAIR FRESH

Ще одна модна стрижка, яка буде популярною в 2016 році — це короткий боб. Стилісти рекомендують звернути увагу на ультракороткі варіанти, знову-таки з елементами асиметрії. Вітається подовжена бічна чубчик, а також бічний проділ. Укладати таку стрижку слід акуратно, з лоском. Вона повинна виглядати елегантно і в той же час об’ємно. Короткі стрижки з чубчиком — це також універсальні варіанти в стилі паж. Тут стилісти рекомендують виконувати пряму чубок і укладати зачіску в класичному стилі.

Стрижки на середні волосся 2016 з чубчиком

Для волосся середньої довжини фахівці по стилю рекомендують підбирати прямі чубчика з прямим зрізом, трохи нижче лінії брів. Носити прямі чубчика стилісти рекомендують з хвилястим волоссям, у вільному стилі. Такі легкі зачіски не просто створюють романтичний стиль, але і роблять образ більш виразними.

Стрижки з чубчиком 2016 фото HAIR FRESH

Стрижка каре отримує нове дихання в 2016 році. Стилісти рекомендують придивитися до класичних варіантів каре з довгою чубчиком. Така чубчик довше лінії брів, а іноді і очей. Носити її модно, розділивши на дві частини. Саму ж стрижку каре модно укладати у вільному стилі. Це можуть бути легкі кучерики, локони або пряме волосся.

Каскадні стрижки на вершині популярності в 2016 році. Практично всі вони йдуть в парі з довгою чубчиком. Як і у випадку з каре, укладати їх модно на бік або робити проділ по центру, якщо мова йде про прямий чубчик.

Стрижки з чубчиком 2016 фото HAIR FRESH

Стрижка асиметричне каре також популярна в цьому році. Як правило, стилісти рекомендують поєднувати її з бічної косою чубчиком. Однак на відміну від попереднього сезону, в цьому році чубчик повинна бути неодмінно густий і об’ємної, як і сама стрижка каре.

Стрижки на довге волосся 2016 з чубчиком

Багаторівневі зачіски стають ключовим трендом нового сезону. Цього року зверніть увагу на модельні каскадні стрижки для довгого волосся. Практично всі вони йдуть в парі з довгою чубчиком, яку виконують класичним способом. Однак є і варіанти з короткою прямою чубчиком. Виглядають такі зачіски хоч і незвично, однак в укладанні вони досить прості. Актуальними є також асиметричні стрижки волосся, які йдуть в парі з косою бічний чубчиком.

Короткий опис статті: Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016, стрижки з чубчиком 2016, фото

Джерело: Стрижки з чубчиком 2016, фото, HAIR FRESH

Також ви можете прочитати