Стрижки з чубчиком 2015

14.06.2018

Стрижки з чубчиком 2015

Стрижки з чубчиком 2015

Для того щоб створити стильний образ, недостатньо просто вибрати відповідний наряд. Зачіска є важливою деталлю всього ансамблю, оскільки здатна привнести в створений look вишуканість і чарівність. Однак не варто також забувати про актуальні тенденції, які пропонують провідні стилісти в сфері б’юті. Отже, в 2015 році головним писком сезону є стрижки з чубчиком. І відразу виникає питання, які моделі будуть в тренді?

Модні жіночі стрижки з чубчиком 2015

У числі ультрамодних зачісок є укорочені варіанти, і багато стилісти віддали перевагу саме їм. Серед коротких стрижок з чубком в 2015 році головним фаворитом є боб і каре. Ці моделі імпонують будь-якого вбрання, тому їх можна вважати самими універсальними. Велика кількість всіляких варіантів виконання дозволяє підібрати підходящу довжину і фасон, який буде поєднуватися з типом особи. Наприклад, відмінним варіантом є зачіска в стилі Вікторії Бекхем.

До речі кажучи, стрижка з косою чубчиком в 2015 році також знаходиться в топі лідерів. Причому це не обов’язково повинні бути короткі моделі. Це може бути класичне каре або жіночний каскад, який вважається таким трендом нинішнього року. Завдяки своїй багатошаровості, укладена зачіска виглядає набагато об’ємніше, а плавні переходи пом’якшують жіночі риси обличчя, роблячи їх більш ніжними і привабливими. Наприклад, каскад на довге волосся підійде романтичним натурам. Власницям середньої довжини волосся варто поекспериментувати, і поєднати дві модні стрижки. Класичне каре з елементами каскаду буде виглядати дуже ефектно, а подовжена чубчик, покладена на бік, допоможе створити образ розкішної німфи. А ось активним дівчатам з укороченими волоссям напевно сподобається шарувата модель з градацією, яка виглядає стильно і епатажно. Скуйовдивши трохи волосся, можна вирушати на прогулянку або навіть вечірку, надівши відповідний цій події наряд.

Ну і, звичайно ж, не варто забувати про класику жанру, яка ніколи не виходить з моди. Це довге пряме волосся з густим чубчиком. Ідеально рівна текстура виглядає не менш ефектно, ніж легковажні і повітряні локони.

І, наостанок хочеться зауважити, що яку б модну стрижку ви не вибрали, волосся потребує постійного догляду, адже тільки так вони будуть здоровими, красивими і мати природний блиск.

Короткий опис статті: Стрижки жіночі з чубчиком 2015 року, стрижки жіночі з чубчиком 2015

Джерело: Стрижки з чубчиком 2015

Також ви можете прочитати