Стрижки по типу особи

20.02.2017

Стрижки по типу обличчя

16.04.2013 | Автор: Саша

Кожна жінка стежить за своєю зовнішністю, і піклується про те, щоб завжди виглядати шикарно. Часто дівчата роблять зачіски, стрижуться. не звертаючи уваги на всі деталі особи.

Необхідно ретельно підбирати зачіску і стригтися, враховуючи всі риси обличчя. Важливо вибирати стрижку за типом особи і звичайно ж за типом волосся.

В салонах краси не завжди працюють висококваліфіковані фахівці, приходячи до них з проханням зробити гарну стрижку. не завжди ви отримуєте потрібний результат. Прямуючи в салон слід заздалегідь дізнатися яка стрижка підходить для вашого типу особи .

Дівчатам з овальним обличчям пощастило більше за всіх. З такимтипом особи ви можете проявляти фантазію при виборі зачіски. Звичайно, варто звертати увагу на тип волосся і на те, наскільки довге ваше обличчя, витягнуте. Для подовженого овального обличчя підійдуть чубчика, так ви візуально зменшити розмір особи. Ні в якому разі не витягайте ще більше особа, опускаючи пасма волосся вздовж скронь.

Для дівчатз круглим обличчям більше підійдуть подовжені стрижки. але якщо у вас тонке волосся, то від довгих зачісок слід відмовитися, вам підійдуть коротка об’ємна стрижка. Якщо ваші волосся товсті і густі, але довге волосся вам до лиця, навіть якщо у вас кучеряве волосся, вони будуть створювати обсяг і візуально зменшувати розміри і форму вашого обличчя .

Квадратне обличчя найскладніше при виборі прическ і. З одного боку його потрібно округлити, а після цього ще прибрати зайву округлість. Для цього можна завивати волосся. Якщо волосся пряме і у вас немає бажання завивати їх постійно, то вам потрібно зробити обсяг з допомогою драбини.

Дівчатам у яких прямокутне обличчя потрібно візуальнозменшувати розміри чола і зони підборіддя і роблячи акцент на вилиці і вескі. Цього ефекту ви досягнете за допомогою симетричної чубчика. Ні в якому разі не робіть короткі стрижки.

Якщо ж у вас трикутне обличчя. то теж можуть виникнути деякі складності. Адже трикутне обличчя відрізняється вузькою нижньою частиною-підборіддям і великим широким лобом і вилицями. Для того щоб візуально змінити форму обличчя, ви можете зробити косу чубок, що закриває одне око, косий проділ, зачіски повинні бути короткі, уникайте закриття нижній частині обличчя.

Є ще один тип особи — діамант. це ромбовидное особа. Дівчатам з таким типом не варто закривати волоссям своє обличчя, слід навпаки відкривати його. Адже дівчатам з такою особою дуже пощастило. Широкі вилиці і більш вузька лобова частина і підборіддя роблять вас чарівною без додаткової корекції. Правда існують нюанси, які слід враховувати. Не варто робити чубчика, якщо дуже хочеться то зробіть її невеликий і зачесанной набік.

Використовуйте наші поради при виборі зачіски і стрижки і створюйте свій неповторний образ, який буде зводити з розуму всіх оточуючих.

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя і тонких волосся

Джерело: Стрижки по типу обличчя

Також ви можете прочитати