Стрижки на тонкі довгі, середні і кучеряве волосся. Які зачіски вибрати для тонких і рідкого волосся

12.06.2015

Стрижки на тонкі довгі, середні і кучеряве волосся. Які зачіски вибрати для тонких і рідкісних волосся

Переглядів: 8044

Автор: Інга

Опубліковано: 02 квітня 2014 в 09:03 [394]

Далеко не кожна з нас може похвалитися густими волоссям. На жаль структуру та обсяг волосся ми отримуємо у спадок. Вплинути на густоту волосся практично неможливо і вкрай складно.

Але це не привід засмучуватися і ховатися під косинками і іншими головними уборами. До тонким волоссю потрібен уважний та професійний підхід. Все що Вам потрібно, це визначитися зі стилем і завдовжки майбутньої зачіски, а все інше надайте перукаря. Він обов’язково допоможе підібрати стрижку та зачіску для Вашого типу особи, врахує деталі Вашого образу.

Непогані стрижки для довгих тонких волосся

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що з-за тонкого волосся, Вам доведеться попрощатися з довжиною. Дійсно, найбільш популярні стрижки на тонкі рідкісні волосся це середня або коротка довжина.

Але фахівець завжди знайде спосіб надати тонким волоссю вигідний вид, залишаючи при цьому їх довжину недоторканою.

1. Найвдалішою стрижкою на тонкі довгі волосся є каскадна або шарувата (градуйована, на фото нижче).

Щоб така стрижка виглядала красиво, потрібно частіше звичайного підрізати кінчики волосся, так вони будуть виглядати більш здоровими і об’ємними. Часто довгі тонкі волосся не витримують великий довжини, ламаються і січеться по всій довжині. Градуйована стрижка самий відповідний варіант у цьому випадку. З її допомогою ми позбуваємося від слабких волосся, зберігаючи при цьому загальну довжину.

2. Також зверніть увагу на стрижку для тонких довгих волосся з рваними кінцями (фото нижче). Стрижка надає легкість образу. Не вимагає постійної укладання і частого відвідування перукаря.

При виборі стрижки на середні тонкі волосся є кілька варіантів

1. Стрижка з рівним зрізом вигідно додасть тонким волоссю густоти.

2. Стрижки боб і каре для тонких волосся підійдуть для середньої та короткої довжини:

— короткий Боб. Волосся обстригаются до мочки вуха. Короткий Боб — один з варіантів об’ємної стрижки для тонкого волосся (фото нижче).

— рваний Боб. Кінці волосся підстрижені на різному рівні. Така стрижка також допоможе надати об’єм (на фото нижче).

— стрижка на середні тонкі волосся «драбинкою» (фото нижче). Стрижка вимагає частого відвідування перукаря для состригания решт, а також частою укладання. Зате допоможе домогтися візуального збільшення об’єму.

Вибираючи стрижку на тонкі рідкісні волосся, зверніться до асиметричних стрижок. Це-сміливе рішення, так що добре подумайте ризикувати чи ні. А якщо ви готові, то ось Вам ще варіант — стрижка пікс (на фото нижче), волосся підстрижені дуже коротко (підходить тільки для власниць правильних рис обличчя).

Які стрижки підійдуть тонким кучерявому волоссю

Якщо вашу голову покривають милі, але тонкі кіски, то для вас теж є спеціальні стрижки для тонких кучерявого волосся. Це все ті ж каскади і «драбинки», багатошарові варіанти, які допоможуть додати об’єм і будуть тримати форму.

Будь-яка зачіска на тонкі рідкі волосся вимагає догляду, а саме укладання. Найкраще збільшують обсяг кучері і локони.

Варіантів і способів хвилястого і кучерявого укладок для тонкого волосся безліч. Від пишних кучерів і до трохи недбалих і неохайних, від чітких локонів і до ніжних хвиль. Для такого ефекту використовуйте плойку для завивки, бігуді або фен з круглої гребінцем, дивлячись якого способу бажаєте досягти.

варто пам’ятати про беззахисність і крихкості тонких волосся, а значить для завивки слід вибирати м’які бігуді. А піддавати свої волосся високій термічній обробці тільки в крайніх випадках. Тим більше слідуючи певним технологіям можна домогтися різного результату.

Наприклад, якщо Ви хочете отримати явні кучері, то накручуйте мокрі волосся на бігуді невеликого діаметру. Якщо ж Ваша мета велика хвиля або обсяг, то накручуйте напівсухі волосся на бігуді діаметра побільше. З допомогою бігудей можна навіть випрямити волосся. Для цього туго мокре волосся накрутіть на бігуді великого діаметру. Кучеряшкам з тонкими волоссям не рекомендується випрямляти волосся, вони не будуть виглядати об’ємними, а просто пристане до лиця.

Гарна зачіска для рідкісних тонких волосся

Ще одна зачіска для рідкісних тонких волосся — біо-завивка (фото нижче). Хімічна завивка дозволить надовго надати волоссю візуальний об’єм.

Головне, щоб підхід до цієї процедури був професійним, з використанням щадних засобів для завивки, які підходять саме тонким і чутливим волоссю. Благо сучасні технології гарантують м’яку, не травматичну завивку волосся. В результаті такої біо-завивки можна отримати різний вигляд кучерей.

Тонке волосся дуже чутливі до будь-яких процедур. Тому ставтеся до них дбайливо. Не вдавайтеся до укладок і завивкам занадто часто. При використанні гарячих укладок використовуйте засоби з термостійкими властивостями.

І пам’ятайте, що навіть тонкі волосся при професійному підході можуть виглядати на всі 100%! Варто лише визначитися зі стилем і порадувати себе шикарною зачіскою. А якщо доповнити його підходящим саме для вас гардеробом і щасливим блиском в очах, то ви без сумніву станете самої чарівною!

Відео: як укладати тонкі волосся (поради перукаря).

Ось така вийшла в мене стаття. Поділіться тепер і ви, які зачіски і стрижки обираєте для своїх рідкісних і тонких волосся.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся В статті мова піде про те, які стрижки підійдуть тонким довгим і середнім волоссю. Розглянемо, яку зачіску вибрати жінці, якщо у неї тонкі і рідкісні волосся. моделі стрижок для тонкого волосся

Джерело: Стрижки на тонкі довгі, середні і кучеряве волосся. Які зачіски вибрати для тонких і рідкісних волосся

Також ви можете прочитати