Стрижки середньої довжини з чубчиком для різних форм обличчя і типів волосся

20.02.2017

Жіночий сайт WomenItems.ru
Стрижки середньої довжини з чубчиком для різних форм обличчя і типів волосся

Підібрати стрижку середньої довжини з чубчиком, носити її і укладати буде набагато легше, якщо знати, які з них відповідають вашим формі обличчя і типу волосся. Подивіться на модні зачіски з чубчиком і знайдіть серед них одну для себе.

Стрижки середньої довжини з чубчиком для різних форм обличчя і типів волосся
Вибираючи серед популярних стрижок середньої довжини, дуже важливо знайти правильний стиль чубчика. Подивіться, як потрібно підбирати підходящу чубок в залежності від форми обличчя і типу волосся, щоб максимально використовувати всі можливості стрижок з шарами і чубчиком.

Перш ніж попросити перукаря зробити вам симпатичну багатошарову стрижку з чубчиком, продумайте, який саме тип чубчика виграшно підкреслить риси обличчя.

Стрижки середньої довжини з чубчиком для вашої форми особи

Овальне обличчя добре виглядає практично з будь чубчиком, але краще всього для нього підходять багатошарові стрижки з косою або легкої прорідженою чубчиком. Біб довжиною до плечей відмінно поєднується з чубком і шарами, які починаються приблизно від вуха.

Довга чолка, густа або пряма, підходить для витягнутого обличчя з високим чолом. Чубчик рівної довжини підходить і для стрижок з чіткою формою, як, наприклад, боб «під пажа», і для більш недбалих зачісок, особливо для хвилястих локонів, пишних і фактурних.

Квадратна форма обличчя краще всього поєднується з вигнутою чубчиком, яка округлює риси і пом’якшує різку лінію щелепи; чубчик пір’їнками тут також доречною. Спробуйте округлу зачіску з прорідженою чубчиком і филированными шарами навколо особи, яка буде виглядати безтурботно і вишукано.

Кругле обличчя стильно виглядає з косою або тонкої прорідженою чубчиком, яка не перевантажує широкий лоб.

Стрижки з чубчиком для вашого типу волосся

Зачіски середньої довжини з чубком і шарами можуть створити або зруйнувати весь образ – і залежить це від того, який у вас тип волосся. Чітко оформлені, геометричні стрижки з прямою чубчиком – це не дуже хороший вибір для грубих волосся, неважливо, тонкі або дуже густі.

Прямі волосся краще всього підходять для стрижок середньої довжини з чубчиком, і можна пробувати різні варіанти, у тому числі і міні-чубчики, округлені або асиметричні чубчика – все, що підійде вашому типу волосся і формою обличчя. Кращою зачіскою, можливо, стане пряма стрижка з мінімальною градуюванням і косою чубчиком, особливо якщо ви хочете візуально зменшити лоб.

Якщо у вас кучеряве волосся, найбільше піде прореженная чубчик з м’якою стрижкою, але не пробуйте чубок пір’їнками, яка зазвичай краще всього виглядає на прямих волоссі середньої густоти.

Стрижки середньої довжини з чубчиком відмінно поєднуються з багатошаровою структурою, і особливо це стосується бобів, які акуратно окреслюють лінію щелепи. Врахуйте ці важливі моменти при виборі зачіски середньої довжини з чубком і шарами, щоб уникнути можливих невдач.

Короткий опис статті: стрижки для довгих особи Підібрати стрижку середньої довжини з чубчиком, носити її і укладати буде набагато легше, якщо знати, які з них відповідають вашим формі обличчя і типу волосся. Зачіски і стрижки

Джерело: Стрижки середньої довжини з чубчиком для різних форм обличчя і типів волосся

Також ви можете прочитати