Стрижки, які молодят + 15 фото

03.05.2015

Стрижки, які молодят + 15 фото

Сьогодні я розповім вам про стрижках, які молодят .

Після 35 років жінки змушені прикладати все більше зусиль, щоб виглядати чарівно. Молодість – як раз той час, коли практично кожна представниця прекрасної статі може собі дозволити незвичайні експерименти зі своїм зовнішнім виглядом і, в першу чергу, це стосується зачіски. Звичні з юних років стрижки і укладання зазвичай перестають фарбувати свою володарку по досягненню зрілого віку. Довгі локони, стильне каре або універсальна стрижка середньої довжини — який же вибір зробити жінці, перешагнувшей сорокарічний рубіж? Обговорюємо стрижки, які молодять.

Довге волосся – стиль не для всіх

Розкішні довгі локони спочатку асоціюються тільки з молодими дівчатами. Допустимою межею вважається приблизно 30 років, але за умови, що за волоссям проводиться належний догляд. А ось після сорока далеко не кожна жінка може дозволити собі довгі прямі волосся і при цьому виглядати не старше біологічного віку.

Якщо ж вам неодмінно хочеться зберегти довге волосся і не робити стрижку, але при цьому виглядати молодше, слід враховувати кілька правил:

1. Прямі «прилизані» волосся візуально старять жінку. Найкраще в зачісці дотримуватися легку недбалість або з допомогою спеціальних інструментів надавати локонам хвилястість. Зухвалий стайлінг волосся також молодить.

2. «Кінський хвіст » є підходящим варіантом для зрілих дам з довгим волоссям. Але все ж такий варіант не підходить панночкам пишною комплекції. А ось струнким жінкам з яскраво вираженими вилицями даний образ додасть елегантності і шарму. Також ви можете спробувати зробити грецьку зачіску .

3. Однотонний колір волосся зазвичай візуально робить їх менш об’ємними. Легке мелірування вирішить цю неприємну проблему. Також для «пишноти» можна зробити каскадну стрижку для довгого волосся.

Короткі волосся – кращий вибір?

Що стосується теми стрижки, які молодят. існує безліч думок, які саме зачіски здатні зменшити років жінкам елегантного віку, проте більшість вважає, що з цим завданням ідеально справляються короткі стрижки. наприклад, боб або каре.

Стрижки, які молодят. можуть бути, як і середніми, так і дуже короткими, під хлопчика. Все це залежить лише від індивідуальних пропорцій обличчя і навіть фігури. Леді, зуміли зберегти стрункі форми, можуть дозволити собі поекспериментувати навіть з дуже екстремальній завдовжки. Повним красуням краще зупинитися на стандартному каре середньої довжини.

Короткий опис статті: стрижки жіночі Сьогодні я розповім вам про стрижках, які молодять. Після 35 років жінки змушені прикладати все більше зусиль, щоб виглядати чарівно. стрижки які молодят

Джерело: Стрижки, які молодят + 15 фото

Також ви можете прочитати